Avatar użytkownika

Adi SQ2RAD

1
patron
50 
miesięcznie
500 
łącznie
1
patron
50 zł 500 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję, każda kwota jest dla mnie ważna i daje mi możliwość rozwoju.
Sprawisz, że moje filmiki na YouTube będą coraz lepsze:)
Dodatkowo będziesz w informacji o aktualnych patronach na moim kanale SQ2RAD

Pozdrawiam i jak to się mówi w świecie krótkofalarskim
73!
10 zł miesięcznie
Pocztówka QSL + INFO o patronie na moim kanale SQ2RAD
Bardzo, bardzo dziękuję!!!
Twoje wsparcie jest dla mnie ważne.
W ramach podziękowania chętnie wyślę Ci na pamiątkę moją pierwszą QSL czyli specjalną pocztówkę z moim logo oraz jeśli pozwolisz wspomnę o Tobie w moim kolejnym filmiku na You Tube, podaj mi tylko swoje imię lub pseudonim. Pod filmikiem umieszczę tez info. że jesteś moim patronem.
Pozdrawiam i jak to się mówi w świecie krótkofalarskim 73!
50 zł miesięcznie
Pocztówka QSL + INFO o patronie na moim kanale + wybrany gadżet z moim logo (koszulka, kubek lub worek SQ2RAD) Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!!! Twoje wsparcie jest dla mnie mega ważne. W ramach podziękowania chętnie wyślę Ci na pamiątkę moją pierwszą QSL czyli specjalną pocztówkę z moim logo oraz jeśli pozwolisz wspomnę o Tobie w moim kolejnym filmiku na You Tube, podaj mi tylko swoje imię lub pseudonim. Pod filmikiem umieszczę tez info. że jesteś moim patronem oraz wyślę Ci piękny gadżet z moim logo. Do wyboru koszulka, kubek lub worek.
Pozdrawiam i jak to się mówi w świecie krótkofalarskim 73!
100 zł miesięcznie
Pocztówka QSL + INFO o patronie na moim kanale + 2 gadżety z moim logo (koszulka, kubek lub worek SQ2RAD do wyboru)
Jesteś moim Mecenasem!
Bardzo, bardzo, bardzo mocno dziękuję!!!
W ramach podziękowania chętnie wyślę Ci na pamiątkę moją pierwszą QSL czyli specjalną pocztówkę z moim logo oraz jeśli pozwolisz wspomnę o Tobie w moim kolejnym filmiku na You Tube, podaj mi tylko swoje imię lub pseudonim. Pod filmikiem umieszczę tez info. że jesteś moim mecenasem oraz wyślę Ci piękne dwa gadżety z moim logo. Do wyboru koszulka, kubek lub worek. Pozdrawiam i jak to się mówi w świecie krótkofalarskim 73!
150 zł miesięcznie
Pocztówka QSL + INFO o patronie na moim kanale + gadżety z moim logo (koszulka, kubek oraz worek SQ2RAD)
Jesteś moim Mecenasem i bardzo Ci dziękuję!!! Twoje wsparcie jest dla mnie bezcenne. W ramach podziękowania chętnie wyślę Ci na pamiątkę moją pierwszą QSL czyli specjalną pocztówkę z moim logo oraz jeśli pozwolisz wspomnę o Tobie w moim kolejnym filmiku na You Tube, podaj mi tylko swoje imię lub pseudonim. Pod filmikiem umieszczę tez info. że jesteś moim mecenasem oraz wyślę Ci piękne gadżety z moim logo: koszulkę, kubek oraz worek. Pozdrawiam i jak to się mówi w świecie krótkofalarskim 73!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Adi SQ2RAD w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem Adi :)Mam 15 lat i jestem jednym z najmłodszych krótkofalowców w Polsce. W 2021 roku zdałem Państwowy Egzamin Operatora Urządzeń Radiowych w Służbie Radiokomunikacyjnej Amatorskiej. Otrzymałem pozwolenie Radiowe i swój własny znak SQ2RAD. Prowadzę kanał na YouTube, tam dzielę się swoją pasją.

Cześć jestem Adi :)

Mam 15 lat i nietypową pasję. Jestem jednym z najmłodszych krótkofalowców w Polsce. W 2021 roku zdałem Państwowy Egzamin Operatora Urządzeń Radiowych w Służbie Radiokomunikacyjnej Amatorskiej. Otrzymałem pozwolenie Radiowe i swój własny znak SQ2RAD.

Prowadzę swój kanał na YouTube, tam dzielę się swoją pasją. Radia i działalność krótkofalarska, to nie wszystko co mnie interesuje. Jestem zafascynowany retro sprzętami, komputerami, odbiornikami tv, odtwarzaczami wideo i innymi oldschoolowymi sprzętami.

Dzięki pomocy rodziny udało mi się zdobyć kultowy Commodore 64 oraz ZX Spectrum. Planuję nagrać filmiki o tych sprzętach na swój kanał, jak tylko uda mi się rozwinąć swoje możliwości sprzętowe.

Zajmuje się od początku mojego radiowego hobby łącznością kryzysową, zarówno organizowanych przez krótkofalowców Emcom i na pasmach nielicencjonowanych 13 dnia każdego miesiąca na CB i PMR . W obecnych czasach taka alternatywa łączność jest bardzo ważna, może działać bez internetu czy telefoni komórkowej jak i bez prądu podczas tz. Blackout-u 

 

Moja pasja niestety jest wymagająca pod względem finansowym...czasem można zdobyć jakąś retro perełkę, ale często potrzebuję funduszy by zakupić np. sprawny odtwarzacz video, dzięki którym mógłbym ocalić stare nagrania video i udostępniać te nagrania w nowoczesnych formatach.

Mogę siebie określić jako retroradiomaniak :) Od kilku lat jestem też harcerzem, należę do 9 Gdyńskiej Drużyny "Zbroja". 

Jestem mistrzem Otwartych mistrzostw polskich radiostacji amatorskich Mistrzem Polski w kategorii SINGLE-OP JUNIOR MIXED UKF SSB/CW/FM/RTTY/FT8 

 

Zapraszam do wspierania mojej pasji , a ja w zamian z przyjemnością będę dzielił się nią poprzez swój kanał YouTube.

Oto ostatni mój filmik... zdaję sobie sprawę, że jeszcze daleko do doskonałości, ale będę starał się by każdy kolejny film był ciekawszy i bardziej profesjonalny.

A to inne :

Potrzebuję Waszego wsparcia na: 

- rozwój mojego kanału na YouTube

- na poszerzenie swojego sprzętu krótkofalarskiego 

- oraz na zakup sprzętu retro

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Adi SQ2RAD już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.