Pani Endorfina

W Patronite od 14.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2213

Liczba Patronów: 1828

Zostań Patronem
3 patronów
25 miesięcznie
515 łącznie
"Warning! If you hang out with me for too long, I'll brainwash you into beliving in yourself and thinking you can achive anything." Jakieś dziesięć lat temu zobaczyłam ten tekst gdzieś w czeluściach internetu. Po dziś dzień to zdanie najlepiej opisuje to, czym się zajmuję.

O Autorze

Od dziecka towarzyszyło mi nieodparte przeświadczenie, że da się być zawsze szczęśliwym.

Nie żebym jakoś szczególnie widziała to wokół siebie. Po prostu w głębi duszy wiedziałam, że to możliwe, i że moim zadaniem jest o tym mówić. 

Tak oto w wieku sześciu lat zaczęłam drążyć temat. W końcu musi być jakaś mądra głowa, która już to odkryła, prawda? 

Schody zaczęły się bardzo szybko bo religia, w której się wychowałam, była raczej za szczęściem wiecznym niż tym na ziemi. Mimo, iż pilnie zgłębiałam nauki kościoła, widziałam tam same nieścisłości. 

Dałam temu jeszcze jedną szansę idąc na studia teologiczne, ale i tam – że tak to ujmę – pocałowałam klamkę. 

W międzyczasie testowałam klasyczne nurty filozoficzne. Te bardziej sprawdzały się jednak jako zamiennik liczenia owiec przed snem niż jako wyznacznik właściwej dla mnie ścieżki. 

Psychologia i neurobiologia też nie odpowiedziały na wszystkie moje pytania. 

Wciąż czułam, że jest coś więcej. Że jest jakiś mały haczyk, który zmienia codzienność z przeciętnej na wspaniałą.

Wreszcie, po latach przekopywania się przez nauki tantry, zen, buddyzmu a nawet nurkowania w hygge i ekstremalnym minimalizmie, znalazłam odpowiedź, której szukałam. 

Dziś pomagam ludziom, odkrywać ich indywidualną moc i świadomie kreować szczęście. Uczę czegoś, co nazywam Ultimate Happyness. 

Jako pisarz, filozof i mówca motywacyjny realizuję to, co od zawsze było moim prawdziwym powołaniem. 

Jestem optykiem świadomości i daję nowe spojrzenie na rzeczywistość. 
Dołącz do mnie i zobacz świat inaczej. 

Marta Koczkodaj 
Specjalistka do spraw szczęścia

 

WWW: http://paniendorfina.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/pani.endorfina.blog

Instagram: https://www.instagram.com/paniendorfina/

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika