Gry

Vendetta GM Online

W Patronite od 12.05.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 904

Liczba Patronów: 1715

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
520 miesięcznie
560 łącznie
Nazywam się Maciej "Vendetta" Graban. Jeśli jesteś osobą która szuka regularnych sesji w Dungeons&Dragons, to dobrze trafiłeś. Zapraszam do przeczytania mojej wizytówki:)

O Autorze

W trakcie sesji, od zawsze kieruję się dwoma zasadami.
1- Prowadź swoim graczom takie kampanie, jakie sam chciałbyś rozegrać jako gracz.
2- GM powinien być największym fanem postaci swoich graczy.

Podczas kilkunastu lat grania w  Dungeons&Dragons, rozegrałem tysiące godzin w tym systemie. Od niedawna grywam też online, na przełomie 2022/2023 poprowadziłem ponad 250 sesji w Dungeons&Dragons, korzystając z roll20 oraz Discorda. 

Prowadzę autorskie, jak i oficjalne przygody, uwielbiam współpracować  z graczami i tworzyć wspólnie z nimi ciekawe historie postaci które później, w trakcie rozgrywki, umiejętnie wykorzystuję. Zależy mi na tym, żeby zadowolić graczy, dlatego pytam o oczekiwania i jestem dla nich dostępny praktycznie 24/7 . Nie przeszkadza mi poziom zaawansowania gracza. Lubię grać zarówno ze starymi wyjadaczami, jak i początkującymi.

Podczas sesji które prowadzę korzystam z Dynamic Lightning, muzyki, grafik, tokenów oraz zintegrowanych ze stołem oficjalnych podręczników.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Jakub Buszta
Jakub Buszta
Próg: 40 zł
Priman1998 Okupny
Priman1998 Okupny
Próg: 40 zł
Anna Ronewicz
Anna Ronewicz
Próg: 120 zł
Jan Poncyljusz
Jan Poncyljusz
Próg: 120 zł
Maciej S
Maciej S
Próg: 120 zł