Zaprojektuj i Zbuduj

W Patronite od 14.11.2018

Elektronika to nasza pasja! Kanał Zaprojektuj i Zbuduj powstał, aby zainteresować nią kolejne osoby. Chcemy pomóc głownie młodym ludziom zacząć stawiać pierwsze i kolejne kroki w niesamowitym świecie elektroniki. Znajdziecie tu ciekawe kursy, porady, testy, wywiady i wiele wiele innych. Zapraszamy!

O Autorze

Cześć tu Daria i Paweł. Od 2014 tworzymy kurs elektroniki i robotyki na stronie www.robotykadlapoczatkujacych.pl

Kanał w serwisie youtube to nowe wyzwanie i kolejny krok w popularyzowaniu elektroniki i robotyki wśród młodych ludzi. Chcielibyśmy pokazać, że jest to dziedzina nauki dla każdego.

Mamy nadzieje, że pomożecie nam stworzyć fajną społeczność skupioną wokół tematów elektroniki, robotyki, modelarstwa czy krótkofalarstwa.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)