Youngtimerbike.pl

W Patronite od 14.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1616

Liczba Patronów: 1126

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
170 miesięcznie
3 395 łącznie
Youngtimierbike.pl to pierwsza strona w Polsce, która zajmuje się młodymi dwukołowymi klasykami, ale nie tylko. Nie brakuje tutaj motocykli customowych, historii sportu motorowego i całkiem współczesnych jednośladów.

O Autorze

W 1992 roku od mamy dostałem 25000 zł, by kupić gazetę w kiosku Ruchu, rzeczonym czasopismem było Auto International. Tak rozpoczęła się moja pasja do motoryzacji. Przez lata dojrzewała i zmieniała się wraz ze mną. Jakieś dwadzieścia lat temu poszła mocno w kierunku motocykli i tam została do dziś. 

Blogowałem od 2011 roku, ale to rok 2018 stał się przełomowy. Wtedy założyłem youngtimerbike.pl, które to od tamtej pory na różnych mediach społecznościowych niesie idee, młodych motocyklowych klasyków. Kolejnym ważnym punktem było kupno tego, oto motocykla ze zdjęcia powyżej. Jest to zupełnie zwyczajne i dla wielu bezwartościowe Ducati ST2. Włoszka ta pokazała mi jak motoryzacja może być nieoczywista i intrygująca. 

W minionym roku zrodził się pomysł przerobienia dotychczasowego rumaka. Tym projektem chciałbym pokazać, że nie każda tego typu przeróbka musi być cafe racerem. Suzuki ze zdjęcia przekształci się w maszynę, którą roboczo nazwałem Yoshimura Tribute, będzie ona czerpać pełnymi garściami z lat 70. i cyklu AMA Superbike. Oddam tym swoisty hołd dla Pop'sa Yoshimury. 

Utrzymanie bezwartościowej Włoszki i koszt przerobienia Suzuki to zadanie dla mojego budżetu. Na Patronite pojawiłem się po to, by rozwijać się dalej. Odwiedzać ciekawe garaże, pokazywać Wam motocykle, których nie widać na ulicach na co dzień, a nawet często od święta. 

Nieśmy razem idee motocyklowego youngtimera, by historia pisana jednym śladem nigdy nie stała się zapomniana. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika