Parafia pw. św. Marcina w Kępnie

W Patronite od 17.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2307

Liczba Patronów: 2141

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
60 miesięcznie
180 łącznie
Jako wspólnota parafialna rozpoczęliśmy organizację spotkań ewangelizacyjnych. Na naszym profilu chcemy zaprezentować dotychczasowe i zaproponować pomoc w organizacji następnych.

O Autorze

Od 2022 rozpoczęliśmy organizację spotkań w cyklu muzyka-modlitwa-świadectwo. Mają one na celu spotkanie z żywym, radosnym, zorientowanym na Jezusie Kościele. 

W czerwcu 2022 zaprosiliśmy grupę Mocni w Duchu na koncert i modlitwę oraz głoszenie świadectw. Spotkanie odbywało się pod tytułem "Oddycham na nowo", co wyznaczyło kierunek naszego działania. Chcemy w naszej parafii złapać nowy oddech, opuścić strefę komfortu i przyzwyczajeń i z Duchem Świętym rozpocząć nowy etap. Chcemy by ten etap obfitował w świadectwa, modlitwę oraz wypełniała go muzyka chrześcijańska. Krótko mówiąc chcemy świadczyć o żywej obecności Jezusa w Kościele.

Jesienią 2022 gościliśmy w naszej parafii Piotra Kurstaka ze Scholi Adonai oraz Gabi i Wojciecha Gąsior z GGDuo, którzy wprowadzili nas w świat pieśni eucharystycznych dzieląc się przy tej okazji swoim świadectwem. Spotkanie odbyło się pod nazwą Pieśni ciągle żywe.

Oba powyższe wydarzenia w większości sfinansowanie zostały z budżetu Miasta i Gminy Kępno.

Niestety rok 2023 nie zapowiada się tak optymistycznie jeśli chodzi o możliwości finansowania w trybie konkursowym, stąd zwracamy się do Państwa za pośrednictwem tego profilu o pomoc w kontynuacji projektów muzyczni-ewangelizacyjnych.

 

Na przełomie lutego i marca przeżywaliśmy rekolekcje prowadzone przez Witka Wilka oraz w marcu z udziałem o.Francesco Baldelli  z duszpasterstwa "Jestem z Górki". Rekolekcjom towarzyszył Projekt Pasja - dźwięki w godzinie ciszy czyli Męka Pańska na gitarę, perkusję i piasek...

W czerwcu będziemy gospodarzami Tratwa-Festiwal. Z koncertem zespołu Rock and Fire

fot. GOSC.PL (fotografia M.Jakimowicza) oraz facebook.co

m/RockandFireband/

Na przełomie wiosny i lata gościć będziemy Marcina Jakimowicza

W połowie grudnia odwiedzi nas i poprowadzi spotkanie modlitewne Marcin Zieliński

 

Między czasie chcielibyśmy posłuchać profesjonalnej muzyki chrześcijańskiej, wziąć udział w warsztatach muzycznych i spotkać się z osobami, które świadczą o Jezusie w swoim życiu.

Koszty każdego spotkania są bardzo różne: od pokrycia kosztów paliwa i zakwaterowania po honoraria artystów i firm nagłośnieniowych. Część wydatków jesteśmy w stanie udźwignąć ale w roku instalacji nowego nagłośnienia i licznych, a niezbędnych prac remontowo-konserwacyjnych musimy rygorystycznie kontrolować wydatki. Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc w organizacji spotkań o charakterze ewangelizacyjnym. Te wymienione wyżej są już umówione, inne mamy póki co w głowach (np. rozmawiamy nt. organizacji w Kępnie Strefy Mocy) i czekają na urzeczywistnienie. Oczywiście ich ilość i zasięg zależne będę od budżetu. 

Informacja:

Aktualnie najniższa możliwa wpłata to 30 zł (3x10 zł -przelane jednym przelewem, rozliczana jako 3-miesięczna subskrypcja), górnej granicy nie ma.

Wpłaty można dokonywać anonimowo lub jawnie.

W razie pytań jesteśmy od dyspozycji.

Bieżące wydarzenia także na naszym profilu na fb

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Joanna Adamczyk
Joanna Adamczyk
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł