Avatar użytkownika

Przerwa na kawę

38
patronów
700 
miesięcznie
38
patronów
700 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki wielkie za Twoje wsparcie! To już przecież Dycha, a wszyscy wiemy ile może zdziałać Sean Dyche!

W ramach tego progu wsparcia zapraszamy Cię na naszego Discorda, na którym rozmawiamy o piłce i nie tylko. Ponadto możesz wziąć też udział w Lidze Typerów Premier League, w której co miesiąc zwycięzca klasyfikacji generalnej zgarnia piłkarską nagrodę w postaci książki.

Twoje imię i nazwisko znajdzie się też w podziękowaniu pod każdym materiałem Przerwy na kawę!
25 zł miesięcznie
To już naprawdę solidna kwota, dlatego chcemy szczególnie Ci podziękować! Oprócz wszystkich nagród uwzględnionych w poprzednim progu, otrzymasz dostęp do dwóch bonusowych materiałów miesięcznie, niedostępnych dla nikogo innego. Planujemy tutaj przekazywać nieco mniej oczywistej wiedzy w temacie Premier League i angielskiej piłki, a ewentualne pomysły na nagrania będziemy oczywiście konsultować z Tobą!
40 zł miesięcznie
Jeżeli dotarłeś do tego miejsca, to niebawem przekonasz się, że Przerwa na kawę najlepiej smakuje w połączeniu z naszym specjalnym kubkiem, dostępnym tylko dla Patronów! Kubek jest na tyle duży, że ulubionego napoju wystarczy spokojnie na całość odcinka PNK.

Kubek Przerwy na kawę nigdy nie trafił do sprzedaży i można go zdobyć tylko za pośrednictwem Patronite’a. Oprócz tego uzyskujesz też oczywiście dostęp do każdego z poprzednich benefitów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Przerwa na kawę w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Naszą pasją jest Premier League. Do tego stopnia, że potrafimy godzinami rozmawiać o niuansach taktyki wielkiego Seana Dyche’a, uśmiech na twarzy Roya Hodgsona jest naszym uśmiechem, a Tony Pulis to dla nas ikona. Lubimy ze sobą rozmawiać i kiedyś postanowiliśmy, że włączymy przy tym mikrofony.

Angielskie Espresso

Nasz program ukazuje się na kanale Angielskie Espresso, czyli największym środowisku kibiców Premier League w Polsce! ‘Przerwa na Kawę’ to program prowadzony od 2019 roku. Rzadko rotujemy składem i nasi widzowie przyzwyczajeni są do tych samych głosów, które opowiadają im o tym co mogli przegapić w miniony weekend meczowy.

Zawsze omawiamy każdy pojedynczy mecz kolejki. Dla nas takie drużyny jak Norwich, Brentford czy Watford nie mają tajemnic. Nasza społeczność jest bardzo silna i aktywna. Widzowie uwielbiają ‘kącik Burnley’ i zawsze czekają na nasze cotygodniowe omówienie ich meczów. Można powiedzieć, że dla naszych słuchaczy ta drużyna stała się czymś więcej, niż tylko kolejnym klubem do przegadania. Dla nas zresztą też.

Oczywiście mamy swoje ulubione drużyny. Jonasz to kibic Arsenalu i od lat czeka na poprawę formy jego ulubionej drużyny. Krzysiek to Manchester United i czekanie na powrót lat chwały z pierwszej dekady XXI wieku. Maciek to kibic Swansea i czekanie na powrót Łabędzi do Premier League. Janek natomiast już się doczekał, bo nie dość, że Liverpool zdobył w końcu mistrzostwo to jeszcze Leeds United wróciło do najwyższej klasy rozgrywkowej. Cóż, jak widać, każdy z nas na coś czeka. Często też czekamy, aż Janek pojawi się w programie. Inside joke dla naszych widzów.

Jeśli chcesz pomóc nam w rozwijaniu swojej pasji, albo zwyczajnie lubisz nas słuchać i chcesz wesprzeć naszą pracę symboliczną wpłatą to zapraszamy na pokład. Założyliśmy patronite, by stworzyć specjalne miejsce dla naszych słuchaczy i przybliżyć im kontakt z nami. Jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności, serdecznie zapraszamy. Przyjmujemy każdego zajawkowicza angielskiej ligi. 

 

Cele Autora

Funkcjonowanie PnK
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
70%
Przerwa na kawę to nasze hobby, które wymaga jednak pewnych inwestycji. Realizacja tego celu pozwoli nam zapewnić funkcjonowanie, opłacenie serwisów, inwestycje w sprzęt czy montaż.
Wyjazd do Burnley!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 300 zł brakuje
14%
Jedziemy do Burnley i nagrywamy PNK spod Turf Moor. Poważnie, pielgrzymka do Burnley to nasz realny plan na przyszły sezon Premier League. Stworzymy tyle contentu, że każdy fan Kącika będzie zadowolony.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Przerwa na kawę już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Blazej Rybczyński
Blazej Rybczyński
40 zł
Kamil Kazimierczyk
Kamil Kazimierczyk
40 zł
Adam Szymajda
Adam Szymajda
10 zł
Jakub Gabrysiak
Jakub Gabrysiak
10 zł
Tomasz Sawoszczuk
Tomasz Sawoszczuk
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.