ZavadaHS

W Patronite od 13.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 654

Liczba Patronów: 668

Zostań Patronem
Kup na prezent
26 patronów
840 miesięcznie
12 225 łącznie
Hej!
Jestem streamerem na platformie Twitch, który jest specjalnie zajawiony na gry karciane, w szczególności Hearthstone.
Do tego jestem fanatykiem dobrego jedzenia oraz kolekcjonerem (i graczem!) planszówek.

O Autorze

Witajcie!

Nazywam się Jakub Zawada, znany w internecie jako Zavada.

Od 6 lat streamuję na Twitchu, ze szczególnym zainteresowaniem w stronę gier karcianych oraz auto-battlerów. Moją główną grą jest Hearthstone.

Prowadzę moje streamy w sposób bardzo luźny, kierunkuję je w stronę rozmów z czatem, "a gra gdzieś tam z boku sobie leci". Czat jest też "wychowany" do bycia bardzo przyjacielskim i rodzinnym.

Jestem fanatykiem dobrego jedzonka, kolekcjonerem i graczem gier planszowych, oglądam anime, seriale netflixa - wszystko to przewija się jako jedne z częstszych tematów rozmów u mnie na kanale.

Do tego staram się utrzymywać świetny kontakt z widzami również poza Twitchem. Organizuję spotkania IRL, na które zjeżdża się od kilkunastu, do nawet kilkudziesięciu osób z całej Polski. Prowadzę swój własny serwer discorda, który żyje niemal 24 na dobę i prowadzimy tam rozmowy na praktycznie wszystkie tematy, o jakich zdarza się komukolwiek z nas rozmawiać.

 

Jeśli chodzi o moją osobę to z ciekawostek:

1) Grałem w LoLa, gdy ta gra dopiero co wyszła, przez 5 lat, trzymając się blisko rangi diamentu 1/2. Potem skończyłem przygodę

2) Praktycznie od dziecka, po dzisiejszy dzień, niemal bez przerw, grywam też sobie w Fifę, aczkolwiek to sam dla siebie i swojej przyjemności, poza streamami

3) Wspólnie z widzami grywamy też wieczorami w Valoranta

4) W przeszłości grałem w wiele IRL karcianek. Od pokemonów, Yu-Gi-Oh, Duel Masters, czy Naruto przez WoWa, Magica, ale największe sukcesy odniosłem w karciance LOTR TCG, gdzie dwukrotnie zdobyłem Mistrzostwo Polski.

5) Aktywnie od kilku lat gram też, wspólnie z widzami, w Pokemon Go. Organizuję sporadycznie spotkania, podczas największych eventów w tym tytule, aby pograć wspólnie z widzami

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karol Święch
Karol Święch
Próg: 25 zł
Laścik
Laścik
Próg: 25 zł
Kamil Rzeppa
Kamil Rzeppa
Próg: 50 zł
Pielgrzym
Pielgrzym
Próg: 25 zł
Marek Krzyżanowski
Marek Krzyżanowski
Próg: 10 zł