W Patronite od 13.10.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 934

liczba Patronów: 1323

3 patronów
151 miesięcznie
301 łącznie
Nitkomaniacy.pl to społeczność, która z przyjemnością sięga po igłę i nitkę. Wspólnie szyjemy ręcznie, wyszywamy i cerujemy. Wspólnie wzajemnie się inspirujemy i miło spędzamy czas.

O Autorze

Od pokoleń w mojej rodzinie kobiety szyły ręcznie, haftowały i szydełkowały. To był ich sposób na relaks, wyciszenie. Ja, staram się zarażać innych tą formą wypoczynku. Czas z igła i nitką to nie tylko nauka praktycznej umiejętności szycia ręcznego lecz radość tworzenia. W ramach różnych form wsparcia co miesiąc możesz wspólnie ze mną uszyć coś prostym ściegiem ręcznym.

 

Zapraszam serdecznie do wspólnego szycia przez cały rok!

12 projektów przez dwanaście miesięcy.

LISTOPAD

Wyszywany miś.

WARSZTATY ONLINE - 7 listopada o godzinie 18.00

Jeden wykrój misia i kilka wzorów do wyszywania. Miś ręcznie haftowany i szyty to wyjątkowo prezent dla siebie lub dla kogoś wyjątkowego.

+

PORADNIK

GRUDZIEŃ

Świąteczny renifer - 13 grudnia o godzinie 19.00

Wyjątkowa dekoracja świąteczna, którą zawiesisz na choince. Pięknie opakowany będzie stanowił wyjątkowy prezent.

STYCZEŃ 2020

Ptaszki na gałęzi.

 

Co możemy uszyć razem w roku 2021?

BRELOK DO KLUCZY

BROSZKI

PTAKI NA GAŁĄZCE

HAFTOWANY NAPIS


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!