Ori ATV Riders

W Patronite od 20.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 704

Liczba Patronów: 609

Zostań Patronem
20 patronów
432 miesięcznie
1 493 łącznie
Quady to nasza pasja. Za pośrednictwem kanału na YouTube zabieramy Cię do naszego zwariowanego świata. Dzielimy się naszymi przygodami, doświadczeniami i wiedzą na temat quadów. Wszystko to robimy z dużą dawką humoru, a emocje i przeżycia są za każdym razem inne.

O Autorze

Ori ATV Riders, to kanał o quadach w serwisie YouTube, na którym grupa zapaleńców pokazuje jak można bawić się podczas uprawiania wspólnego hobby, jakim jest dla nas jazda na quadach. Chcemy się z Tobą podzielić naszymi wyprawami, pokazać jak wygląda porządna zabawa – oglądaj nasze remonty, wpadki i wypadki, przyjacielskie pogaduchy i eventy odbywające się w całej Polsce. A wszystko to z lekką nutką humoru. Zajrzyj do kilku naszych produkcji poniżej.

W ten sposób zabieramy naszych widzów, do świata naszej pasji.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mateusz Nowak
Mateusz Nowak
15 zł miesięcznie
Paweł Leszcz
Paweł Leszcz
18 zł jednorazowo
Anonimowy patron
27 zł jednorazowo
Anonimowy patron
18 zł jednorazowo
Kamil Skow
Kamil Skow
15 zł miesięcznie
Kuba Robak
Kuba Robak
15 zł miesięcznie