SzczuplaKobieta.com

W Patronite od 13.01.2020

Szczuplakobieta.com powstała z mojej inicjatywy kilka lat temu, jako wyraz moich zainteresowań i osobista platforma do dzielenia się wiedzą. Mam ogromną nadzieję, że treści moje, redaktorów oraz czytelniczek, dostarczają odbiorcom nie tylko informacji, ale również motywacji i inspiracji :)

O Autorze

Strona Szczuplakobieta.com powstała z myślą o kobietach oraz mężczyznach, którzy pragną dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnego dbania o zdrowie i urodę.

Bardzo ważna jest dla nas samoświadomość czytelników. Pragniemy aby dzięki naszym artykułom, nasi odbiorcy mogli nie tylko zdobyć nową wiedzę, ale również mogli ją z powodzeniem wykorzystywać w swoim codziennym życiu.

W naszych treściach skupiamy się na:

 • Obalaniu popularnych mitów dotyczących zdrowia i odchudzania,
 • Podkreśleniu jak ważne w odchudzaniu są zbilansowane posiłki oraz regularny ruch,
 • Przekazywaniu wiedzy na temat najnowszych diet oraz nowości w temacie racjonalnego odżywiania,
 • Promocji aktywności fizycznej,
 • Umieszczaniu nowości ze sfery "beauty" - rankingi, recenzje, opisy,
 • Sprawdzaniu skuteczności nowoczesnej suplementacji oraz urządzeń wspomagających zdrowy styl życia,
 • Umieszczaniu przesłanych do nas recenzji i historii czytelniczek i czytelników.

Sprawdź nasze artykuły :)

Wciąż się rozwijamy a naszą misją jest przekazywanie sprawdzonej wiedzy wszystkim czytelnikom, którzy pragną zadbać o swoje ciało, umysł i ducha. 

Dzięki obecności na Patronite, możemy korzystać z bardziej profesjonalnych źródeł, zdobywać dostęp do najnowszych wyników badań i oczywiście mieć realny kontakt ze swoimi czytelnikami.

Strona Szczuplakobieta.com istnieje dzięki młodemu, zaangażowanemu zespołowi oraz codziennie wspierających nas czytelnikach, którzy mają swój wkład w naszą pracę dzięki licznym mailom, komentarzom i opiniom.

Zapraszamy na Naszą stronę. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)