Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Witajcie. Krótko i na temat: zajedwabisty Youtuber, przyszła gwiazda internetu oraz człowiek, który wywołuje sympatie nawet u najbardziej zagorzałego zgreda. Oto moje miejsce gdzie możesz wesprzeć mnie w tym co robię i być może przyczynić się do tego by Youtube stał się moim miejscem pracy. Bo nie oszukujmy się, pieniądze SĄ ważne.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Drugi monitor
Ano po to ażeby wygodniej było prowadzić streamy dla was. Może i to fanaberia ale wiem, że z tym będzie mi łatwiej. A przecież życie trzeba sobie ułatwiać prawda?
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 1200 zł
Rachunki ( Prąd, gaz, mieszkanie etc. )
Wiadomo nikt bez tego nie będzie mógł spokojnie nagrywać. No bo jak nie zapłacę to wywalą mnie albo odetną prąd więc jak żyć? :D
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1600 zł miesięcznie
brakuje 1600 zł
Pensja
A co mi tam, zaszaleje. Wiele osób w Polsce może pomarzyć o takich kwotach, ja dzięki wam chce je osiągnąć. Kasa pójdzie na drobne wydatki niezbędne w życiu ( jedzenie, ubrania itd itp ) oraz przyjemności dzięki którym będę mógł poprawić sobie humor i podzielić się tym z wami. Co za tym idzie być bardziej swobodnym na filmach oraz mieć możliwość ciekawego vlogowania :)

O Autorze

Był 5 stycznia 2015 roku kiedy to młody i przystojny marzyciel, postanowił spełnic swoje największe marzenie jakim było...nagrywanie filmików z gier!! Rozochocony przez oglądanie sław polskiej sceny Youtubowej ( Rock, Rojo, Izak, Rezi ) stwierdził, że chce być częścią czegoś większego...

nie chce być zwykłym szarym Kowalskim, którego życie polega na codziennym wstawaniu o 4 rano aby zdążyć na autobus do byle jakiej pracy, do byle jakiego szefa, w byle jakim życiu... Tak powstał SHEVARAL :) Mając do dyspozycji 6  letni złom kupiony rzutem na taśme ( bo jeszcze starszy i wysłuzony odszedł do miejsca gdzie każda płyta głowna mówi dobranoc )  z najtańszych w tamtym okresie części stwierdził, że nagra... to co akurat ma pod ręką!! 

Był to jeden z pierwszych egzemplarzy oryginalnych gier (Bo kiedyś był biedny i piracił ) w jego kolekcji a był to Medal of Honor Warfighter :)

 

 

Ach jaki to był piękny dzień gdy na jego twarzy malował się szczery i nigdy dotąd przez nikogo nie widziany uśmiech sugerujący, że z dnia na dzień stał się kimś więcej aniżeli tylko szarym Kowalskim. Nie zwracał uwagę na detale takie jak głośność, jakość dzwięku czy jakość materiału bo zwyczajnie tego nie potrafił :) Mimo iż bardzo chciał to jednak te serie uznał za nieudaną z punktu widzenia widza, jak to mawiają pierwsze koty za płoty!! 

 

Bogatszy o CAŁY MIESIĄC doświadczenia w tworzeniu filmów wyobrazcie sobie, że zabrał się nawet za robienie własnych intr 0_0 Serią, która miała być "profesjonalną" w jego dorobku i w myśl tego co oglądał u innych sław, kluczem by dotrzeć do większego grona odbiorców i podzielić się z nimi swoją największą życiową pasją jaką są gry komputerowe i tworzony przez nie wirtualny świat miał być produkt Wrocławskiego Techlandu Dying Light :) Na światło dzienne seria wyszła 5 lutego 2015 roku.

 

 

Mimo iż seria te nie ustrzegła sie wielu błędów i wulgarnego języka ( emocje targały nim niemiłosiernie ) została uznana przez niego za jedną z bardziej udanych ( jakby miał ich wiele na tamten okres HaHa ). 34 filmy z wątku głownego przeplatane zadaniami pobocznymi zajeły mu ponad miesiąc czasu :( No ale trzeba wspomnieć, że na tamte czasy rendering 30 minutowego odcinka w 30 fps zajmowało mu uwaga... prawie 3 h!! a samo wrzucenie odcinka  40 minut!!!. Dodajcie sobie do tego fakt iż podczas renderu komputer musiał stac nieruszany ( bo groziło to niepowodzeniem przy obróbce ), pracę, zajmowanie sie domem i dziewczyną ( ͡° ͜ʖ ͡°) to niestety ale wielokrotnie skutkowało to nocnym wstawaniem tylko i wyłącznie po to aby dać film do wrzucania. 

Mijały miesiące a młody adept sztuki youtubowej kombinował i szukał własnego "ja". Przez ten okres zdobył ledwo 50 pare subów co było dla niego z jednej strony sukcesem jak i porazką no bo przecież "HALO, NO TUTAJ JESTEM TO JA NOWY YOUTUBER, ŚMIESZNY I ZABAWNY, OGLĄDAJCIE MNIE!!! DLACZEGO NIKT MNIE NIE OGLĄDA"

 

Korzystając z premiery jednej z jego ulubionych gier ostatnich lat serii GTA czym predzej pobiegł do sklepu by zakupić oryginalną wersje ( no bo przeciez prawdziwy Youtuber nie może piracić ) tejże gry i stworzyć z niej serie, która ( powtórka z rozrywki ) miała byc najlepsza z dotychczasowych :)  Ukazała się ona wam 15 kwietnia 2015 roku

 

 

Trwała dłuuugo i nawet przez niego była uważana za swoistą Mode na Sukces jego kanału. W niej pojawiły się pierwsze roszczenia odnośnie praw autorskich czy znowu problemy z dobraniem głośności poszczególnych nagrań. 47 odcinków było nagrywanych aż uwaga...3 MIESIĄCE!!! dlaczego? niestety los chciał, że w maju tamtego roku premiere miała inna z jego z ulubionych gier...WIEDZMIN 3: DZIKI GON

 

 

Ta seria z kolei prowadzona równolegle  z seria z GTA była największym dotąd wyzwaniem głownie czasowym, jesli chodzi o zadania młodego Youtubera. Seria wyprzedziła pod względem odcinków wspomnianą opere z GTA bo miała ich aż 100... trwała do listopada 2015 roku. Z perspektywy czasu patrząc na to, że codziennie na kanale lądowały filmy jestem z siebie dumny. Uwierzcie, że momentami było bardzo ciężko zwłaszcza, że osiągnąłem marne 100 subów dzieki temu.

 

Mimo to laik youtubowy nie tracił wiary ani w siebie ani w ewentualny sukces. Nagrywał dalej i nie bał się tego.Momentem przełomowym w jego "karierze" na Youtube była seria, która rozpoczeła się 3 grudnia 2015 roku. Zobaczcie sami:

 

 

To było to...ewidentnie najlepsza seria ze wszystkich, które do tej pory nagrał, biła na głowe sławnego Wieśka, GTA czy Dying Light. Po wielu miesiącach praktyki wkońcu młody adept sztuki Youtubowej czuł luz i swobode podczas komentarza w trakcie gry. Odnalazł się jak ryba w wodzie iiii...pokazał swoją twarz :) To był nowy etap nagrywania. Dzięki uprzejmości swojego kolegi z uwczesnej pracy mógł nie dość, że nagrywać filmy z gier to dodawać do tego swoja kamerkę!! kurcze prawie jak RockAlone!! :D

 

Mijały miesiące a serii na kanale przybywało, subów także. Z dnia na dzień coraz to bardziej stawałem się zaskoczony w jakim kierunku to idzie. Moim największym REALNYM marzeniem było osiagnięcie 500 subów. Na dziś dzień jest ich ponad 2,5 tysiąca oraz ponad 900 filmów na kanale. Na scenie Youtubowej to kropla w morzu i jestem tego świadom, zresztą często w swoich filmach o tym powtarzam. Doceniam, że jest was tyle ale mimo to bądzcie świadomi, że aby sprostać waszym wymaganiom, które niestety rosną z kazdym nowym widzem potrzeba coraz to więcej czasu, czasu którego mi brakuje. Gdyby to ode mnie zależało to nagrywałbym dla was filmy codziennie po pare godzin, robił streamy i poświęcał bym sie dla kanału duzo bardziej ale nikt za mnie nie pójdzie do PRAWDZIWEJ pracy, nikt za mnie nie zapłaci PRAWDZIWYCH rachunków czy nikt za mnie nie kupi jedzenia za PRAWDZIWE pieniądze. Jako Shevaral jestem tylko jednym z wielu ludzi, którzy próbuja dzielić się z wami swoja pasją, ale robie to w taki sposób by nie wpływało to negatywnie na moje zycie realne czyli na bycie pracownikiem, bycie mężczyzną w zwiazku, byciem człowiekiem odpowiedzialnym. Stąd tez obecną formuła mojego kanału jest publikowanie filmu z jednej gry, która jest Shakeś & Fidget co 4-5 dni. Wielu osobom to sie nie podoba ale niestety nie chce robić nadal na siłe 1 filmiku dziennie z różnych serii bo zwyczajnie będzie to wymuszone i sztuczne. Ale tak teraz wygląda kanał

 

 

 

 

Youtube to pasja, youtube to zabawa, youtube to odreagowanie tego co sie dzieje w życiu REALNYM :) Nigdy nie będzię czymś więcej. Może i jestem pesymistą a być może realistą? Jestem też człowiekiem i zwyczajnie mogę się mylić i to jest właśnie miejsce, które może to pokazać. 

Jezeli jestes moim stałym widzem i uważasz, że robie kawał dobrej roboty to możesz mnie wesprzeć w tym co robie. Pomóc w osiagnięciu cichego celu jakim jest zawód Youtubera. Pomóc w tym ażeby filmy na moim kanale częściej się pojawiały. To samo tyczy sie nowych osób, jezeli jakimś cudem doszedłeś do tego miejsca, w międzyczasie sprawdzając moje filmy z bardziej nowszych serii to wiedz, że jestem Ci wdzięczny, wiesz dlaczego? ano dlatego, że poświęciłes dla mnie swój cenny czas, a jeżeli zostawiłes wsparcie w wiadomej postaci to jestem w szoku bo to oznacza, że wierzysz we mnie i w to co robię.

 

Niezaleznie jak długo będzie trwała moja przygoda z Youtube-em i jak daleko zajde będzie to moja pamiątka na całe życie, a każde datki od was bedą znakiem, że sprawiałem komuś tym radość :) Dziękuje za uwagę :)

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
"Mieszka tu jakiś cwaniak? Jeśli nie to daj piątaka" Tak właśnie stałeś/łaś się osobą, która wspiera moją twórczość na YT :) Może i 5 zł to nieduża kwota ale pamiętaj, że lepiej mieć niż nie mieć :) Jestem dozgonnie wdzięczny za okazane zaangażowanie i fakt iż jesteś moim zagorzałym gryzoniem <3
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
No jestem w szoku...w naszym kraju to dla wielu godzinna stawka w pracy a Ty zdecydowałeś/łaś się przeznaczyć to dla mnie 0_0 Dziękuję serio !! W ramach tego progu możesz o sobie śmiało powiedzieć prawilny gryzoń i być pewnym, że umacniasz mnie na rynku YT
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
To już jest kawał pieniążka. Dzięki tej kwocie spokojnie mogę powiedzieć, że chyba jestem dobry w tym co robię ponieważ nikt by nie podarował takiego prezentu za nic. Powiem Ci drogi gryzoniu, że zaskoczyłeś mnie bardzo. To naprawdę wszystko dla mnie?????
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Solidna porcja wsparcia!! idąc często gęsto do Biedronki po zakupy wydaję dwa razy większą kwotę od tej ALE od teraz to oznacza, że te pieniądze będę mógł dołożyć do jakiejś gry bądź innej rzeczy związanej z moją pasją.

W ramach tego progu masz u mnie GWARANTOWANE to że zostaniesz wymieniony na jednym z filmów :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
No wygląda to bardzo dobrze. Taka kwota to na pewno spory wydatek dla Ciebie za co tym bardziej jestem wdzięczny. Może jak tak dalej pójdzie to otworze dzięki Tobie własny sklepik z gadżetami?

W ramach tego progu masz GWARANTOWANE pozdrowienia na filmie oraz to, że zostaniesz wymieniony w nim :)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
OMG OMG OMG !!!! Widać, że chcesz być blisko mnie i mojego kanału. Taka kwota miesięcznie to MASAKRYCZNE wsparcie i zalążek tego iż chcesz bym zajął się YT na stałe.Brak mi słów poprostu

W ramach tego progu masz GWARANTOWANE spotkanie ze mną u mnie we Wrocławiu bądź w Twoim mieście ( jeżeli w danym momencie w nim będę ), GWARANCJĘ jednorazowej wspólnej gry, miejsce w opisie moich filmów oraz dozgonną wdzięczność :)
Zostań patronem