Avatar użytkownika

Głowa Kasandry

12
patronów
420 
miesięcznie
445 
łącznie
12
patronów
420 zł 445 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Oficjalnie stajesz się częścią wielkiego projektu, dziękujemy. Wspólnie ruszamy w postapokaliptyczny świat!

🔸 W postach na Patronite będziesz na bieżąco informowana/y o kolejnych etapach rozwoju produkcji. Gdy wydarzy się coś ważnego, dowiesz się o tym jako pierwsza/y.

Dziękujemy, że jesteś z nami.
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Twoje 25 zł znaczy naprawdę wiele!

🔸 W zakładce “Posty”, prócz nagród z poprzednich progów, gdy ruszą oficjalne zdjęcia do filmu, otrzymasz dostęp do ekskluzywnych materiałów zza kulis produkcji, takich jak zdjęcia, nagrania, czy wywiady z aktorami i członkami ekipy.

Oczywiście otrzymujesz również nagrody z niższych progów.
Obrazek progu
70 zł miesięcznie
Sprawiasz, że misja stworzenia filmu staje się coraz bliższa realizacji, dziękujemy!

🔸 W zakładce “Posty”, znajdziesz oficjalny certyfikat Patrona produkcji Głowy Kasandry, możesz go wydrukować lub pochwalić się nim w mediach społecznościowych.

Oczywiście otrzymujesz również nagrody z niższych progów.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Stajesz się bezpośrednim towarzyszem Teodora w poszukiwaniu Kasandry, dziękujemy!

🔸 Przedpremierowo otrzymasz od nas pliki do pobrania materiałów graficznych związanych z filmem (gdy już takowe będą w pełni gotowe).

Oczywiście otrzymujesz również nagrody z niższych progów.
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Twój wkład w powstanie filmu jest ogromny, dziękujemy!

🔸 Po zakończeniu zdjęć otrzymasz do pobrania plik zawierający materiały związane z tworzeniem filmu, takimi jak dodatkowe zdjęcia, czy oryginalny scenariusz.

Oczywiście otrzymujesz również nagrody z niższych progów.
Obrazek progu
1500 zł miesięcznie
Razem tworzymy niezapomniany film, który zmieni oblicze kina science fiction, Twoje wsparcie jest nie do opisania.

🔸 Gdy ruszą zdjęcia, zapraszamy Cię do odwiedzenia planu filmowego podczas oficjalnego Dnia Patrona, od kulis zobaczysz, jak powstaje postapokaliptyczny świat Głowy Kasandry.

Oczywiście otrzymujesz również nagrody z niższych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Głowa Kasandry w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

​Zostań Patronem "Głowy Kasandry" i zanurz się w fascynującym post-apokaliptycznym świecie. Wspólnie możemy przenieść tę niezwykłą historię na duży ekran. Dołącz do nas już teraz i weź udział w tworzeniu czegoś wyjątkowego!

Weź udział w produkcji filmu!

 
 

Dlaczego warto wesprzeć Głowę Kasandry?

Pomysł ekranizacji Głowy Kasandry to z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych projektów, jakie pojawiły się w polskiej kinematografii od lat. Twój udział nie tylko przyczyni się do powstania filmu, ale także pozwoli Ci aktywnie uczestniczyć w procesie jego tworzenia. 

Jeśli zdecydujesz się na wsparcie, otrzymasz między innymi regularne aktualizacje na temat postępów projektu oraz inne nagrody, opisane w progach wsparcia. Przede wszystkim jednak, staniesz się nie tylko widzem, ale także współtwórcą tego niezapomnianego projektu

Jeśli chcesz wspomóc projekt większą kwotą, sprawdź ofertę dla współproducentów.
 

O Autorze i Głowie Kasandry z 1985 roku

Głowa Kasandry to nowela postapokaliptyczna napisana przez Marka Baranieckiego, polskiego pisarza specjalizującego się w literaturze fantastycznej.  W 1985 otrzymała Nagrodę im. Janusza A. Zajdla dla najlepszej polskiej powieści. ​​

To opowieść o postapokaliptycznym świecie po wojnie atomowej, gdzie główny bohater, Teodor Hornic, zajmuje się unieszkodliwianiem pozostałych bez opieki, niebezpiecznych głowic jądrowych. Jego głównym celem jest odnalezienie mitycznej Głowy Kasandry, która może zniszczyć resztę życia na Ziemi. Gdy w końcu udaje mu się ją odnaleźć, odkrywa, że prawda jest znacznie bardziej skomplikowana, niż legenda sugeruje. To opowieść o moralnych dylematach, przetrwaniu i poszukiwaniu prawdy w świecie chaosu i zniszczenia.

Marek Baraniecki jest znanym w Polsce autorem literatury fantastycznej, często poruszającym tematykę naukową i filozoficzną. Jego styl pisania cechuje się finezją w kreowaniu postaci i niezwykłymi światami, które wciągają czytelnika od pierwszych stron. Głowa Kasandry to jedna z jego najbardziej znanych i cenionych książek, która przyciąga wielu czytelników – zarówno miłośników science fiction, jak i tych, którzy poszukują głębszych refleksji nad ludzkim losem w obliczu zagłady

 

Twórcy filmu

Za produkcję filmu odpowiada studio filmowe Lightcraft znane z produkcji filmów fabularnych oraz realizacji animacji i efektów specjalnych. Studio to zostało wielokrotnie dostrzeżone i nagrodzone przy projektach polskich i międzynarodowych.

Reżyserem filmu jest Daniel Markowicz, zdolny artysta o niezwykłym wyczuciu narracji i zdolności do kreowania niezapomnianych obrazów.

Głównym scenarzystą jest sam Marek Baraniecki, który wprowadza widzów w świat pełen tajemnic i napięcia, a współscenarzystą Janek Kuźnik, który wnosi swój talent i kreatywność do tworzenia fascynującej historii.

Razem tworzą zespół, który pragnie zainspirować i poruszyć widzów swoją niezwykłą wizją post-apokaliptycznego świata Głowy Kasandry. Więcej o Twórcach filmu przeczytasz na oficjalnej stronie projektu.

 

 

Zostań Patronem niezapomnianego filmu!

Projekt ekranizacji Głowy Kasandry to nie tylko kolejna adaptacja książki. To szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego, czegoś, co zatrzęsie światowym kinem. 

Nowela, która porusza serca czytelników jako jedna z najlepszych światowych powieści postapokaliptycznych, teraz może zostać pokazana na wielkim ekranie, a Ty możesz zostać jej współproducentem

Dołącz do społeczności Patronów i pomóż w tworzeniu tego niezwykłego filmu. Twoje wsparcie nie tylko przyczyni się do ożywienia tej historii na dużym ekranie, ale także pozwoli Ci być częścią czegoś wyjątkowego i niezapomnianego. Wspieraj już dziś i towarzysz nam w procesie tworzenia filmowej wizji "Głowy Kasandry".

 

Więcej informacji na temat produkcji znajdziesz na oficjalnej stronie projektu

 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Głowa Kasandry już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Filip Ziółek
Filip Ziółek
25 zł
Michał Laszkiewicz
Michał Laszkiewicz
190 zł
Eugeniusz Dębski
Eugeniusz Dębski
25 zł
Tadeusz Wróbel
Tadeusz Wróbel
10 zł
Robert Krawczyk
Robert Krawczyk
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.