Stowarzyszenie Trójmiejskie Ścieżki MTB

W Patronite od 25.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 450

Liczba Patronów: 522

Zostań Patronem
Kup na prezent
37 patronów
1 330 miesięcznie
18 055 łącznie
Stowarzyszenie Trójmiejskie Ścieżki MTB . Jesteśmy stroną prowadzącą działania aby zalegalizować infrastrukturę ścieżek rowerowych utworzonych przez BigFoot Works w TPK w Trójmieście. Single są skierowane do rowerzystów górskich i zajmują obszar Sopotu i Gdańska Oliwy

O Autorze

Stowarzyszenie Trójmiejskie Ścieżki MTB . Jesteśmy stroną prowadzącą oficjalne działania zmierzające do zalegalizowania i funkcjonowania infrastruktury ścieżek rowerowych utworzonych przez BigFoot Works w TPK w Trójmieście. Single te są skierowane do rowerzystów górskich i zajmują obszar Sopotu oraz Gdańska Oliwy. Na chwilę obecną cieszymy się zadbaną infrastrukturą BikePark BigFoot Works, na którą składa się ponad 37 singli, stanowiących ok. 18km linii zjazdowych przeznaczonych dla miłośników kolarstwa górskiego, wykorzystywanych przez przedstawicieli różnych odmian MTB, począwszy od XC poprzez Trail i Enduro. Aby to jednak funkcjonowało potrzebujemy wsparcia.

Chcielibyśmy aby wreszcie ten wyjątkowy region stał się w pełni zalegalizowaną infrastrukturą, przyjazną dla rowerzystów i maksymalnie bezpieczną dla wszystkich bywalców lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Celem nadrzędnym stowarzyszenia na chwilę obecną jest doprowadzenie do zalegalizowania tej pięknej infrastruktury oraz opieka nad nią aby móc cieszyć się nią w pełni oraz zapewnić bezpieczeństwo zarówno dla użytkowników jak i osób przebywających w jej otoczeniu. Kolejnym celem jest również popularyzacja tej sfery aktywności oraz potencjalna rozbudowa lokalnej infrastruktury skierowanej nie tylko do rowerzystów MTB z Trójmiasta i okolic, ale również z całej Polski.

  • doprowadzenie do legalizacji istniejącej infrastruktury rowerowej o nazwie BigFoot Works Bike Park, służącej do uprawiania kolarstwa górskiego na terenie TPK
  • budowa infrastruktury do uprawiania kolarstwa górskiego na terenie lasów wokół Trójmiasta

 

Jak wiemy wiele osób odwiedza Trójmiasto przede wszystkim ze względu na jego usytuowanie nad morzem, jednak warunki jakimi dysponujemy oraz istnienie odpowiedniej infrastruktury MTB coraz częściej przyciąga rowerzystów górskich, dla których jest to świetny kompromis dla spędzenia tego czasu wspólnie z rodziną, jednocześnie mogąc rozwijać swoją pasję jaką jest jazda na rowerze górskim.

Zbiórka dotyczy zapewnienia możliwości skutecznego funkcjonowania stowarzyszenia i realizacji jego celów statutowych.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Pełnoprawnym Patronem stajesz się po osiągnięciu progu programu lojalnościowego.

Aby osiągnąć status uprawniający do odbioru nagrody innej niż naklejka przewidzianej w opisie każdego progu należy wykazać się osiągnięciem minimum 80% zadeklarowanego progu wsparcia, które wynikałoby z bycia Patronem przez okres 1 roku.

Naklejkę Patrona otrzymujesz po przekroczeniu wsparcia w wysokości 130zł.

Opaskę silikonową otrzymasz deklarując wpłaty łączne  przekraczające 240zł (skontaktuj się w wiadomości priv)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mateusz Kosek
Mateusz Kosek
Próg: 30 zł
Konrad Mrozewski
Konrad Mrozewski
Próg: 60 zł
Paweł Piekarski
Paweł Piekarski
Próg: 30 zł
Katarzyna Jamroż-Łoza
Katarzyna Jamroż-Łoza
Próg: 20 zł
Piotr Jędrzejewski
Piotr Jędrzejewski
Próg: 30 zł