Avatar użytkownika

Spalony Popcorn

21
patronów
467 
miesięcznie
889 
łącznie
21
patronów
467 zł 889 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Jest tu jakiś cwaniak? To daj piątaka, a za Twe wsparcie będę wdzięczny.
Obrazek progu
12 zł miesięcznie
Ja wiem, że było tylko 12 gniewnych ludzi, ale tutaj mogą Was być tysiące, albo jak mówił Saruman dziesiątki tysięcy. Wszystkim będę bardzo wdzięczny!
Obrazek progu
28 zł miesięcznie
28 dni później będziesz się zastanawiać dlaczego pobiera Ci hajs z konta i gdy wejdziesz na mój kanał zobaczysz, że dzięki Tobie jeszcze nie oszalałem. Dodatkowo trafisz na listę patronów na końcu każdego filmu oznaczony specjalnym popcornem dla tego progu.
Obrazek progu
38 zł miesięcznie
Tyle kosztuje miesięczna subskrypcja Disney+, więc zamiast wspierać chciwą mysz może lepiej wydać pieniądze na popcorna.
Podobnie jak w poprzednim progu trafisz na listę patronów na końcu każdego filmu i też będziesz opatrzony specjalnym popcornem dla tego progu.
Obrazek progu
69 zł miesięcznie
Magiczna liczba więc i magiczny patron. Preferowane panie, ale żeby życie miało smaczek... xD Za ten próg również trafisz na listę patronów na końcu każdego filmu ze specjalnym popcornem dla tego progu.
Obrazek progu
150 zł miesięcznie
Tyle kosztuje jedna wizyta u psychiatry do którego Disney stara się mnie zaprowadzić swoimi produkcjami. Podobnie jak w poprzednich progach trafisz na listę patronów na końcu każdego filmu który też będzie opatrzony specjalnym popcornem.
Obrazek progu
365 zł miesięcznie
Ta kwota nie ma sensu podobnie jak ten film, dlatego będziesz moim Massimo z mafii, ale takiej prawdziwej mafii. Na końcu każdego filmu złożę Ci osobiste podziękowania.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Spalony Popcorn w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Po prostu sobie jestem. Przy okazji recenzuję i omawiam filmy oraz seriale w sposób na jaki zasługują według mojego punktu widzenia.

Nie mogłem już patrzeć na kolejne paździerze, dlatego też postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i należycie je punktować. Oczywiście robię to nie opierniczając się w tańcu, czasem pół żartem pół serio, a czasem odpinając wrotki całkowicie.

Paździerze były są i będą, a ja idealnie się w nich odnajduję i mam do nich nadludzką cierpliwość. Guilty pleasure odnajdę nawet w największym gniocie. Jest też druga strona medalu, bo filmy czy seriale są moją pasją, która doprowadziła mnie nawet do 2 szkół filmowych. Nie mam ulubionego gatunku, bo w każdym są perełki i paździerze. I o tych perełkach niedługo zacznę robić więcej materiałów.

Głównym celem tutaj jest osiągnięcie stabilności finansowej, abym mógł w spokoju robić kolejne materiały, a także zainwestować w sprzęt czy programy, czyli w rozwój kanału.

No i w końcu przydałoby się abym grafikowi coś zapłacił xD

Bywa też tak, że niektóre materiały są demonetyzowane lub oznaczone 18+, gdyż staram się dostarczyć jak najwięcej możliwego sosu, za którym wiadomo Youtube nie przepada.

Jak to jest w przypadku choćby tego materiału: The Story of Ricky

Mając dodatkowe źródło dochodu nie przejmowałbym się tymi ograniczeniami, a Wy dołożycie cegiełkę do różnych przegięć z mojej strony, których inni youtuberzy unikają jak ognia.

W niedalekiej przyszłości planuje robić cykliczny limitowany Merch, więc każdy patron zostanie obdarzony zniżkami czy bonusami adekwatnymi do wybranego progu.

Jeśli pojawią się ciekawe pomysły to różne progi będą ulepszane, póki co nie chce obiecywać gruszek na wierzbie, ani Was zalewać niepotrzebnymi pierdołami :D W specjalne materiały tylko dla wybranych nie chcę się bawić, bo uważam że każda osoba powinna mieć taki sam dostęp.

Jeśli nie możesz mnie wesprzeć finansowo, będę wdzięczny za suba i łapkę w górę pod materiałami. 

 
 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Spalony Popcorn już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

SirGrumpsAlot
SirGrumpsAlot
38 zł
Krystian Mazurczyk
Krystian Mazurczyk
69 zł
praet
praet
38 zł
FisniA
FisniA
5 zł
Anonimowy patron
12 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.