Seryjni Mordercy

Zbrodnie, seryjne morderstwa, psychologia, medycyna oraz tematyczne media. Strona tworzona przez zapaleńców-amatorów, nie mająca na celu propagowania złych uczynków, a jedynie pełniąca funkcję informacyjną.

O Autorze

Zbrodnia.com istnieje w internecie od 20 lat. To wiodący serwis informacyjny w zdecydowanej większości na temat seryjnych morderców, trochę psychologii, trochę medycyny, trochę kryminalistyki.

20 lat temu zaczynaliśmy od nagrywania na VHS programów o mordercach z Discovery. Robiliśmy z tego "stenogramy" i wrzucaliśmy do internetu, przez numer 0202122. Pierwsze teksty były... hmm... słabe :-) ale wtedy w polskim internecie nie było nawet zdania na temat seryjnych morderców, więc byliśmy pierwszym serwisem o takiej tematyce, z czasem coraz bardziej profesjonalnym. Potem było lepiej, bo trafiliśmy na CrimeLibrary.com - serwis-legenda o tej tematyce. Nawiązaliśmy z nimi współpracę i mogliśmy legalnie tłumaczyć ich teksty. To był przełom. Teksty nabrały jakości i objętości :-). Z roku na rok byliśmy coraz lepsi, w najlepszych latach na zbrodnia.com pisało sześć osób. Od kilku lat jest nas dwójka, Karolina i Michał. Piszemy bardzo nieregularnie, wtedy gdy mamy natchnienie, ochotę, wenę, czy jak to nazwać... i przede wszystkim wtedy, gdy mamy na to czas. Wszystkie teksty, artykuły na naszej stronie są darmowe, i zawsze takie będą. 

Zbrodnia.com może być wspierana finansowo przez takich czytelników jak Ty. Jeśli lubisz tu zaglądać, interesujesz się tą tematyką i czytasz nasze teksty to prosimy, zastanów się czy nie chciałbyś nas wesprzeć finansowo.

Pieniądze umożliwią nam między innymi opłacenie serwera na którym znajduje się serwis, ale także moglibyśmy opłacić profesjonalnych korektorów lub redaktorów. Dzięki temu nasze teksty byłyby łatwiejsze w czytaniu i zrozumieniu.

Dziękujemy i pozdrawiamy :-)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)