Przerwa na kawę

W Patronite od 11.01.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1416

Liczba Patronów: 1018

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
230 miesięcznie
16 915 łącznie
Naszą pasją jest Premier League. Do tego stopnia, że potrafimy godzinami rozmawiać o niuansach taktyki wielkiego Seana Dyche’a, uśmiech na twarzy Roya Hodgsona jest naszym uśmiechem, a Tony Pulis to dla nas ikona. Lubimy ze sobą rozmawiać i kiedyś postanowiliśmy, że włączymy przy tym mikrofony.

O Autorze

Angielskie Espresso

Nasz program ukazuje się na kanale Angielskie Espresso, czyli największym środowisku kibiców Premier League w Polsce! ‘Przerwa na Kawę’ to program prowadzony od 2019 roku. Rzadko rotujemy składem i nasi widzowie przyzwyczajeni są do tych samych głosów, które opowiadają im o tym co mogli przegapić w miniony weekend meczowy.

Zawsze omawiamy każdy pojedynczy mecz kolejki. Dla nas takie drużyny jak Norwich, Brentford czy Watford nie mają tajemnic. Nasza społeczność jest bardzo silna i aktywna. Widzowie uwielbiają ‘kącik Burnley’ i zawsze czekają na nasze cotygodniowe omówienie ich meczów. Można powiedzieć, że dla naszych słuchaczy ta drużyna stała się czymś więcej, niż tylko kolejnym klubem do przegadania. Dla nas zresztą też.

Oczywiście mamy swoje ulubione drużyny. Jonasz to kibic Arsenalu i od lat czeka na poprawę formy jego ulubionej drużyny. Krzysiek to Manchester United i czekanie na powrót lat chwały z pierwszej dekady XXI wieku. Maciek to kibic Swansea i czekanie na powrót Łabędzi do Premier League. Janek natomiast już się doczekał, bo nie dość, że Liverpool zdobył w końcu mistrzostwo to jeszcze Leeds United wróciło do najwyższej klasy rozgrywkowej. Cóż, jak widać, każdy z nas na coś czeka. Często też czekamy, aż Janek pojawi się w programie. Inside joke dla naszych widzów.

Jeśli chcesz pomóc nam w rozwijaniu swojej pasji, albo zwyczajnie lubisz nas słuchać i chcesz wesprzeć naszą pracę symboliczną wpłatą to zapraszamy na pokład. Założyliśmy patronite, by stworzyć specjalne miejsce dla naszych słuchaczy i przybliżyć im kontakt z nami. Jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności, serdecznie zapraszamy. Przyjmujemy każdego zajawkowicza angielskiej ligi. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Rafał Horosz
Rafał Horosz
Próg: 10 zł
Robert Bączkowski
Robert Bączkowski
Próg: 10 zł
Grzegorz Demel
Grzegorz Demel
Próg: 10 zł
Julia Okoniewska
Julia Okoniewska
Próg: 25 zł
BarteQ
BarteQ
Próg: 50 zł
Piotr Miszczuk
Piotr Miszczuk
Próg: 25 zł