Jankowski Norbert

W Patronite od 11.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2473

Liczba Patronów: 3164

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
950 łącznie
Jestem Testerem ponad dziesięć lat. Nie skończyłem żadnej szkoły o kierunku informatycznym. Wszystkiego nauczyłem się sam, a wiedzę poparłem certyfikatami.
Dziś chcę się podzielić swoją wiedzą na temat testowania z wami, dlatego stworzyłem pierwszy w Polsce podcast poświęcony testowaniu.

O Autorze

Testowanie Oprogramowania Podcast

Podcast skierowany jest do osób, które rozważają karierę Testera lub już nimi są, ale nie wiedzą co dalej. Dla osób, które chcą poznać pracę testera, ale również dla tych, co znają ją od podszewki. Chcę, by każdy odcinek przyniósł wam wartość, dlatego zachęcam do zadawania pytań.

Jestem Testerem prawie od dziesięciu lat. Nie skończyłem żadnej szkoły o kierunku informatycznym, a zaraz po studiach medycznych, zmieniłem ścieżkę kariery.

Wszystkiego nauczyłem się sam, a wiedzę poparłem certyfikatami. Dziś chcę się podzielić swoją wiedzą na temat testowania z wami, dlatego stworzyłem pierwszy w Polsce podcast poświęcony testowaniu.

Wszystko robię sam, co niesie ze sobą pewne ograniczenia. Jeżeli mi pomożecie, będę mógł dostarczać jeszcze więcej ciekawej treści, które pomogą wam w rozpoczęciu przygody w Świecie IT. Sam nie miałem takiej pomocy, więc wiem jak wam mogę pomóc i ile taka pomoc znaczy.

Jeżeli chcecie posłuchać mojej historii i tego jak po skończeniu studiów na Uniwersytecie Medycznym, zacząłem przygodę z testowaniem, to zapraszam tu: link

Zobacz webinar poświęcony pracy testera i jak zacząć. Łącznie wysłuchało go ponad TYSIĄC OSÓB!!! Kolejne odcinki możemy stworzyć razem!

Plany co do Podcastu:

1. Zwiększenie częstotliwości. Zrobione.

2. Wykupienie licencji, tak by webinar nie był ograniczony czasowo. Zrobione.

3. Zakup rejestratora mikrofonu. Zrobione dzięki wam. 

4. Rozmowy z gośćmi w formie wideo. Zrobione.

5. Hosting Spreaker. 

 

Jak widać, nie rzucam słów na wiatr i plan jest relaizowany.

 

Podziękowania od słuchaczy:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Matoga
Łukasz Matoga
Próg: 50 zł
Michał Duraczek
Michał Duraczek
Próg: 20 zł