Sierżant Bagieta

W Patronite od 09.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 284

liczba Patronów: 267

21 patronów
480 zł miesięcznie
600 zł łącznie

Koszty amortyzacji sprzętu

1 500 zł

40%

osiągnięto

900 zł

brakuje

Jak widzicie, aktualna jakość nagrań, szczególnie od strony wideo jest dość słaba. W nowym roku chciałbym to poprawić. Taka miesięczna kwota inwestycji w technologię i elektronikę pozwoliłaby mi na naprawdę profesjonalne nagrywki dla Was.

Rozbudowa zespołu

4 000 zł

15%

osiągnięto

3 400 zł

brakuje

Przy takim wsparci miesięcznym byłby wstanie udostępniać więcej materiałów, realizować ich więcej zarówno na Instagramie jak i na YouTube, ponieważ część swoich obowiązków byłbym w stanie przerzucić na inne osoby. Niestety, ale nie mam ani zamiaru ani sumienia prosić profesjonalistów o pracę "za ładny uśmiech", bo nie na tym to powinno polegać. Szacunek musi iść w dwie strony, od nikogo nie chcę wymagać poświęcania wolnego czasu za darmo.

Koszty utrzymania

500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wszystko kosztuje. Sam kanał prowadzę "za darmo" i w wolnym czasie, ale są osoby, które mi w tym pomagają, głównie z mojej rodziny. Często pożyczam różne sprzęty, wypożyczam "ich" i ich wolny czas, zużywam ich paliwo itp. Chciałbym w końcu jakoś się im odwdzięczyć i wyjść z nimi "na zero". To niezbędne minimum, żeby kanał mógł się rozwijać.
Zostań Patronem