SoundFarm

W Patronite od 23.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1297

Liczba Patronów: 1024

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
180 miesięcznie
2 390 łącznie

Przetrwać pandemię i wrócić do normalności

500 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

320 zł

brakuje

Obostrzenia związane z COVID oraz zablokowaniem gospodarki zatrzymały całą branże muzyczną oraz częściowo edukacyjną. Działalność internetowa z jakiej Nas znacie to tylko procent tego co tak naprawdę robimy.
Większość oferowanych przez Nas zajęć prowadziliśmy w lokalnych domach kultury, które od marca są dla wszystkich niedostępne. Nie możemy też zrezygnować z tej formy edukacji i szukać nowych uczniów w innych miejscach gdyż daliśmy Nasze słowo. Tym właśnie dzieciakom, że to właśnie Ich będziemy uczyć.
Minią wszystkie obostrzenia, znajdzie się skuteczna szczepionka. Dzieciaki wrócą i co powiemy? "Znaleźliśmy sobie nowych uczniów i już nie będziemy Was uczyć"? Nie! Nie tak działa nasza firma i nie takie wartości staramy się przekazać młodemu pokoleniu.
My mamy swoich uczniów, tylko nie możemy ich uczyć...

Na początku roku pod szyldem SoundFarm aktywnie działało 8 nauczycieli mając pod swoimi skrzydłami ponad 100 uczniów. Ze względu na kryzys spowodowany wirusem aktualnie zostało Nas, tych którzy prowadzą jeszcze jakieś lekcje tylko 2 (Ola i Tomek).
Słyszeliśmy już wiele porad typu "zawieście działalność" etc. Nie po to zakładaliśmy firmę by teraz złożyć broń. "Uczcie przez internet". Nie zrozumie nauczyciela ten kto sam nie uczy. Pierwszoklasista nie przyswaja wiedzy tak jak jak osoby dorosłe. Utrzymać skupienie takiej osoby przez kilka minut jest już wyzwaniem, a co dopiero nauka gry na gitarze.

...zapewnienia o tym, że się wszystko unormuje i będzie dobrze nie działają na podatki. Urzędy nie przyjmują takich deklaracji jako coś wymiernie kompensującego należne im opłaty - stąd konto na Patronite...
Jeśli uważacie, że oferowane przez Nas zajęcia na YT to coś wartościowego, przyczyni się to do waszego muzycznego rozwoju to bardzo Was zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas "progów". Nie narzekamy, nie prosimy o ratunek, wiemy, że inni mają gorzej. Oferujemy tylko nasze usługi w trudnym czasie. Z naszej strony postaramy się jak najlepiej wywiązać z pracy
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
sorbents
sorbents
Próg: 50 zł
Tomasz Andrzejkowicz
Tomasz Andrzejkowicz
Próg: 20 zł
Michał Mysłek
Michał Mysłek
Próg: 10 zł
Piotr Stacha
Piotr Stacha
Próg: 20 zł
Wojciech Skarżyński
Wojciech Skarżyński
Próg: 20 zł
Maciej Tomaszewski
Maciej Tomaszewski
Próg: 10 zł