Mieszko Komiks

W Patronite od 20.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Pokrycie kosztów projektu

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Ten poziom finansowania, zapewni nam środki na komfortowe wydanie II tomu komiksu: Mieszko Braterstwo, przygotowanie podcastów oraz filmów animowanych.

Niezależność zawodowa

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Mimo że wkładamy wiele serca i pracy w Mieszka, wciąż musimy przyjmować inne zlecenia by się utrzymać. Te inne zlecenia potrafią zabrać nam ogrom czasu, co powoduje że projekt odsuwa się w czasie. Stąd np. II tom mieszka planujemy wydać za rok, liczymy siły na zamiary. Przekroczenie tego progu daje nam niezależność finansową która pozwoli skupić się kompletnie na projekcie.

Ekspansja na rynki zagraniczne

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Od samego początku planowaliśmy, że Mieszko będzie podbijać świat.Planujemy jego tłumaczenia na język angielski, chiński, japoński,koreański, niemiecki, rosyjski, hiszpański a może i wietnamski. Oczywiście to kosztuje, trzeba opłacić tłumaczy oraz nativów którzy będą weryfikować tłumaczenia. Przygotować infrastrukturę do sprzedaży online w tych krajach, oraz opłacić marketingowców z danych krajów. Sfinansowanie tego progu bardzo nam w tym pomoże.

Sfilmowanie komiksu

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

50 000 zł

brakuje

Planujemy kiedyś sfilmować komiks. Czy to będzie film fabularny, czy animowany a może serial.Trudno powiedzieć. Ale mamy ambicję by Mieszko trafił kiedyś na srebrny ekran. Zrealizowanie tego progu zapewni nam fundusze by zacząć na ten temat rozmawiać z grafikami oraz reżyserami. Już teraz mamy sygnały, że to się może udać. Jak zwykle to kwestia pieniędzy, stąd prosimy o wsparcie.
Zostań Patronem