Avatar użytkownika

Nowy Tygodnik Kulturalny

255
patronów
5 395 
miesięcznie
306 370 
łącznie
255
patronów
5 395 zł 306 370 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy, że jesteś i tą cegiełką współtworzysz Nowy Tygodnik Kulturalny!
10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że tworzycie razem z nami Nowy Tygodnik Kulturalny. Jest to cegiełka, która zbuduje trwałość naszego nowego programu!
W nagrodę otrzymasz od nas mailowe, imienne podziękowanie od zespołu Nowego Tygodnika Kulturalnego.
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
463 dostępne miejsca
Robi się coraz poważniej. To już koszt książki lub wyjścia do kina. Bardzo za to wsparcie dziękujemy i obiecujemy pomóc w wyborze najciekawszych propozycji ze świata kultury. Również tyle lat chcielibyśmy tworzyć Nowy Tygodnik Kulturalny. W nagrodę oprócz nagród z poprzednich progów otrzymasz imienny certyfikat patronacki do wydrukowania.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
182 dostępne miejsca
Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie. W nagrodę otrzymasz wszystkie nagrody z poprzednich progów, a dodatkowo otrzymasz od imienne podziękowanie na profilu Facebookowym Nowego Tygodnika Kulturalnego.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
93 dostępne miejsca
Ogromnie dziękujemy za Twoje wsparcie. Obiecujemy, nie zawieść Twoich oczekiwań. W nagrodę otrzymasz wszystkie nagrody z poprzednich progów, a dodatkowo otrzymasz od nas fant-niespodziankę dostęp do e-booka lub e-filmu.
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
19 dostępnych miejsc
Powoli słowo "dziękuję" to za mało, więc mamy dla Ciebie coś specjalnego. Otrzymasz osobiste, imienne wideo-podziękowanie nagrane przez jednego z redaktorów programu. Nagranie trafi do Ciebie w formacie pliku mp4 z grafiką Nowego Tygodnika Kulturalnego - łatwo będzie się nim pochwalić w mediach społecznościowych. Fajnie, co? Oczywiście otrzymasz też wszystkie nagrody z poprzednich progów.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
20 dostępnych miejsc
Wow. Powoli zaczyna nam brakować słów, aby określić jak bardzo doceniamy Twoje wsparcie i ile ono dla nas znaczy. Może chciałbyś poznać nasz Nowy Tygodnik Kulturalny OD KUCHNI. Dostaniesz zaproszenie do obecności jako widz podczas nagrania jednego z odcinków programu, w każdym miesiącu, któremu patronujesz. Oczywiście otrzymasz też wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nowy Tygodnik Kulturalny w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nowy Tygodnik Kulturalny - premiery, wydarzenia i zjawiska, merytoryczne i burzliwe dyskusje o kulturze, znani goście, lubiani prowadzący. Energia, gorące spory, wolność i wielkie emocje. Podcast o kulturze - dla Was i dzięki Wam!

Drogie Słuchaczki i Drodzy Słuchacze,

w podcastowej, odsłonie nadajemy już dla Was od listopada 2020 roku. Możemy rozmawiać dzięki Wam - naszym Słuchaczkom & Słuchaczom, z których duża część dołącza do grona patronackiego. Dziękujemy!

Gościmy twórczynie i twórców, których dzieła i działalność pomagają nam lepiej rozumieć otaczający świat.

Dzięki Wam znowu siadamy w gronie, który lubicie i cenicie, jako prowadzący AGNIESZKA SZYDŁOWSKA lub JACEK WAKAR, a przy stole MAGDA SENDECKA, ŁUKASZ MACIEJWSKI, OLA SALWA, GRZEGORZ BRZOZOWICZ, BŁAŻEJ HRAPKOWICZ, KAROLINA FELBERGSZYMON KLOSKA, BOGUSŁAW DEPTUŁA, JACEK MARCZYŃSKI czy IWO ZMYŚLONY.

Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy to miejsce wyjątkowe na mapie Warszawy i kultury filmowej w ogóle. Miejsce wyraziste, odważne, pełne obrazów i dyskusji. Jest idealną przestrzenią do realizacji Nowego Tygodnika Kulturalnego a specyfika architektoniczna budynku CKF, gdzie nagrywamy nasz podcast sprawia, że przechodnie mogą na żywo przyglądać się realizacji odcinków.

Słuchaczki i słuchacze mogą dołączać na nasze nagrania i uczestniczyć w nagraniu odcinka "na żywo". Jest to dla nas wspaniałym doświadczeniem i Wasza obecność dodaje nam energii!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Nowy Tygodnik Kulturalny w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

REALIZACJA 1 ODCINKA PODCASTU NOWEGO TYGODNIKA KULTURALNEGO
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 4 605 zł brakuje
53%
Ta kwota pozwoli nam na realizację 1 odcinka podcastu Nowego Tygodnika Kulturalnego w miesiącu. Na tę kwotę składają się wynagrodzenia krytyczek i krytyków biorących udział w danym odcinku (6 osób), reżyserki, scenarzystki, redakcji (2 osoby), grafika, dźwiękowczyni, realizatora postprodukcji dźwięku i producentki. To również koszt dodatkowego sprzętu dźwiękowego, transportu i koszty obsługi biurowo-księgowej.
2 ODCINKI PODCASTU NOWEGO TYGODNIKA KULTURALNEGO W MIESIĄCU
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 14 605 zł brakuje
26%
Chcielibyśmy jednak spotykać się z Wami dużo częściej.
Jeśli uda nam się osiągnąć drugi próg, to zrealizujemy dwa odcinki programu miesięcznie w formie podcastu. Nie jest jeszcze idealnie, ale zbliżamy się do naszego głównego celu.
Czyli wszystkie koszty składowe, jak przy realizacji jednego odcinka, ale za to x 2.
3 ODCINKI PODCASTU NOWEGO TYGODNIKA KULTURALNEGO W MIESIĄCU
  • 30 000 zł miesięcznie
  • 24 605 zł brakuje
17%
3 odcinki podcastu miesięcznie oznaczają potrojenie kosztów wymienionych w pierwszym celu. 3 razy więcej środków owszem, ale za to 3 razy więcej dobra. A jest o czym dyskutować! Jeśli uzyskamy ten próg będziemy realizować 2 odcinki z Warszawy, a jeden odcinek wyjazdowo.
UDAŁO SIĘ! 4 ODCINKI PODCASTU NOWEGO TYGODNIKA KULTURALNEGO W MIESIĄCU
  • 40 000 zł miesięcznie
  • 34 605 zł brakuje
13%
Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie. Realizujemy nasz główny plan. Nowy Tygodnik Kulturalny gości w Waszych domach w każdy piątek! Do usłyszenia! Cokolwiek więcej uda się zebrać, to będziemy realizować odcinki specjalne, wyjazdowe lub monograficzne.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nowy Tygodnik Kulturalny już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Igor Postuła
Igor Postuła
10 zł
Maciej i Małgorzata Grabowscy
Maciej i Małgorzata Grabowscy
15 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.