Avatar użytkownika

Lala ASMR

8
patronów
80 
miesięcznie
11 525 
łącznie
8
patronów
80 zł 11 525 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Brązowy patron 🤎

Dziękuję za to, że jesteś i chcesz mnie wspierać! Jestem wdzięczna, że mam takie osoby jak ty, które chcą się dzielić! Każda kwota jest dla mnie ważna. Drobne pieniądze zawsze się przydadzą. Czy to na jakieś rekwizyty, dodatki do filmów. Te pieniądze będę mogła również wykorzystać na jakieś swoje potrzeby. Jak np. jakieś lody czy coś 😜 Za twój symboliczny gest mogę ofiarować ci duuuużo wdzięczności oraz szybszy dostęp do filmów!
10 zł miesięcznie
Pomarańczowy patron 🧡

Hejka! Za wsparcie w tym progu dostaniesz szybszy dostęp do moich filmów (2/3dni) oraz dostęp do dodatkowych treści na instagramie. Będziesz mógł/mogła zobaczyć trochę więcej z mojego życia, śmieszne zdjęcia itp.
35 zł miesięcznie
Czerwony patron ❤️

Cześć! W tym progu uzyskasz szybszy dostęp do filmów (2/3dni), dostęp do dodatkowych treści na instagramie (trochę więcej z mojego życia, śmieszne zdjecia itp.). Twój nick pojawi się w opisie filmów i dodatkowo będziesz mógł/mogła zajrzeć za kulisy nagrywania, szybciej poznasz tytuły, zobaczysz miniaturki, czasem rekwizyty czy stanowisko do nagrywania itp.
70 zł miesięcznie
Złoty patron 💛

Hejo! Złoty patron to już coś! W tym progu oprócz bonusów z poprzednich progów, czyli szybszego dostępu do filmów (2/3dni), dostępu do dodatkowych treści na instagramie z mojego życia, dostępu do treści zza kulis nagrywania i zapowiedzi filmów, twojego nicku w opisie; dostaniesz również specjalny film dla ciebie z dowolnymi wyzwalaczami raz na miesiąc w trochę krótszej wersji (około15min). Może to być roleplay bądź określone wyzwalacze!
150 zł miesięcznie
Kryształowy patron 💙

Nie no ja nie wierzę... Naprawdę chcesz mnie aż tak wesprzeć? Musisz być naprawdę moim wielkim miłośnikiem 😍 Jest mi ogromnie miło, że mam kogoś takiego jak ty! Bardzo, bardzo dziękuję ci za twój tak cudowny gest!!!! Pieniądze od ciebie wykorzystam, żeby udoskonalić moje filmy, żeby były jak najbardziej realistyczne! Będę mogła zakupić jakiś dodatkowy lepszy sprzęt i mega akcesoria do filmów Roleplay! Za twój bardzo hojny datek mogę ofiarować ci duuuużo wdzięczności, bonusy z poprzednich progów, twój nick pojawi się w opisie filmów z dużym wyróżnieniem! Może nawet specjalnie pozdrowię cię w filmie! Dostaniesz ode mnie specjalny film tylko dla ciebie z dowolnymi wyzwalaczami w normalnym formacie z moją całą twarzą raz na miesiąc! Będą również dla ciebie dodatkowe krótkie formaty. W święta czy twoje urodziny wyślę ci specjalną kartkę z podziękowaniem! Pamiętaj, że żeby mieć dostęp do dodatkowych treści na instagramie to musisz mi go podać. Możesz go wysłać np. na mój email: Lala.asmr@wp.pl

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Lala ASMR w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hejka! Nazywam się Ola i już jakiś czas nagrywam ASMR zarówno na YouTubie jak i Tiktoku. Także jeżeli moje treści cię ciekawią i chcesz mnie wspierać to zapraszam serdecznie do zapoznania się z progami, bo w każdym są określone bonusy :)

Cześć, jestem Ola i już jakiś czas nagrywam ASMR na YouTubie jak i na Tiktoku. ASMR to w uproszczeniu odczuwanie przyjemnych ciarek na głowie w odpowiedzi na określone bodźce, takie jak np. szeptanie, stukanie i ruchy rąk. Filmy tego typu wielu osobom pomagają zasnąć lub zrelaksować się. Od pewnego czasu nagrywanie stało się moją małą pasją. Planuję dalej nagrywać i rozwijać się, dlatego pomyślałam o założeniu patronite w celu zbierania wsparcia. Dzięki wsparciu mogę polepszyć jakość mojego kanału u robić co raz lepsze filmy. Dla wspierających przygotowałam różne bonusy, także zapraszam chętnych :) 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Lala ASMR już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Barbara Koenner
Barbara Koenner
35 zł
Anonimowy patron
5 zł
Stasiek Dawgiałło
Stasiek Dawgiałło
5 zł
Alele Ble
Alele Ble
10 zł
Kalina Nowaczyk
Kalina Nowaczyk
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.