Strefa Patrona:

Kielce
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
182

patronów

2040 zł

miesięcznie

38280 zł

łącznie

 

  MocnyVlog - smaczne podróże małe i duże! Szczerze. Konkretnie. Codziennie.

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

"Zastanów się nad Patronite, Szafa" 

 

Zastanowiłem się. I skoro sugerujecie mi to sami - to czemu nie? Nie będzie to jednak typowy profil - zajrzyjcie do progów, tam starałem się wyjaśnić nieco sprawę. Nie tworzę tego vloga dla zarobku - a Wy z kolei nie wspieralibyście mnie zapewne dla nagród z progów.

 

A więc - ja dobrowolnie i bez przymusu tworzę vlogi, a Wy - dobrowolnie i bez przymusu - możecie je wesprzeć. W zamian - może uda nam się sfinansować jakąś nową wyprawę?


Szafa ale pamiętaj, że jak założysz patronita, my sfinansujemy ci wyjazd, a ty odwalisz taką manianę jak z filmami z Iranu i USA (czyli wrzucisz po pół roku) to nasza przyjaźń się skonczy ;)

/Trancaveel

 

Wiem, wiem. Jeśli uda nam się gdzieś wspólnie pojechać, to będę traktował sprawę priorytetowo - w końcu będziecie mieli w tym swój udział! Ale obiecuję, że nie będę się spinał, zmieniał formuły vloga i wszystko pozostanie takie, jak lubicie.

 

 

Widzów vloga jest prawie 150.000 - to zajebiste uczucie, że podoba Wam się to co robię. Nie muszę błaznować, zgrywać idioty, robić pranków, czelendży i innych wygłupów. Po prostu pokazuję Wam kawałek swojego dnia, pokazuję żarcie, które pochłaniam z nieukrywaną przyjemnością - a Wam (z dziwnych powodów) sprawia to frajdę.

 

I tak ma zostać! Gdybym zrobił "klasycznego" patronajta z nagrodami, celami, zobowiązaniami - nie wiem, czy całe to vlogowanie nie zaczęłoby mi ciążyć. Ale - może będę chciał kiedyś nagrać materiał tylko dla Patronów? Jeśli tak się stanie, po prostu to zrobię. A co jeśli będę chciał zaprosić jakiegoś Patrona na wspólną szamę? Zrobię to i tyle. Niczego nie wykluczam, niczego też nie zakładam - niech wszystko potoczy się naturalnie, tak jak cały MocnyVlog.

 

Dość gadania - profil jest do Waszej dyspozycji!

 

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 122


Ano czas. Sponsoring nieco słabo brzmi - bo kojarzy się z wtykaniem do vloga reklamy pierogów, nawozu rolniczego, albo kupowaniu jeansów za... no właśnie. Wybrałem więc Patronite - zresztą, za Waszymi namowami! Chcesz rzucić piątaka, bo podoba Ci się to co robię? Rzucaj :D
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 39


Hm..TERAZ! Ale jak zwykle, robię wszystko po swojemu. Więc - w progach nie będzie nagród, obietnic dopisania do listy Patronów, etc. Mam wrażenie, że jeśli ktoś z Was chce rzucić dychę na MocnegoVloga, to nie robi tego dla nagród czy fejmu.

Po prostu - podoba Ci się to co robię, dobrze ogląda Ci się wypociny z mojego życia i akurat masz ochotę przekazać mi Mieszka I. Tak po prostu! I tak po prostu - wielkie dzięki. Ciekawy z Ciebie człowiek, jeśli jesteś gotów podzielić się domowym budżetem z gościem z Internetów ;)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 16


Cóż, przyznaję się bez bicia. Mam nadzieje ze za 2 dyszki zjem w Twojej intencji coś dobrego na drugim końcu świata. No właśnie, podobają Wam się vlogi z wypraw - Wasze patronaty złożą się na budżet kolejnej podróży. Relacja - oczywiście - trafi do Was na vlogu!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 2


Smok Wawelski nie może się mylić. Dobra powiem wprost - głupio mi tworzyć tego patronajta, ale podoba mi się, że sprawa jest całkowicie dobrowolna. Nie zmuszam Was w żaden sposób, nie grożę, że przestanę nagrywać jeśli nie spłynie do mnie kwadrylion PLNów, nie chowam pod stołem "ekskluzywnego kontentu"...

Masz możliwość doładowania Vloga pięcioma dychami - korzystaj, jeśli chcesz!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1


To oczywiście nieprawda, bo wszyscy wiedzą, że jestem neurochirurgiem, pracującym w Ministerstwie Oświaty. Tylko dzięki ministerialnym układom i przekupstwom, wokół Vloga udało się zgromadzić prawie 150 tysięczną społeczność!

Jednak za sprawą lobbystów związanych z VooDoo, straciłem przywileje i stanowisko. Musze uciekać do Chin - Twoja stówa jest więc na wagę złota. Chwała Ci!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 1
Czuję się


PIŃCEST ZŁOTY, PIĘKNY KAWALERZE!

Jeśli ktoś będzie na tyle szalony, żeby wybrać ten próg - niech ma się na baczności. Odwiedzę Cię z kamerą i będziesz się musiał tłumaczyć, co do cholery Tobą kierowało - oczywiście, o ile życzysz sobie takiego spotkania!

Najlepiej napisz do mnie, jeśli chciałbyś się spotkać - ustalimy od razu wszystkie szczegóły.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni