Fundacja TechPomaga

W Patronite od 28.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2633

Liczba Patronów: 3004

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
470 łącznie
W TechPomaga działamy wg zasady think -> make -> help Wierzymy w budowanie lepszego świata, lokalnie, ale i globalnie. Zależy nam na przybliżeniu świata technologii grupom wykluczonym oraz wykorzystaniu ich do szerzenia pomocy i uśmiechu tym, których najbardziej tego potrzebują.

O Autorze

Gdzie Technologia łączy się z dobrym sercem

Fundacja TechPomaga - Inicjatywa charytatywna działająca na zasadzie think -> make -> help.

Historia powstania Fundacji TechPomaga jest ściśle związana z pandemią, brakiem środków ochronnych dla pracowników szpitali oraz potrzebą zaspokojenia potrzeb placówek pomocowych, szpitali i schronisk.

Stworzyliśmy projekt autorskich przyłbic w drukarce 3D, wydrukowaliśmy je, a następnie przekazaliśmy do placówek w naszej okolicy. To była nasza siła napędowa do założenia fundacji i wparcia lokalnej społeczności.

Zapraszamy na naszą stronę

Ekipa jak żadna inna

Nasz zespół składa się z kilku utalentowanych dusz i niebanalnych osobowości, którym przyświeca jeden wspólny cel: POMOC. Mamy na pokładzie osoby z wykształceniem technicznym, informatycznym, budowlanym, marketingowym, graficznym i humanistycznym, co daję nam ogromne możliwości, perspektywy i nieograniczoną chęć działania.

Jesteśmy młodym zespołem, któremu bardzo zależy na przybliżeniu świata szeroko pojętego IT grupom wykluczonym oraz wykorzystaniu technologii do szerzenia pomocy i uśmiechu dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Pomysłów i akcji bez liku

Choć jesteśmy młodą fundacją, na swoim koncie mamy już sporo akcji, z których jesteśmy bardzo dumni.
Oto kilka zrealizowanych przez nas akcji: 

Zapraszamy Was do obejrzenia  naszej niesamowitej "Akcji Animacji" stworzonej wraz z Dziećmi z Domu Dziecka w Rumi oraz relacji z przekazania naszych przyłbic do Placówki Schroniska Sopotkowo.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Milka Kie
Milka Kie
Próg: 10 zł
Weronika Głogowska
Weronika Głogowska
Próg: 20 zł