Marzena Śmigielska

W Patronite od 07.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 843

liczba Patronów: 888

3 patronów
70 zł miesięcznie
70 zł łącznie

Nowe odcinki Energy Boost Środa

700 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

630 zł

brakuje

Realizacja tego celu pozwoli mi na utrzymanie cykliczności ukazywania się filmów na YouTube i Facebook'u, w projekcie Energy Boost Środa. Te amatorskie nagrania wymagają:
- wymyślenia tematu i zebrania odpowiednich materiałów
- trzech lamp oświetlających, dwóch kamer i jednego mikrofonu oraz energii elektrycznej do ich zasilania
- licencji programów, w których montuję odcinki
- a co najważniejsze i najcenniejsze, wielu godzin mojej pracy ... żeby wszystko "grało"

Wydanie książki "Wrzuć na luz"

5 800 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

5 730 zł

brakuje

Odkąd pamiętam, na mojej liście rzeczy do zrobienia miałam zapisane marzenie - napisać własną książkę. Niestety pracując na etacie, ciągle brakowało mi na nią czasu. No cóż, to była świetna wymówka! Gdy odpaliłam projekt Energy Boost Środa, ludzie coraz częściej mówili do mnie: "zacznij pisać książkę". Wtedy zadałam sobie pytanie - dlaczego tego nie robię? Od razu znalazłam kilka wymówek na wytłumaczenie sobie "dlaczego nie". Wtedy mnie olśniło. Napiszę właśnie o tym! Zrobiłam badanie, zebrałam dane i rozprawiłam się w książce z najczęstszymi ludzkimi wymówkami. Okazało się, że napisanie nie było wcale tak trudne, ale czasochłonne. Wyzwanie pojawiło się później, gdy postanowiłam ją sama wydać - kosztowna przyjemność!
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi wydać książkę, która trafiając do rąk czytelników, pomoże im przezwyciężyć wszystkie zbędne "hamulce" utrudniające realizację siebie i swoich marzeń.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni