Avatar użytkownika

Damian Gawrych

0
patronów
0 
miesięcznie
120 
łącznie
0
patronów
0 zł 120 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Przekaż zaledwie 10 zł miesięcznie, a staniesz się częścią czegoś wielkiego. Dzięki Twojemu wsparciu możemy stworzyć młodym zawodnikom możliwości gry i rozwoju umiejętności, a także przybliżyć piłkę uliczną masom.
20 zł miesięcznie
Każda najmniejsza kwota pomaga! Za jedyne 20 zł miesięcznie możesz mieć duży wpływ na wspieranie moich wysiłków w promowaniu sportu piłki ulicznej i tworzeniu przyjaznej społeczności dla graczy. Twoja wpłata zostanie przeznaczona na finansowanie rozwoju nowej infrastruktury i organizację ekscytujących zawodów dla graczy na wszystkich poziomach. Dziękuję za wsparcie!
50 zł miesięcznie
Twoje wsparcie na poziomie 50 zł miesięcznie będzie miało znaczący wpływ na pomoc w realizacji moich celów związanych z promowaniem piłki ulicznej i budowaniem prężnie działającej społeczności. Twój wkład pójdzie na wsparcie rozwoju nowych boisk, zakup sprzętu oraz organizację ekscytujących zawodów i wydarzeń. Dziękuję za Twoją hojność i wiarę w moją wizję!
100 zł miesięcznie
Twoje wsparcie na poziomie 100 zł miesięcznie jest naprawdę doceniane i będzie miało znaczący wpływ na moje wysiłki w promowaniu piłki ulicznej i tworzeniu przyjaznej społeczności dla graczy. Twój wkład będzie przeznaczony na wsparcie rozwoju nowej infrastruktury, zakup sprzętu oraz organizację zawodów i imprez na wysokim poziomie. Twoja hojność pomoże wprowadzić w życie moją wizję i wywrzeć trwały wpływ na społeczność piłki ulicznej w Polsce. Dziękuję
500 zł miesięcznie
Twoje wsparcie na poziomie 500 zł miesięcznie to niesamowity dowód wiary w moją wizję i misję promowania piłki ulicznej i tworzenia prężnie działającej społeczności graczy. Twoja hojna wpłata zostanie przeznaczona na wsparcie rozwoju nowej infrastruktury, zakup najwyższej jakości sprzętu oraz organizację zawodów i imprez na najwyższym poziomie. Twoje wsparcie będzie miało duży wpływ na rozwój i sukces społeczności piłki ulicznej w Polsce. Dziękujemy za Twoją hojność i partnerstwo w tej ekscytującej podróży!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Damian Gawrych w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem pionierem w środowisku piłki ulicznej w Polsce, pracuję nad utworzeniem ogólnopolskiej ligi 3na3 i otwarciem hangaru sportowego w Warszawie. Moim celem jest promowanie tego sportu i pielęgnowanie poczucia wspólnoty poprzez piłkę uliczną.

Jestem osobą aktywnie zaangażowaną w społeczność sportu piłki ulicznej w Polsce i na świecie. Jako sportowiec osiągnąłem duże sukcesy, w tym trzy tytuły mistrza Polski, podium na mistrzostwach świata w kategorii 1 na 1 oraz trzecie miejsce w kategorii zespołowej 3 na 3. Oprócz osiągnięć sportowych jestem również organizatorem wielu turniejów, w tym turniejów miejskich, Mistrzostw Polski, Mistrzostw Świata, Ligi Europejskiej.

Film z otwartych Mistrzostw Świata 2017 w Grodzisku Mazowieckim, których byłem organizatorem.

---------------

Jestem osobą odpowiedzialną, mającą na swoim koncie udane projekty oraz doświadczenie we współpracy z dużymi firmami, organizacjami międzynarodowymi, a także udział w projektach unijnych. Współpracowałem również ściśle z władzami miast i ośrodkami sportowymi w celu promowania piłki ulicznej i wspierania rozwoju tego sportu.

 

Film z Euro Ligi Ghetto Football 2022 w Warszawie, którego byłem organizatorem. 

 

-------------

Przez ostatnie 10 lat tworzyłem własną markę odzieżową, która jest obecnie integralną częścią kultury piłki ulicznej w Polsce. Wraz z własną marką wspierałem sportowców i wydarzenia sportowe, przekazując im jako nagrody odzież i akcesoria. Jako marka współpracuję z wieloma znanymi sportowcami, którzy z dumą noszą moje ubrania. Współpracuje także z markami, tworząc ciekawe kampanie reklamowe np. Panasonic, czy Nike.

Współpraca z Panasonic Polska przy projekcie Made To Move It. 

 

 

 
Aguśka - Agnieszka Mnich występująca w finale Mistrzostw Świata 2018 w koszulce mojej marki AS. 
 
 

Kolekcje odzieży mojej marki AS.

 

 

-----------

Pasjonuje mnie również tworzenie infrastruktury do rozgrywek piłki ulicznej. Od 10 lat projektuję boiska 3na3, mam doświadczenie zarówno na etapie projektowania jak i realizacji. Współpracuję z fabrykami, aby stworzyć boiska najwyższej jakości, a także zajmuję się ich sprzedażą, aby zwiększyć liczbę graczy i miejsce do uprawiania piłki ulicznej w Polsce. 

 

Miejscówka Warszawa - Miejscówka, którego powstania byłem inicjatorem. Do końca etapu wykonania wspierałem projekt na poziomie konsultacji, designu, projektu, wykonania, otwarcia. 

 

Część ze zrealizowanych przeze mnie projektów dotyczących boisk do piłki ulicznej. 

 

Oprócz pracy organizatora w piłce ulicznej interesuję się również projektowaniem piłek do piłki nożnej. Współpracuję ze świetnymi projektantami i fabrykami, aby stworzyć wysokiej jakości produkty i mam nadzieję, że kiedyś będę miał markę ze 100 piłkami o różnych kształtach i kolorach. W przyszłości mam nadzieję wykorzystać projektowanie 3D i druk 3D z materiałów pochodzących z recyklingu, aby stworzyć jeszcze bardziej innowacyjne i zrównoważone piłki do piłki nożnej.

 

Piłki wykonałem przy działaniach na rzecz rozwoju mojej marki AS.

 

Moje dotychczasowe współprace: 

 

Rekomendacje:

 

Michał "Michryc" Rycaj - 3 krotny Mistrz Świata Freestyle Football, producent muzyczny:

"Jako reprezentant grupy AS jestem bardzo dumny będąc częścią tematu tworzonego przez Damiana Gawrycha. Miejski i uliczny klimat odzieży którą otrzymuję od wielu lat od Alternative Soccer jest czymś co cenię jeśli chodzi o styl i jakość. 

Damian jest osobą, która szczególnie dba o komfort osób z którymi współpracuje. Potrafi kontrolować wymagające sytuacje z lekkością i luzem co korzystnie wpływa na atmosferę zespołu. Praca z Damianem to przyjemność. "
 

 

Zachęcam do wsparcia dla moich inicjatyw. 

 

 

Cele Autora

PRODUKCJA WŁASYCH PIŁEK PIŁKARSKICH
  • 5 000 zł
  • 4 885 zł brakuje
2%
Twoje wsparcie zrobi ogromną różnicę, pomagając mi wprowadzić w życie moją wizję stworzenia najwyższej jakości piłki piłkarskiej. Twoja wpłata zostanie przeznaczona na sfinansowanie rozwoju projektu piłki, zakup wysokiej jakości materiałów oraz produkcję produktu spełniającego wysokie standardy. Twoje wsparcie pomoże mi podzielić się moją miłością do piłki nożnej z innymi i wywrzeć trwały wpływ na ten sport. Dziękuję za Twoją hojność i wiarę w moją misję!
AS Essentials: Kolekcja skarpetek marki AS - tylko dzięki Twojej pomocy
  • 10 000 zł
  • 9 885 zł brakuje
1%
Hej wszystkim!!! Bardzo się cieszę że mogę ogłosić wam, że pracuję nad nową kolekcją dla mojej marki "AS Essentials". Pierwszym krokiem jest produkcja wysokiej jakości skarpetek sporowo-lifestyle'owych, które nie tylko zapewnią Waszym stopom komfort podczas codziennych wyzwań, ale także będą się super prezentować.

Chcę mieć pewność, że ta kolekcja będzie wykonana z najlepszych materiałów i projektów, więc zwracam się do Was, moich najlepszych kibiców, o pomoc aby to osiągnąć.

Wspierając ten projekt na naszej stronie patronite.pl, nie tylko dostaniesz w swoje ręce niesamowite skarpety od mojej marki AS, ale także pomożesz mi w dalszym rozwoju i ulepszaniu mojej marki.

Zróbmy to razem i stwórzmy tę kolekcję, zaczynając od super skierek!
Dziękuję za wsparcie i wprowadźmy tę kolekcję w życie!

Ps. Oczywiście, że w aktualnościach pokaże Wam wszystkie projekty, zachęcam też do dołączenia na grupie, gdzie będziemy mogli dodatkowo dyskutować o kolekcji :)

https://www.facebook.com/groups/542655651142210 - Zapraszam!
POLSKA LIGA PIŁKI ULICZNEJ 3NA3 W POLSKICH MIASTACH - ELIMINACJE DO MISTRZOSTW ŚWIATA 2023
  • 100 000 zł
  • 99 885 zł brakuje
0%
Twoje wsparcie zrobi ogromną różnicę, pomagając mi wprowadzić w życie moją wizję ligi 3na3 w Polsce. Twój wkład zostanie przeznaczony na sfinansowanie budowy nowych boisk, zakup sprzętu oraz organizację od 8 ekscytujących zawodów i wydarzeń dla graczy na wszystkich poziomach zaawansowania w 8 polskich miastach. Twoje wsparcie pomoże stworzyć przyjazną społeczność dla entuzjastów piłki ulicznej i wywrze trwały wpływ na ten sport w naszym kraju. Zwycięzcy otrzymają kwalifikacje na Mistrzostwa Świata 3na3 w Rydze w 2023 roku. Dziękuję za Waszą hojność i wiarę w moją misję!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Damian Gawrych już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Świder
Marcin Świder
20 zł
Rafał
Rafał
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.