Ciekawe Historie

W Patronite od 12.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 63

Liczba Patronów: 44

Zostań Patronem
Kup na prezent
466 patronów
8 173 miesięcznie

Autorskie reportaże

20 000 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

11 827 zł

brakuje

Przy osiągnięciu takiej kwoty miesięcznego wsparcia, jestem w stanie zacząć tworzyć własne reportaże oraz proste dokumentalne filmy.

Zakup sprzętu, umawianie się na spotkania, dokumentacja, nagranie, montaż - wszystkie te czynności sprawiają, że zajmowanie się tworzeniem autorskiego reportażu to praca na półtora etatu.

Co to w praktyce oznacza dla kanału? Zaczęłyby pojawiać się filmy od początku do końca nagrane przeze mnie. Najpewniej traktujące o tematyce lat 90-ych. Mógłbym zrealizować film o transformacji ustrojowej, aferze FOZZ lub "nocnej zmianie". Mógłbym też tworzyć reportaże na temat współczesnych wydarzeń, takich jak koronawirus, wydarzenia w Hong-Kongu czy dokończyć serię o nieistniejących państwach. Dla mnie jako twórcy, oznaczałoby to rozwinięcie skrzydeł - możliwość robienia czegoś, co zawsze chciałem robić, a z powodu ograniczeń budżetowych nie mogę.

W przypadku osiągnięcia tego celu, po trzech miesiącach opublikowany zostanie pierwszy film. Przedstawię 4 propozycje i Patroni zdecydują o tematyce.

Rozwój Ciekawych Historii

6 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki takiemu miesięcznemu wsparciu jestem w stanie rozwinąć kanał Ciekawe Historie. Mogę ograniczyć swój udział w innych projektach i poświęcić więcej czasu na przeszukiwanie i zbieranie materiałów a zarazem ich weryfikację oraz zakup licencji do niektórych archiwalnych nagrań. Jednocześnie pozwoli mi to na nagrywanie niektórych wypowiedzi osobiście - przeloty, utrzymanie sprzętu. Jednym słowem kwota ta oznacza rozwinięcie kanału, poświęcenie mu więcej czasu co przekłada się na stworzenie większej ilości odcinków i ich częstszą publikację.

Osiągnięcie tego progu będzie oznaczać, że na kanale odcinki pojawiać się będą częściej, przez co będzie ich więcej. Pozwoli mi to jednocześnie zacząć nieśmiało planować pracę nad swoim podcastem.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Alexander Al-Shekhly
Alexander Al-Shekhly
Próg: 20 zł
Marcin Gorczyca
Marcin Gorczyca
Próg: 20 zł
Grzegorz Nowak
Grzegorz Nowak
Próg: 20 zł
Tomasz Smal
Tomasz Smal
Próg: 100 zł
Aleksandra Golik
Aleksandra Golik
Próg: 10 zł
Jan Danecki
Jan Danecki
Próg: 50 zł