Avatar użytkownika

Youngtimerbike.pl

8
patronów
125 
miesięcznie
5 835 
łącznie
8
patronów
125 zł 5 835 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Próg 5 zł dla ludzi, którzy cenią moją twórczość.
10 zł miesięcznie
Patroni z tego blogu będą mogli zasugerować jeden temat artykułu na blogu. Będzie on dotyczył motocykli wyprodukowanych w latach 1950-1990.
20 zł miesięcznie
Patroni z tego progu, zostaną wymienieni (jeśli sobie tego życzą) w widocznym miejscu na mediach społecznościowych i blogu, a także będą mogli proponować tematy artykułów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Youngtimerbike.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Youngtimierbike.pl to pierwsza strona w Polsce, która zajmuje się młodymi dwukołowymi klasykami, ale nie tylko. Nie brakuje tutaj motocykli customowych, historii sportu motorowego i całkiem współczesnych jednośladów.

W 1992 roku od mamy dostałem 25000 zł, by kupić gazetę w kiosku Ruchu, rzeczonym czasopismem było Auto International. Tak rozpoczęła się moja pasja do motoryzacji. Przez lata dojrzewała i zmieniała się wraz ze mną. Jakieś dwadzieścia lat temu poszła mocno w kierunku motocykli i tam została do dziś. 

Blogowałem od 2011 roku, ale to rok 2018 stał się przełomowy. Wtedy założyłem youngtimerbike.pl, które to od tamtej pory na różnych mediach społecznościowych niesie idee, młodych motocyklowych klasyków. Kolejnym ważnym punktem było kupno tego, oto motocykla ze zdjęcia powyżej. Jest to zupełnie zwyczajne i dla wielu bezwartościowe Ducati ST2. Włoszka ta pokazała mi jak motoryzacja może być nieoczywista i intrygująca. 

W minionym roku zrodził się pomysł przerobienia dotychczasowego rumaka. Tym projektem chciałbym pokazać, że nie każda tego typu przeróbka musi być cafe racerem. Suzuki ze zdjęcia przekształci się w maszynę, którą roboczo nazwałem Yoshimura Tribute, będzie ona czerpać pełnymi garściami z lat 70. i cyklu AMA Superbike. Oddam tym swoisty hołd dla Pop'sa Yoshimury. 

Utrzymanie bezwartościowej Włoszki i koszt przerobienia Suzuki to zadanie dla mojego budżetu. Na Patronite pojawiłem się po to, by rozwijać się dalej. Odwiedzać ciekawe garaże, pokazywać Wam motocykle, których nie widać na ulicach na co dzień, a nawet często od święta. 

Nieśmy razem idee motocyklowego youngtimera, by historia pisana jednym śladem nigdy nie stała się zapomniana. 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Youngtimerbike.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartlomiej Maniecki
Bartlomiej Maniecki
10 zł
Bernard  Przeklasa
Bernard Przeklasa
20 zł
Krzysztof Tomaszek
Krzysztof Tomaszek
20 zł
Paweł Czyż
Paweł Czyż
10 zł
Sebastian Gurbiel
Sebastian Gurbiel
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.