Lala ASMR

W Patronite od 15.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 801

Liczba Patronów: 1453

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
525 miesięcznie
4 155 łącznie
Hejka! Nagrywam ASMR, które jest techniką relaksacyjną. Jeżeli podoba wam się moja twórczość na YouTubie i chcecie mnie tu wesprzeć, a dzięki temu dostać jakieś bonusy to zapraszam :)

O Autorze

Cześć, jestem Ola i od listopada 2020 roku nagrywam ASMR na YouTubie. Robię to, ponieważ sprawia mi to przyjemność i jest moją małą pasją. Planuję dalej nagrywać, rozwijać się. Dzięki wsparciu na patronite mogę coraz bardziej rozwijać kanał, żeby moje filmy były co raz lepsze. Dla moich wspierających czeka wiele bonusów, więc zapraszam zainteresowanych :) 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Negai
Negai
Próg: 150 zł
Anonimowy patron
Próg: 150 zł
Julia Kaminska
Julia Kaminska
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 150 zł
Jan Plewinski
Jan Plewinski
Próg: 150 zł
Jean Daniel López Smith
Jean Daniel López Smith
Próg: 70 zł