Lala ASMR

W Patronite od 15.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1221

Liczba Patronów: 2074

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
305 miesięcznie
6 650 łącznie
Hejka! Nagrywam ASMR, które jest techniką relaksacyjną. Jeżeli podoba wam się moja twórczość i chcecie mnie wesprzeć, a dzięki temu dostać jakieś bonusy, to zapraszam :)

O Autorze

Cześć, jestem Ola i od listopada 2020 roku nagrywam ASMR na YouTubie. Robię to, ponieważ sprawia mi to przyjemność i jest moją małą pasją. Planuję dalej nagrywać i rozwijać się. Dzięki wsparciu mogę polepszyć jakość mojego kanału u robić co raz lepsze filmy. Dla moich wspierających czeka wiele bonusów, także zapraszam chętnych :) 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 150 zł
Anonimowy patron
Próg: 150 zł
Ad Am
Ad Am
Próg: 5 zł
NPG young boy
NPG young boy
Próg: 5 zł
Julia Kaminska
Julia Kaminska
Próg: 5 zł
Ad Am
Ad Am
Próg: 35 zł