Ciekawe Historie

W Patronite od 12.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 78

Liczba Patronów: 47

Zostań Patronem
403 patronów
6 059 miesięcznie

Autorskie reportaże

20 000 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

13 941 zł

brakuje

Przy osiągnięciu takiej kwoty miesięcznego wsparcia, jestem w stanie zacząć tworzyć własne reportaże oraz proste dokumentalne filmy.

Zakup sprzętu, umawianie się na spotkania, dokumentacja, nagranie, montaż - wszystkie te czynności sprawiają, że zajmowanie się tworzeniem autorskiego reportażu to praca na półtora etatu.

Co to w praktyce oznacza dla kanału? Zaczęłyby pojawiać się filmy od początku do końca nagrane przeze mnie. Najpewniej traktujące o tematyce lat 90-ych. Mógłbym zrealizować film o transformacji ustrojowej, aferze FOZZ lub "nocnej zmianie". Mógłbym też tworzyć reportaże na temat współczesnych wydarzeń, takich jak koronawirus, wydarzenia w Hong-Kongu czy dokończyć serię o nieistniejących państwach. Dla mnie jako twórcy, oznaczałoby to rozwinięcie skrzydeł - możliwość robienia czegoś, co zawsze chciałem robić, a z powodu ograniczeń budżetowych nie mogę.

W przypadku osiągnięcia tego celu, po trzech miesiącach opublikowany zostanie pierwszy film. Przedstawię 4 propozycje i Patroni zdecydują o tematyce.

Rozwój Ciekawych Historii

6 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki takiemu miesięcznemu wsparciu jestem w stanie rozwinąć kanał Ciekawe Historie. Mogę ograniczyć swój udział w innych projektach i poświęcić więcej czasu na przeszukiwanie i zbieranie materiałów a zarazem ich weryfikację oraz zakup licencji do niektórych archiwalnych nagrań. Jednocześnie pozwoli mi to na nagrywanie niektórych wypowiedzi osobiście - przeloty, utrzymanie sprzętu. Jednym słowem kwota ta oznacza rozwinięcie kanału, poświęcenie mu więcej czasu co przekłada się na stworzenie większej ilości odcinków i ich częstszą publikację.

Osiągnięcie tego progu będzie oznaczać, że na kanale odcinki pojawiać się będą częściej, przez co będzie ich więcej. Pozwoli mi to jednocześnie zacząć nieśmiało planować pracę nad swoim podcastem.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Sirpoland
Sirpoland
Próg: 20 zł
Bartosz Chrzaszczak
Bartosz Chrzaszczak
Próg: 10 zł
Marcin Kozaczyk
Marcin Kozaczyk
Próg: 10 zł
Mariusz Mikołajewski
Mariusz Mikołajewski
Próg: 5 zł
Mateusz Juda
Mateusz Juda
Próg: 10 zł
jakub skrzyniarz
jakub skrzyniarz
Próg: 10 zł