Avatar użytkownika

Okiem diagnosty

3
patronów
30 
miesięcznie
140 
łącznie
3
patronów
30 zł 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki temu wsparciu mogę spokojnie opłacić wszelkie techniczne sprawy jak: przygotowanie plakatów, ich wydruk i dystrybucję (wysyłka). Dodatkowo umożliwi mi to sfinansowanie wsparcia technicznego strony.

20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
10 dostępnych miejsc
Chciałabym organizować darmowe, internetowe szkolenia dla diagnostów laboratoryjnych z możliwością uzyskania punktów edukacyjnych twardych. Wsparcie m.in na wynagrodzenie wykładowców i opłacenie platformy do szkoleń online.
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
10 dostępnych miejsc
Dzięki temu wsparciu powstanie więcej fiszek do nauki do egzaminu specjalizacyjnego z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Będzie możliwość ich otrzymywania w formie wydrukowanej - do wpięcia do specjalnie przygotowanego SEGREGATORA!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Okiem diagnosty w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem diagnostą laboratoryjnym. Moim celem jest szerzenie wiedzy na temat diagnostyki laboratoryjnej, która jest nieodzownym elementem w leczeniu i monitorowaniu pacjenta. Szacuje się, że nawet 70% diagnoz lekarskich oparta jest o wyniki badań laboratoryjnych.

Nazywam się Ania - jestem diagnostą laboratoryjnym. Diagnosta laboratoryjny to zawód zaufania publicznego. Niektórzy myślą, ze po pobraniu krwi ich próbki trafiają do maszyny i lekarz drukuje wynik pacjentowi. Poniekąd tak jest - chociaż to naprawdę skrótowy opis. Otóż nad całym procesem od przyjęcia próbki, poprzez jej przygotowanie do badania, po wykonanie badania i wydanie wyniku czuwa diagnosta laboratoryjny.

Jestem autorką strony www.fremitus.pl. Strona została stworzona dla głównie dla diagnostów laboratoryjnych, ale również lekarzy, pozostałego personelu medycznego i pacjentów.

Diagności na stronie znajdą:

  • testy wiedzy z zakresu różnych dziedzin diagnostyki laboratoryjnej
  • egzaminy specjalizacyjne w łatwej do rozwiązywania elektronicznej formie
  • listę szkoleń dla diagnostów laboratoryjnych
  • posty dotyczące diagnostyki laboratoryjnej

Pacjenci na stronie znajdą krótkie i zwięzłe posty odpowiadające na ich pytania.

Co chciałabym rozwinąć dzięki patronom?

Przede wszystkim - zapewnić ustawiczny ciągły rozwój diagnostów laboratoryjnych bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów. Niejednokrotnie szkolenia są bardzo drogie. Dlatego chciałabym zorganizować DARMOWE szkolenia ONLINE dla diagnostów laboratoryjnych - najchętniej cykliczne np. raz w miesiącu, a może dwa? Dochody z PATRONITE chciałabym przeznaczyć właśnie na ten cel - opłacenie wykładowców, platformy do wykładów online oraz obsługi technicznej.

Druga sprawa to ulotki/ plakaty informacyjne. W planach są plakaty z elementami upostaciowanymi w osadzie moczu, czy krótkie i czytelne instrukcje dotyczące procesu przedanalitycznego.

 

Cele Autora

DARMOWE szkolenie dla diagnostów laboratoryjnych
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 970 zł brakuje
1%
Przeprowadzenie darmowego szkolenia ONLINE dla diagnostów laboratoryjnych. Kwota ta przeznaczona będzie na zakup licencji programu do obsługi szkoleń online oraz ewentualne wynagrodzenie dla wykładowcy, a także przygotowanie i dystrybucję certyfikatów uczestnictwa.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Okiem diagnosty już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Włodarczyk
Anna Włodarczyk
10 zł
Magdalena Samul
Magdalena Samul
10 zł
Anna Czopik
Anna Czopik
10 zł
Kinga Zawisza
Kinga Zawisza
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.