W Patronite od 13.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2031

Liczba Patronów: 2149

Zostań Patronem
2 patronów
50 miesięcznie
817 łącznie
Nitkomaniacy.pl to społeczność, która z przyjemnością sięga po igłę i nitkę. Wspólnie szyjemy ręcznie, wyszywamy i cerujemy. Wspólnie wzajemnie się inspirujemy i miło spędzamy czas.

O Autorze

Od pokoleń w mojej rodzinie kobiety szyły ręcznie, haftowały i szydełkowały. To był ich sposób na relaks, wyciszenie. Ja, staram się zarażać innych tą formą wypoczynku. Czas z igła i nitką to nie tylko nauka praktycznej umiejętności szycia ręcznego lecz radość tworzenia. W ramach różnych form wsparcia co miesiąc możesz wspólnie ze mną uszyć coś prostym ściegiem ręcznym.

 

Zapraszam serdecznie do wspólnego szycia przez cały rok!

 

Wyszywany miś.

Jeden wykrój misia i kilka wzorów do wyszywania. Miś ręcznie haftowany i szyty to wyjątkowo prezent dla siebie lub dla kogoś wyjątkowego.

+

PORADNIK

Świąteczny renifer.

Wyjątkowa dekoracja świąteczna, którą zawiesisz na choince. Pięknie opakowany będzie stanowił wyjątkowy prezent.

 

Ptaszki na gałęzi.

 

BRELOK DO KLUCZY

BROSZKI

 

HAFTOWANY NAPIS


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika