Strefa Patrona:

4

patronów

140 zł

miesięcznie

12800 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
273
miesięczne wsparcie
373
liczba patronów

  Jestem trenerem z pasją do wiedzy, opartej na rzetelnej nauce, a nie standardowym "BroScience". Staram się przekuwać naukę w myśl Twórczą w postaci Gainz-ów :) Na co dzień współpracuję z mistrzami polski takich sportów jak Crossfit i MMA. Od 2015 roku prowadzę dla was kanał na YouTube, FanPage oraz Blog.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
14 %
100%
osiągnięto 14%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 860 zł
Pierwsze koty za płoty
Ta kwota umożliwi nam nagrywanie większej ilości materiału. Jak wspomniałem w opisie pomogłoby mi to wynająć odpowiednią ekipę, która mogła by mnie odciążyć czasowo względem produkcji grafik, prowadzenie researchu do materiału czy też możliwości wyjazdowych związanych z danym materiałem. Jak wiecie w Polsce jest wiele ciekawych ludzi, z którymi bardzo chciałbym porozmawiać, ale niestety podróże, zakwaterowanie, to również są pewne koszta. Jeśli zatem chcielibyście, aby na naszym kanale pojawiało się więcej materiałów i gości specjalnych, to śmiało feel free to help :)
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1860 zł
Ranking polskich szkoleń
Dzięki zebraniu tej kwoty, będę mógł specjalnie dla was jeździć co najmniej 1 raz w miesiącu na jakieś szkolenia i na bieżąco wam je recenzować, co zdecydowanie przełoży się na zwiększanie ich jakości oraz da wam jedną i ostateczną odpowiedź na nurtujące was pytanie. Czy to szkolenie jest warte moich ciężko zarobionych pieniędzy. Każdy kto korzysta z naszego serwisu, wie iż jestem rzetelny i bezstronny w swoich przemyśleniach i ocenach. Staram się zawsze na chłodno podchodzić do tematu i ze stoickim spokojem odnaleźć wszelkie plusy i minusy danego eventu. Jeśli chcecie jedyny taki prawdziwy i uczciwy ranking polskich szkoleń, gdzie nikt nie będzie na nie przez pryzmat tego czy ktoś mnie na takowe zaprosił czy nie, to zapraszam do wspólnej pomocy.
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2860 zł
Nasze webinary
Po osiągnięciu tego progu planuję uruchomić darmową platformę, gdzie będę mógł dla moich patronów wrzucać materiały nie publikowane w sieci oraz webinary, na których będę informował ich o najnowszych odkryciach medycznych z dziedziny zdrowia, suplementacji oraz treningu. Byłby to portal gdzie dostęp mieliby tylko i wyłącznie ludzie, którzy chcą się razem z nami edukować, a kontakt z nimi byłby znacznie lepszy niż to co oferują nam dzisiejsze społecznościowe portale internetowe. Na globalnych portalach wiele informacji się gubi, a są ucinane zasięgi, a tutaj moglibyśmy się komunikować bez skrępowania i brać udział na żywo w webinarach i móc faktycznie nawiązać łączność na linii Twórca i Widz.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 7000 zł miesięcznie
brakuje 6860 zł
Darmowe szkolenia stacjonarne w Warszawie
W dzisiejszych czasach niestety ciężko od dobrych trenerów, jest multum ludzi o bardzo przestarzałej, a wręcz zbutwiałej wiedzy, którzy niestety taką propagandę ślą dalej. Efektem końcowym tego, jest to co widzimy codziennie na siłowniach. Każdy chce być ekspertem, ale rzadko kto ma czas na śledzenie badań, czytanie książek i ślepo wierzy w to co dowiaduje się na kursie, gdzie zazwyczaj prowadzącym jest Trener, który ostatnią aktualizację swojej wiedzy miał 30 lat temu. Tego typu wsparcie umożliwi mi wynajmowanie regularnie sali oraz możliwość poprowadzenia szkoleń stacjonarnych na terenie Warszawy dla grupy 20-30 osób. Szkolenia byłby jak zawsze prowadzone z zakresu zdrowia, suplementacji, diety oraz treningu. Pomysłów na tego typu eventy mam sporo, ale grupa docelowa z jaką chciałbym pracować to osoby, które mają już pewne pojęcie na temat dietetyki, suplementacji i ogólnie pojętego rozwoju nie tylko treningowego, a jednak czegoś im brakuje, aby tą wiedzę teoretyczną przelać na rzeczywistość i w sposób właściwy.
Ponadto stałym i koniecznym elementem tego typu spotkań byłby wspólny trening z fanami, a także późniejsze afterparty, gdzie moglibyśmy w spokoju powymieniać się spostrzeżeniami, wymienić poglądy i nawiązać głębszy kontakt na poziomie Twórca - Widz.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9860 zł
Darmowe szkolenia stacjonarne w całej Polsce
Ten próg umożliwi mi rozszerzenie mojej działalności na inne miasta. Będę mógł wówczas organizować specjalnie dla was eventy po całym kraju, będziecie mogli śledzić rozwój naszej społeczności, a także brać czynny udział w tworzeniu jakże cudownej społeczności jaką tutaj mamy. Miasta docelowe o jakich myślę to Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Kraków. Dzięki temu wszyscy niezależnie od miasta, będziemy mogli się spotykać i spokojnie rozmawiać na tematy związane z ogólnie pojętym wellness w całym kraju. Sami powiedzcie, czy nie byłoby to wspaniałe?

O Autorze

Jestem Donaj, zwany przez niektórych, ze względu na sporą wiedzę w zakresie suplementacji, Wiedźminem Donajem. Od 2015 roku prowadzę kanał na YouTube, gdzie całkowicie szczerze i za darmo edukuję nasze społeczeństwo jak żyć zdrowo, a nastepnie te odzyskane zdrowie przekuwać w osiągnięcia. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji się przekonać o tym to zajrzyj na ten kanał i obejrzył moje krótkie intro, gdzie mam szansę dać Ci się poznać.

Szczerze dość długo zastanawiałem się, czy warto w ogóle zwracać się do widzów o tego typu pomoc. Wiem, że w Polsce wciąż jest bardzo poważny problem, jeśli chodzi o przekonanie, iż YouTuber musi z czegoś żyć. No tak przecież gość nic nie robi, gada do kamery, każdy w wolnym czasie może to robić... Otóż rzeczywistość nie jest tak kolorowa jak się sprawie przyjrzysz bliżej. Prawda jest taka, iż ilość czasu jaką dysponujemy dziś, jest mocno ograniczona, a każda spędzona godzina nad researchem, nagraniem, renderingiem, produkcją grafik, zakupem i doborem sprzętu audio/video najzwyczajniej w świecie KOSZTUJE. Niestety, ale dziś dosłownie każda sekund życia ma cenę, bo nigdy ona do nas nie wróci. Czy czerpię radość i satysfakcję z pomocy? Tak, ale niestety samą radością człowiek nie żyje, a o rozwoju nie wspominając. Docelowo chciałby móc dla was nagrywać znacznie więcej, niż tylko jeden film w tygodniu, ale niestety aby utrzymać ten poziom, którzy aktualnie jest na kanale potrzebuje waszego wsparcia. Sam nie jestem w stanie wszystkiego zbadać, sprawdzić oraz przygotować. Jak sami wiecie sam research zabiera ogromne ilości czasu, gdy muszę sprawdzić rzetelność danej tezy, przebadać daną sytuację pod wieloma kątami. Do tego produkcja, samodzielny montaż, produkcja grafik

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki serdeczna za Twoje wsparcie, jest ono dla mnie bardzo ważne, gdyż jesteś podstawową cegiełką, która buduje naszą społeczność. Przy najbliższej okazji zbijamy 5! Mało tego chciałbym, aby docelowo moi patroni, niezależnie od wpłaconej kwoty, zawsze byli informowani wcześniej o tym gdzie się zjawię specjalnie dla nich, żeby spokojnie porozmawiać przed danym eventem i mieć okazję strzelenia wspólnej foty
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 2
Jeszcze raz wielkie dzięki za Twoją pomoc. Miło mi, iż zdajesz sobie sprawę z realnych kosztów takiego przedsięwzięcia i chcesz budować nasze community. Dzięki Tobie zdecydowanie bardziej i sprawniej będę mógł realizować nasze cele i pomagać innym, którzy tego najbardziej potrzebują. Oczywiście również będziesz informowany na bieżąco o tym, kiedy i gdzie będziemy mogli się zobaczyć przed jakimś eventem/szkoleniem. Szczerze liczę na Ciebie i Twoje wsparcie oraz na wyłączenie w końcu tego adblock-a na YouTube, abyśmy mogli swobodnie czerpać korzyści płynące z przekazywanej przeze mnie wiedzy oraz możliwości zarobkowych jakie daje ta platforma.
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki serdeczne za to wsparcie. Dzięki niemu jesteśmy co raz bliżej naszego ultimate goal-u, czyli prowadzenia szkoleń. Jednak ten próg da Ci pewne możliwości jakie nie dają inne położone niżej. Otóż regularnie raz w miesiącu będę kręcił odcinek premium na YT, gdzie dostęp do niego będą miały tylko osoby z tego i wyższych progów. Jeśli jesteś zainteresowany oglądaniem materiału premium i chciałbyś mieć na niego realny wpływ pomagając w decyzji związanej z doborem tematu, to zapraszam śmiało do pomocy.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 50
Jesteś człowiekiem dorosłym, ukształtowanym i zapewne zdajesz sobie sprawę możliwości rozwojowych naszego przedsięwzięcia. Bardzo cieszy mnie fakt, iż zdecydowałeś się na tego typu wsparcie. Dzięki temu mogę Cie informować z wyprzedzeniem o nadchodzących materiałach na YouTube oraz poprawić ich jakość. Planuje ponadto specjalnie dla Ciebie drogi patronie dodać wcześniejszy dostęp do nadchodzących webinarów, a także dać Ci prawdziwy wycisk w postaci wspólnego treningu. Tak dobrze rozumiesz, dla was drodzy patroni, którzy zdecydują się na takie wparcie, będę organizował regularne eventy na razie w Warszawie, a później w innych miastach, gdzie razem sprawdzimy się na siłowni, podpatrzymy technikę i wymienimy się spostrzeżeniami podczas grupowego treningu.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Ewidentnie chcesz być bliżej Twórcy, co się ceni. Dziękuję za Twoje wsparcie. Dzięki niemu mogę utworzyć zamkniętą grupę, gdzie będziemy mieli stały kontakt. Ponadto, zawsze jak tylko będzie taka możliwość raz w miesiącu, będziemy mogli odbyć wspólny trening w małej grupie osób (2-3 osobowe grupy) w mieście którym akurat będę, ze względu na dany planowany event, czy szkolenie. Ponadto będę zawsze was informował na bieżąco w tej zamkniętej grupie o nadchodzących planach wyjazdowych oraz możliwości współpracy czy też innego udziału w danym szkoleniu, które organizuję, niż tylko jako widz czy student. Jeśli jesteś osobą zdecydowaną, to wiesz jakie to niesie ze sobą korzyści i jak mi to pozwoli na dalszy rozwój.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni