Jankowski Norbert

Jestem Testerem prawie od dziesięciu lat. Nie skończyłem żadnej szkoły o kierunku informatycznym. Wszystkiego nauczyłem się sam, a wiedzę poparłem certyfikatami. Dziś chcę się podzielić swoją wiedzą na temat testowania z wami, dlatego stworzyłem pierwszy w Polsce podcast poświęcony testowaniu.

O Autorze

PING PODCAST - Testowanie Oprogramowania

Podcast skierowany jest do osób, które rozważają karierę Testera lub już nimi są, ale nie wiedzą co dalej. Dla osób, które chcą poznać pracę testera, ale również dla tych co znają ją od podszewki. Chcę by każdy odcinek przyniósł wam wartość, dlatego zachęcam do zadawania pytań.

Jestem Testerem prawie od dziesięciu lat. Nie skończyłem żadnej szkoły o kierunku informatycznym, a zaraz po studiach medycznych, zmieniłem ścieżkę kariery.

Wszystkiego nauczyłem się sam, a wiedzę poparłem certyfikatami. Dziś chcę się podzielić swoją wiedzą na temat testowania z wami, dlatego stworzyłem pierwszy w Polsce podcast poświęcony testowaniu.

Wszystko robię sam, co niesie ze sobą pewne ograniczenia. Jeżeli mi pomożecie, będę mógł dostarczać jeszcze więcej ciekawej treści, które pomogą wam w rozpoczęciu przygody w Świecie IT. Sam nie miałem takiej pomocy, więc wiem jak wam mogę pomóc i ile taka pomoc znaczy.

Jeżeli chcecie posłuchać mojej historii i tego jak po skończeniu studiów na Uniwersytecie Medycznym, zacząłem przygodę z testowaniem, to zapraszam tu: link

Zobacz webinar poświęcony pracy testera i jak zacząć. Łącznie wysłuchało go ponad TYSIĄC OSÓB!!! Kolejne odcinki możemy stworzyć razem!

Plany co do podcastus:

1. Zwiększenie częstotliwości.

2. Wykupienie licencji, tak by webinar nie był ograniczony czasowo.

3. Zakup rejestratora dźwięku.

4. Rozmowy z gośćmi w formie wideo.

5. Hosting Spreaker. 

 

Podziękowania od słuchaczy:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)