Pani Endorfina

W Patronite od 14.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2353

Liczba Patronów: 2949

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
55 miesięcznie
4 675 łącznie
"Warning! If you hang out with me for too long, I'll brainwash you into believing in yourself and thinking you can achieve anything."

Jakieś dziesięć lat temu zobaczyłam ten tekst gdzieś w czeluściach internetu. Po dziś dzień to zdanie najlepiej opisuje to, czym się zajmuję.

O Autorze

Dzień dobry!

Nazywam się Pani Endorfina.

 

***

Facebook: https://www.facebook.com/pani.endorfina.blog

Instagram: https://www.instagram.com/paniendorfina/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Beata Michalczyk
Beata Michalczyk
Próg: 55 zł
Anonimowy patron
Próg: 55 zł
Natalia Sopek
Natalia Sopek
Próg: 35 zł
Katarzyna Majchrowska
Katarzyna Majchrowska
Próg: 35 zł
Sylwia Załuńska
Sylwia Załuńska
Próg: 55 zł
Katarzyna Slawa
Katarzyna Slawa
Próg: 35 zł