Avatar użytkownika

ZavadaHS

20
patronów
1 140 
miesięcznie
23 750 
łącznie
20
patronów
1 140 zł 23 750 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję, że jesteś i wspierasz mnie w dalszym rozwoju mojego kanału!

Ten próg nie przewiduje żadnych nagród, ale jest i tak ważną cegiełką!

Pamiętajmy, że grosz do grosza, a będzie kokosza (czy inny kebab)! ❤️
10 zł miesięcznie
Wow! 10zł to już zaczynamy zabawę na poważnie! Dzięki za już naprawdę niemałe wsparcie!

W ramach tego progu oferuję specjalną rangę Patrona na naszym discordzie, dostęp do pokoju tylko dla patronów, gdzie raz w tygodniu będzie leciała ankieta o dodatkowy "Nie HS-owy" stream i Wy wybierzecie demokratycznie w co zagram w wybrany dzień!

Dodatkowo pojawisz się na liście patronów na start streamu + ekranie przerwy!
25 zł miesięcznie
No, no, no! Doszliśmy do potężnej wartości! Coraz większe dziękuję za wybranie tej wielkości wsparcia! ❤️

W ramach tego progu oferuję to co wyżej, a dodatkowo raz w tygodniu gram Ustawkę z widzami, gdzie masz pierwszeństwo dostania się do gry! Jeśli by było w danym momencie na streamie więcej patronów tego progu, niż slotów to byłoby losowane tylko spośród Was kto zagra, a niewylosowane osoby mają pierwszeństwo w kolejnym tygodniu bez losowania
50 zł miesięcznie
Cholibka. Tu już mamy naprawdę kupę siana! Jesteś super do potęgi będąc w tym progu!

W ramach odwdzięczenia oferuję to co wyżej, a dodatkowo podczas wyjazdów gdziekolwiek wysyłam każdemu patronowi stąd pocztówkę z pozdrowieniami z danego miejsca (pamiętajmy, że rzadko jeżdżę, więc ciężko mi obiecać jakąkolwiek systematyczność, ale będę się starał, a dzięki temu będzie to tylko jeszcze bardziej ekskluzywne!) oraz raz w miesiącu umawiamy się na wieczór gier społecznościowych tylko z Wami, mną i Martą oraz to Wy decydujecie w co gramy!
100 zł miesięcznie
No i cyk. Jesteśmy w progu dla prawdziwych szaleńców. Tutaj aż ciężko mi napisać "Dziękuję", by to oddało co czuję, ale naprawdę wielkie, wielkie dzięki!

Oferuję to co wyżej, a dodatkowo raz w miesiącu pieczemy z Martą kruche ciastka kakaowe i wysyłamy Ci paczkomatem (tylko na teren Polski).

Co więcej na liście patronów będziesz podpisany jako "Patron Wyróżniony", a dodatkowo raz na jakiś czas - tu też zależnie od Waszego czasu - zorganizuję specjalne spotkanie w Warszawie tylko dla patronów z tego progu, na kameralne planszówkowanie, przy dobrym jedzonku i napitku na neutralnym terytorium
200 zł miesięcznie
Jesteś naprawdę totalnym świrem. Oferuję wszystko co wyżej, a dodatkowo napiszę i wyślę dla Ciebie spersonalizowany, tradycyjny list z podziękowaniami i nagram na pewno bardzo fałszowany cover wybranej przez Ciebie piosenki

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ZavadaHS w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej!
Jestem streamerem na platformie Twitch, który jest specjalnie zajawiony na gry karciane, w szczególności Hearthstone.
Do tego jestem fanatykiem dobrego jedzenia oraz kolekcjonerem (i graczem!) planszówek.

Witajcie!

Nazywam się Jakub Zawada, znany w internecie jako Zavada.

Od 6 lat streamuję na Twitchu, ze szczególnym zainteresowaniem w stronę gier karcianych oraz auto-battlerów. Moją główną grą jest Hearthstone.

Prowadzę moje streamy w sposób bardzo luźny, kierunkuję je w stronę rozmów z czatem, "a gra gdzieś tam z boku sobie leci". Czat jest też "wychowany" do bycia bardzo przyjacielskim i rodzinnym.

Jestem fanatykiem dobrego jedzonka, kolekcjonerem i graczem gier planszowych, oglądam anime, seriale netflixa - wszystko to przewija się jako jedne z częstszych tematów rozmów u mnie na kanale.

Do tego staram się utrzymywać świetny kontakt z widzami również poza Twitchem. Organizuję spotkania IRL, na które zjeżdża się od kilkunastu, do nawet kilkudziesięciu osób z całej Polski. Prowadzę swój własny serwer discorda, który żyje niemal 24 na dobę i prowadzimy tam rozmowy na praktycznie wszystkie tematy, o jakich zdarza się komukolwiek z nas rozmawiać.

 

Jeśli chodzi o moją osobę to z ciekawostek:

1) Grałem w LoLa, gdy ta gra dopiero co wyszła, przez 5 lat, trzymając się blisko rangi diamentu 1/2. Potem skończyłem przygodę

2) Praktycznie od dziecka, po dzisiejszy dzień, niemal bez przerw, grywam też sobie w Fifę, aczkolwiek to sam dla siebie i swojej przyjemności, poza streamami

3) Wspólnie z widzami grywamy też wieczorami w Valoranta

4) W przeszłości grałem w wiele IRL karcianek. Od pokemonów, Yu-Gi-Oh, Duel Masters, czy Naruto przez WoWa, Magica, ale największe sukcesy odniosłem w karciance LOTR TCG, gdzie dwukrotnie zdobyłem Mistrzostwo Polski.

5) Aktywnie od kilku lat gram też, wspólnie z widzami, w Pokemon Go. Organizuję sporadycznie spotkania, podczas największych eventów w tym tytule, aby pograć wspólnie z widzami

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ZavadaHS już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Andrzej Krauze
Andrzej Krauze
25 zł
Muczi
Muczi
50 zł
kubica 987
kubica 987
100 zł
Shock
Shock
25 zł
gepird
gepird
200 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.