To Sie Nie Uuuda

W Patronite od 05.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 454

Liczba Patronów: 503

Zostań Patronem
Kup na prezent
36 patronów
1 200 miesięcznie
Kupiliśmy dom z 1903 r na wsi. Podjęliśmy życiowe wyzwanie jakim jest remont tego pięknego domu, zmianie jaka stopniowo wprowadza nas w wiejskie życie oraz wielka pasja, jaką okazał się dla mnie ogród.

O Autorze

Hejka na moim kanale:) Mam na imię Kasia i jeśli się tutaj znalazłeś to zapewne już znasz moją historie.

Publikowanie filmów na YT traktuje jako prowadzenie swego rodzaju pamiętnika o remoncie domu z 1903r, przeprowadzce na wieś, zakładaniu ogrodu i życiu w zgodzie z naturą.
Nagrywanie filmów oraz ich montaż to moja ukryta pasja od lat. Kiedyś męczyłam rodzinę, teraz mam Was:) 
Nigdy nie sadziłam, że ten temat i moja osoba przyciągnie tak wielu oglądających i mam ogromny apetyt na publikowanie więcej i więcej. Mam tez ambicje na lepszy sprzęt i rozwój tego kanału stąd decyzja o założeniu patronite. 
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paulina Kucharz
Paulina Kucharz
Próg: 20 zł
Wioleta Herczyńska
Wioleta Herczyńska
Próg: 20 zł
W PODSKOKACH
W PODSKOKACH
Próg: 50 zł
Artur J
Artur J
Próg: 20 zł
Magdalena Muszkieta
Magdalena Muszkieta
Próg: 20 zł
Pieseczno
Pieseczno
Próg: 20 zł