Damian Gawrych

W Patronite od 10.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2575

Liczba Patronów: 2491

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
40 miesięcznie
120 łącznie
Jestem pionierem w środowisku piłki ulicznej w Polsce, pracuję nad utworzeniem ogólnopolskiej ligi 3na3 i otwarciem hangaru sportowego w Warszawie. Moim celem jest promowanie tego sportu i pielęgnowanie poczucia wspólnoty poprzez piłkę uliczną.

O Autorze

Jestem osobą aktywnie zaangażowaną w społeczność sportu piłki ulicznej w Polsce i na świecie. Jako sportowiec osiągnąłem duże sukcesy, w tym trzy tytuły mistrza Polski, podium na mistrzostwach świata w kategorii 1 na 1 oraz trzecie miejsce w kategorii zespołowej 3 na 3. Oprócz osiągnięć sportowych jestem również organizatorem wielu turniejów, w tym turniejów miejskich, Mistrzostw Polski, Mistrzostw Świata, Ligi Europejskiej.

Film z otwartych Mistrzostw Świata 2017 w Grodzisku Mazowieckim, których byłem organizatorem.

---------------

Jestem osobą odpowiedzialną, mającą na swoim koncie udane projekty oraz doświadczenie we współpracy z dużymi firmami, organizacjami międzynarodowymi, a także udział w projektach unijnych. Współpracowałem również ściśle z władzami miast i ośrodkami sportowymi w celu promowania piłki ulicznej i wspierania rozwoju tego sportu.

 

Film z Euro Ligi Ghetto Football 2022 w Warszawie, którego byłem organizatorem. 

 

-------------

Przez ostatnie 10 lat tworzyłem własną markę odzieżową, która jest obecnie integralną częścią kultury piłki ulicznej w Polsce. Wraz z własną marką wspierałem sportowców i wydarzenia sportowe, przekazując im jako nagrody odzież i akcesoria. Jako marka współpracuję z wieloma znanymi sportowcami, którzy z dumą noszą moje ubrania. Współpracuje także z markami, tworząc ciekawe kampanie reklamowe np. Panasonic, czy Nike.

Współpraca z Panasonic Polska przy projekcie Made To Move It. 

 

 

 
Aguśka - Agnieszka Mnich występująca w finale Mistrzostw Świata 2018 w koszulce mojej marki AS. 
 
 

Kolekcje odzieży mojej marki AS.

 

 

-----------

Pasjonuje mnie również tworzenie infrastruktury do rozgrywek piłki ulicznej. Od 10 lat projektuję boiska 3na3, mam doświadczenie zarówno na etapie projektowania jak i realizacji. Współpracuję z fabrykami, aby stworzyć boiska najwyższej jakości, a także zajmuję się ich sprzedażą, aby zwiększyć liczbę graczy i miejsce do uprawiania piłki ulicznej w Polsce. 

 

Miejscówka Warszawa - Miejscówka, którego powstania byłem inicjatorem. Do końca etapu wykonania wspierałem projekt na poziomie konsultacji, designu, projektu, wykonania, otwarcia. 

 

Część ze zrealizowanych przeze mnie projektów dotyczących boisk do piłki ulicznej. 

 

Oprócz pracy organizatora w piłce ulicznej interesuję się również projektowaniem piłek do piłki nożnej. Współpracuję ze świetnymi projektantami i fabrykami, aby stworzyć wysokiej jakości produkty i mam nadzieję, że kiedyś będę miał markę ze 100 piłkami o różnych kształtach i kolorach. W przyszłości mam nadzieję wykorzystać projektowanie 3D i druk 3D z materiałów pochodzących z recyklingu, aby stworzyć jeszcze bardziej innowacyjne i zrównoważone piłki do piłki nożnej.

 

Piłki wykonałem przy działaniach na rzecz rozwoju mojej marki AS.

 

Moje dotychczasowe współprace: 

 

Rekomendacje:

 

Michał "Michryc" Rycaj - 3 krotny Mistrz Świata Freestyle Football, producent muzyczny:

"Jako reprezentant grupy AS jestem bardzo dumny będąc częścią tematu tworzonego przez Damiana Gawrycha. Miejski i uliczny klimat odzieży którą otrzymuję od wielu lat od Alternative Soccer jest czymś co cenię jeśli chodzi o styl i jakość. 

Damian jest osobą, która szczególnie dba o komfort osób z którymi współpracuje. Potrafi kontrolować wymagające sytuacje z lekkością i luzem co korzystnie wpływa na atmosferę zespołu. Praca z Damianem to przyjemność. "
 

 

Zachęcam do wsparcia dla moich inicjatyw. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Świder
Marcin Świder
Próg: 20 zł
Rafał
Rafał
Próg: 20 zł