Ori ATV Riders

W Patronite od 20.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1490

Liczba Patronów: 1374

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
191 miesięcznie
7 790 łącznie
Quady to nasza pasja. Za pośrednictwem kanału na YouTube zabieramy Cię do naszego zwariowanego świata. Dzielimy się naszymi przygodami, doświadczeniami i wiedzą na temat quadów. Wszystko to robimy z dużą dawką humoru, a emocje i przeżycia są za każdym razem inne.

O Autorze

Ori ATV Riders, to kanał o quadach w serwisie YouTube, na którym grupa zapaleńców pokazuje jak można bawić się podczas uprawiania wspólnego hobby, jakim jest dla nas jazda na quadach. Chcemy się z Tobą podzielić naszymi wyprawami, pokazać jak wygląda porządna zabawa – oglądaj nasze remonty, wpadki i wypadki, przyjacielskie pogaduchy i eventy odbywające się w całej Polsce. A wszystko to z lekką nutką humoru. Zajrzyj do kilku naszych produkcji poniżej.

W ten sposób zabieramy naszych widzów, do świata naszej pasji.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dominik Rolnik
Dominik Rolnik
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 6 zł
Mechanic  ATV
Mechanic ATV
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Pi Ro
Pi Ro
Próg: 35 zł