Seryjni Mordercy

W Patronite od 05.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
15 łącznie
Zbrodnie, seryjne morderstwa, psychologia, medycyna oraz tematyczne media. Strona tworzona przez zapaleńców-amatorów, nie mająca na celu propagowania złych uczynków, a jedynie pełniąca funkcję informacyjną.

O Autorze

Zbrodnia.com istnieje w internecie od 20 lat. To wiodący serwis informacyjny w zdecydowanej większości na temat seryjnych morderców, trochę psychologii, trochę medycyny, trochę kryminalistyki.

20 lat temu zaczynaliśmy od nagrywania na VHS programów o mordercach z Discovery. Robiliśmy z tego "stenogramy" i wrzucaliśmy do internetu, przez numer 0202122. Pierwsze teksty były... hmm... słabe :-) ale wtedy w polskim internecie nie było nawet zdania na temat seryjnych morderców, więc byliśmy pierwszym serwisem o takiej tematyce, z czasem coraz bardziej profesjonalnym. Potem było lepiej, bo trafiliśmy na CrimeLibrary.com - serwis-legenda o tej tematyce. Nawiązaliśmy z nimi współpracę i mogliśmy legalnie tłumaczyć ich teksty. To był przełom. Teksty nabrały jakości i objętości :-). Z roku na rok byliśmy coraz lepsi, w najlepszych latach na zbrodnia.com pisało sześć osób. Od kilku lat jest nas dwójka, Karolina i Michał. Piszemy bardzo nieregularnie, wtedy gdy mamy natchnienie, ochotę, wenę, czy jak to nazwać... i przede wszystkim wtedy, gdy mamy na to czas. Wszystkie teksty, artykuły na naszej stronie są darmowe, i zawsze takie będą. 

Zbrodnia.com może być wspierana finansowo przez takich czytelników jak Ty. Jeśli lubisz tu zaglądać, interesujesz się tą tematyką i czytasz nasze teksty to prosimy, zastanów się czy nie chciałbyś nas wesprzeć finansowo.

Pieniądze umożliwią nam między innymi opłacenie serwera na którym znajduje się serwis, ale także moglibyśmy opłacić profesjonalnych korektorów lub redaktorów. Dzięki temu nasze teksty byłyby łatwiejsze w czytaniu i zrozumieniu.

Dziękujemy i pozdrawiamy :-)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika