Avatar użytkownika

Seryjni Mordercy

0
patronów
0 
miesięcznie
15 
łącznie
0
patronów
0 zł 15 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Serdecznie dziękujemy za wsparcie. Dzięki Twojej piątce wiemy, że doceniasz naszą pracę :-)
10 zł miesięcznie
Super :-) w nagrodę, dwa tygodnie przed oficjalną publikacją dostajesz na maila pdf lub plik .mobi z nowym mordercą.
30 zł miesięcznie
30 zł i możesz mieć wpływ na to o czym/ o kim piszemy. Podaj w komentarzu nazwisko mordercy i jeśli tylko będą zadowalające materiały w języku polskim lub angielskim to o nim napiszemy, specjalnie dla Ciebie :-)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Seryjni Mordercy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zbrodnie, seryjne morderstwa, psychologia, medycyna oraz tematyczne media. Strona tworzona przez zapaleńców-amatorów, nie mająca na celu propagowania złych uczynków, a jedynie pełniąca funkcję informacyjną.

Zbrodnia.com istnieje w internecie od 20 lat. To wiodący serwis informacyjny w zdecydowanej większości na temat seryjnych morderców, trochę psychologii, trochę medycyny, trochę kryminalistyki.

20 lat temu zaczynaliśmy od nagrywania na VHS programów o mordercach z Discovery. Robiliśmy z tego "stenogramy" i wrzucaliśmy do internetu, przez numer 0202122. Pierwsze teksty były... hmm... słabe :-) ale wtedy w polskim internecie nie było nawet zdania na temat seryjnych morderców, więc byliśmy pierwszym serwisem o takiej tematyce, z czasem coraz bardziej profesjonalnym. Potem było lepiej, bo trafiliśmy na CrimeLibrary.com - serwis-legenda o tej tematyce. Nawiązaliśmy z nimi współpracę i mogliśmy legalnie tłumaczyć ich teksty. To był przełom. Teksty nabrały jakości i objętości :-). Z roku na rok byliśmy coraz lepsi, w najlepszych latach na zbrodnia.com pisało sześć osób. Od kilku lat jest nas dwójka, Karolina i Michał. Piszemy bardzo nieregularnie, wtedy gdy mamy natchnienie, ochotę, wenę, czy jak to nazwać... i przede wszystkim wtedy, gdy mamy na to czas. Wszystkie teksty, artykuły na naszej stronie są darmowe, i zawsze takie będą. 

Zbrodnia.com może być wspierana finansowo przez takich czytelników jak Ty. Jeśli lubisz tu zaglądać, interesujesz się tą tematyką i czytasz nasze teksty to prosimy, zastanów się czy nie chciałbyś nas wesprzeć finansowo.

Pieniądze umożliwią nam między innymi opłacenie serwera na którym znajduje się serwis, ale także moglibyśmy opłacić profesjonalnych korektorów lub redaktorów. Dzięki temu nasze teksty byłyby łatwiejsze w czytaniu i zrozumieniu.

Dziękujemy i pozdrawiamy :-)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Seryjni Mordercy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Andrzej G
Andrzej G
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.