Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Trójmiejskie Ścieżki MTB

50
patronów
2 470 
miesięcznie
42 225 
łącznie
50
patronów
2 470 zł 42 225 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Wielkie podziękowania za wpłatę, dzięki niej tworzysz grupę społeczności skupionej wokół projektu BigFoot Works BikePark i dokładasz się do istnienia tej infrastruktury. Otrzymujesz również naklejkę, którą możesz przyozdobić swój rower lub kask.
Naklejkę Patrona otrzymasz po osiągnięciu progu programu lojalnościowego zawartego w opisie projektu
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Wielkie podziękowania za wpłatę, dzięki niej tworzysz grupę społeczności skupionej wokół projektu BigFoot Works BikePark na Facebook i być jej częścią. Dzięki dostępowi do grupy poza integracją ze środowiskiem rowerzystów MTB otrzymujesz bieżące informacje o działaniach związanych z infrastrukturą BikePark BigFoot Works i dokładasz się do istnienia tej infrastruktury. Otrzymujesz również naklejkę oraz opaskę, którą możesz przyozdobić swój rower lub kask.
Naklejkę Patrona otrzymujesz po osiągnięciu progu programu lojalnościowego zawartego w opisie projektu
Obrazek progu
40 zł miesięcznie
Wielkie podziękowania za wpłatę, dzięki niej tworzysz grupę społeczności skupionej wokół projektu BigFoot Works BikePark na Facebook i być jej częścią. Dzięki dostępowi do grupy poza integracją ze środowiskiem rowerzystów MTB otrzymujesz bieżące informacje o działaniach związanych z infrastrukturą BikePark BigFoot Works i dokładasz się do istnienia tej infrastruktury. Otrzymujesz również naklejkę oraz opaskę, którą możesz przyozdobić swój rower lub kask.
Naklejkę Patrona otrzymujesz po osiągnięciu progu programu lojalnościowego zawartego w opisie projektu
Obrazek progu
60 zł miesięcznie
Poprzeczka rośnie ;) Super, przyznano Ci honorowe członkostwo w grupie BigFoot Works na Facebooku oraz naklejkę, którą możesz przyozdobić swój rower lub kask, dzięki którym będziesz rozpoznawalna (-y) jako osoba, która dokłada się do istnienia Bike Park BigFoot Works. Ponadto zyskujesz możliwość uczestniczenia w cyklicznych comiesięcznych ustawkach organizowanych w obrębie Bike Park BigFoot Works. Wszystko to po osiągnięciu progu programu lojalnościowego zawartego w opisie
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Śliczne podziękowania za Twoją wpłatę. Dzięki temu przykładasz się do prowadzenia czynności statutowych związanych z legalizacją i utrzymaniem naszej BFW infrastruktury MTB. Przyczyniasz się do zapewnienia frajdy nie tylko sobie ale całej rzeszy zakręconych MTB rowerzystów. Co otrzymujesz w zamian? Naklejkę cegiełkę SZERYF wraz z opaską na rower lub kask, uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez BFW, w tym w ustawkach. Wszystko to po osiągnięciu progu programu lojalnościowego zawartego w opisie
Obrazek progu
150 zł miesięcznie
Ogromnie doceniamy Twój niesamowity gest. Zdajemy sobie sprawę, że te pieniądze mogłeś spożytkować inaczej ;) Tym bardziej miło będzie pożytkować pozytywną energię na rozwój naszej Trójmiejskiej infrastruktury MTB i skupionej wokół Bike Park BigFoot Works.
W ramach tego otrzymujesz:
naklejkę cegiełkę SZERYF wraz z opaską
T-shirt z logo BFW
czapka z logo BFW
Otwierzacz z logo BFW
Naklejkę 12cm z logo BFW i TSMTB
Obrazek progu
350 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Singiel: SZAMAN
Zostań patronem jednego z 37 singli wchodzącego w skład bikeparku BigFoot Works. W zamian za całoroczny patronat nad wybraną ścieżką tabliczka z Twoim logo pojawi się w obrębie infrastruktury, a informacja o tym, że nas wspierasz pojawi się w naszych social mediach (Facebook, Instagram, Youtube) oraz przy okazji wydarzeń i postów związanymi ze ścieżką, której jesteś patronem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Trójmiejskie Ścieżki MTB w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Stowarzyszenie Trójmiejskie Ścieżki MTB . Jesteśmy zarządcą infrastruktury ścieżek rowerowych BigFoot Works Bikepark w Trójmieście dbającym o jej funkcjonowanie. Single o łącznej długości 18km są skierowane do rowerzystów górskich i są zlokalizowane w obszarze Sopotu i Gdańska Oliwy

Jako Stowarzyszenie Trójmiejskie Ścieżki MTB jesteśmy dzierżawcą terenu oraz zarządcą odpowiedzialnym za utrzymanie zalegalizowanej w 2023r infrastruktury ścieżek rowerowych zjazdowych utworzonych oddolnie przez BigFoot Works na terenie lasów Nadleśnictwa Gdańsk w Trójmieście. Single te są skierowane do rowerzystów górskich  i  usytuowane w obszarze Sopotu oraz Gdańska Oliwy/Renuszewa.

Na chwilę obecną cieszymy się zadbaną infrastrukturą BikePark BigFoot Works, na którą składa się 37 singli, stanowiących ok. 18km linii zjazdowych przeznaczonych dla miłośników kolarstwa górskiego. Wykorzystywanych przez przedstawicieli różnych odmian MTB, począwszy od XC poprzez Trail i Enduro. Aby to jednak funkcjonowało potrzebujemy wsparcia.

Chcielibyśmy aby wreszcie ten wyjątkowy region stał się  atrakcyjną infrastrukturą, przyjazną dla rowerzystów i maksymalnie bezpieczną dla wszystkich bywalców lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

 

 

Celem nadrzędnym stowarzyszenia na chwilę obecną jest opieka nad utworzoną infrastrukturą aby móc cieszyć się nią w pełni oraz zapewnić bezpieczeństwo zarówno dla użytkowników jak i osób przebywających w jej otoczeniu.

Kolejnym celem wynikającym z działalności statutowej jest dalszy rozwój, podnoszenie standardów oraz popularyzacja tej strefy aktywności, a także potencjalna rozbudowa lokalnej infrastruktury skierowanej nie tylko do rowerzystów MTB z Trójmiasta i okolic, ale również z całej Polski.

Niestety na chwilę obecną utrzymanie oraz związane z tym działania prowadzone są w sposób zupełnie oddolny i bez wsparcia finansowego ze strony samorządów. Dlatego liczymy na włączenie się środowiska rowerowego oraz tych, którym ten projekt leży na sercu dokładając swoją cegiełkę do utrzymania funkcjonowania infrastruktury.

 

 

Jak wiemy wiele osób odwiedza Trójmiasto przede wszystkim ze względu na jego usytuowanie nad morzem, jednak warunki jakimi dysponujemy oraz istnienie odpowiedniej infrastruktury MTB coraz częściej przyciąga rowerzystów górskich, dla których jest to świetny kompromis do spędzenia tego czasu wspólnie z rodziną, jednocześnie mogąc rozwijać swoją pasję jaką jest jazda na rowerze górskim.

Zbiórka dotyczy zapewnienia możliwości skutecznego funkcjonowania stowarzyszenia i realizacji jego celów statutowych, w tym utrzymywania obecnej infrastruktury i popularyzacji kolarstwa górskiego.

Zapraszamy na naszą stronę: www.bigfootworks.pl

Instagram: www.instagram.com/bigfootworks_bikepark

Facebook projektu: www.facebook.com/bigfootworksbikepark

Facebook stowarzyszenia: www.facebook.com/TSMTB

 


 

 PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Pełnoprawnym Patronem stajesz się po osiągnięciu progu programu lojalnościowego.

Złotą OPASKĘ-cegiełkę 2024 oraz naklejkę okolicznościową otrzymujesz będąc patronem od min. 2 miesięcy i po wybraniu progu odpowiadającego danej cegiełce oraz zadeklarowaniu chęci kontynuowania wsparcia w bieżącym roku do kwoty odpowiadającej wartości poszczególnych cegiełek jn.:

PROGI 20-30zł : SKAUT - 170zł  (naklejka SKAUT + opaska-cegiełka 2024)

PROGI 40-60zł : RANGER - 360zł  (wypukła naklejka silikonowa RANGER + opaska-cegiełka 2024)

PROGI 100-150zł  : SZERYF - 750zł  (wypukła naklejka silikonowa SZERYF + opaska-cegiełka 2024)

( napisz proszę w wiadomości z poziomu panelu Patronite aby ją uzyskać )

 

CEGIEŁKI WSPARCIA: OPASKI 2024 + NAKLEJKI

 


 

PATRON SINGLA

możesz w ten sposób dołożyć swój wkład w utrzymanie i rozwój konkretnej ścieżki spośród 37 występujących w obrębie infrastruktury bikeparku BigFoot Works. Zapytaj jak systematycznie, w skali sezonu możesz dołożyć się do wsparcia i być patronem danej ścieżki. Tabliczka z twoim logotypem pojawi się w obrębie ścieżki, której jesteś patronem, a informacje będą pojawiały się również w naszych social mediach na Facebook, Instagram, Youtube. Aby wybrać ścieżkę, której chciałbyś być patronem skontaktuj się proszę z nami


 

 

Cele Autora

Bieżąca realizacja celów statutowych stowarzyszenia 2024
  • 13 000 zł miesięcznie
  • 10 530 zł brakuje
19%
Aby móc realizować nasze cele statutowe związane z utrzymaniem i zarządzaniem legalnej infrastruktury oraz jej utrzymania potrzebujemy Waszego wsparcia. Będziemy bardzo wdzięczni za uczestniczenie w tym procesie, zarówno rowerzystom korzystającym z infrastruktury BigFoot Works BikePark znajdującej się w obszarze TPK jak i osobom pozytywnie zakręconym i wspierającym tą potrzebną inicjatywę.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Trójmiejskie Ścieżki MTB już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tadeusz Żanecki
Tadeusz Żanecki
350 zł
Rene Pelc
Rene Pelc
30 zł
Kacper Janiuk
Kacper Janiuk
30 zł
Maciej Skiba
Maciej Skiba
20 zł
Waldemar Wysocki
Waldemar Wysocki
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.