Avatar użytkownika

Radykalny Pasywista - podcast

23
patronów
901 
miesięcznie
11 312 
łącznie
23
patronów
901 zł 11 312 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
UPRZEJMY DARCZYŃCO,
dziękuję za poratowanie groszem. Będzie Ci zapamiętane.
12 zł miesięcznie
STRAŻNIKU DOBREGO ŁADU, takie wsparcie zostanie upamiętnione obecnością Twoich personaliów lub internetowego nicku na tablicy donatorów otwierającej każdą kolejną audycję.
30 zł miesięcznie
PRZYJACIELU HARMONII SPOŁECZNEJ, Twoja hojność sprawi, że udzielę Ci swojej platformy raz w miesiącu podczas specjalnej audycji pt. "Narada Przyjaciół Harmonii Społecznej". Będziesz mógł przedstawić swoje przesłanie w dowolnej formie (np. wyczytany przeze mnie tekst Twojego autorstwa czy nagranie wideo), i wielu ludzi Cię usłyszy!
50 zł miesięcznie
RENOWATORZE KULTURY, za swą szczodrość zostaniesz uhonorowany spersonalizowanymi podziękowaniami w formie graficznej, przy akompaniamencie reprezentacyjnej ścieżki dźwiękowej w trakcie audycji. Pomysł możesz podsunąć sam, lub zdać się na mnie.
100 zł miesięcznie
RADYKALNY DOBROCZYŃCO, raz w miesiącu możesz wyznaczyć mi film do skomentowania w specjalnym przeglądzie treści z YT. Pilnie odrobię tę pracę, przeanalizuję materiał przed nagraniem analizy, opowiem na co zwróciłem uwagę, ocenię, pogłębię zawarte w nim treści.
350 zł miesięcznie
MISTRZU CEREMONII, otrzymasz ode mnie specjalną dedykowaną audycję na wyznaczony przez Ciebie temat! Nagroda alternatywna - sporządzę dla Ciebie unikalny, dedykowany mini-audiobook! Przeczytam fragment Twojego ulubionego dzieła (do 50 stron) w klimatycznej oprawie dźwiękowej, i – jeżeli będziesz sobie tego życzyć, a prawa autorskie nie staną na przeszkodzie – umieszczę efekt mojej pracy na kanale.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radykalny Pasywista - podcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prowadzę konserwatywny podcast, stroniący od szablonowych treści i utartych kolein myślenia. Propaguję kontrrewolucję kulturową we wszelkich wymiarach i formatach.

Uważasz, że w dobie rewolucji mediów społecznościowych idea konserwatywna wymaga nowych środków wyrazu? Dostrzegasz brak oryginalnych rozwiązań dla wyzwań stojących przed polską kulturą? Czujesz się przytłoczony defetystycznymi diagnozami, lecz brakuje Ci oferty strategii działania? Właśnie tę lukę staram się zapełnić poprzez podcast "Radykalny Pasywista".

Nie zatrzymuję się na diagnozie. Dostarczam argumentów i kreślę wizje działania. Kiedy trzeba: agituję, podnoszę na duchu i prześmiewam przeszkody. W moim działaniu towarzyszy mi maksyma Jeana Ousseta:

Naszym zadaniem nie jest niszczenie, ale ożywianie istniejącego porządku społecznego, który, choć upadły, wciąż ma cenne zasoby, których zatracenie lub zaniechanie byłoby przestępstwem.

Nazywam się Ludwik Pęzioł. Z wykształcenia jestem psychologiem. Na YouTubie działam od listopada 2021 roku. Przez cały ten okres zrealizowałem ponad sto autorskich produkcji, z trudem godząc uprawianie publicystyki z życiem zawodowym i prywatnym. Całością realizacji zajmowałem się samodzielnie: od researchu, przez nagrywanie, montaż, oprawę graficzną i dźwiękową, aż po promocję materiałów (z pomocy osób postronnych korzystałem okazjonalnie). Zawsze starałem się tworzyć audycje wysokiej jakości dla wymagającego odbiorcy, stąd realizacja jednej zabierała mi zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Przyszedł czas, w którym chciałbym poświęcić się szerzeniu idei konserwatywnej w pełni. Konieczność dzielenia doby na pracę zawodową, działalność internetowa i inne obowiązki, nieuchronnie musi oznaczać mniejszą liczbę produkcji i spowolniony rozwój podcastu.

Jeżeli znacie moją twórczość, i kibicujecie mi w drodze, jaką sobie obrałem, już dzisiaj macie możliwość udzielenia mi pomocy w formie finansowej. Każda, nawet niewielka regularna wpłata przybliża mnie do profesjonalnego uprawiania publicystyki. Każda zapewni mi więcej czasu, który mogę poświęcić na rozwój naszego medium.

Nie pozostanę dłużny! Dla wspierających przygotowałem różne sposoby uhonorowania za okazaną hojność oraz możliwość wykonania zadanego przez nich dzieła.

Dziękuję, że ze mną jesteście!

 

FORMATY RADYKALNEGO PASYWISTY:


Na "Radykalnym Pasywiście" znajdą Państwo szereg formatów realizujących moją misję.

Audycje podcastowe analizujące z perspektywy ideologicznej ważkie tematy życia społecznego:

 

Narady z ciekawymi gośćmi, nakierowane na szukanie efektywnych rozwiązań w sporze ideowym: 

 

Projekty fabularne łączące w sobie polemikę, wiedzę i rozrywkę:

 

Przyglądam się również dziełom kultury, analizując je pod względem ideologicznym:

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radykalny Pasywista - podcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Anonimowy patron
30 zł
Anonimowy patron
100 zł
Karol Kontny
Karol Kontny
12 zł
Krzysztof Żuczek
Krzysztof Żuczek
12 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.