Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Absolwentów LO III Wrocław

5
patronów
35 
miesięcznie
581 
łącznie
5
patronów
35 zł 581 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Równowartość około 15 gumek kulek lub batonika. Dla nas jednak może to być niezbędne paliwo. Dziękujemy!
6 zł miesięcznie
Do kawy z kawiarni brakuje jeszcze co najmniej 8 złotych, ale w żabce prawie już się kupi. Dla nas jednak to dużo - dzięki!
10 zł miesięcznie
Cały Mieszko I - tutaj już zaczynają się poważne pieniądze... bo już w papierku. Dziękujemy za twoje wsparcie! <3
15 zł miesięcznie
Stawiasz nam równowartość kawy w kawiarni. Z pewnością pobudzi nasze umysły do dalszego działania. Dzięki!
20 zł miesięcznie
To już równowartość 6 McNuggetsów z maka. Bardzo nam miło, że wolisz przekazać te pieniądze nam!
30 zł miesięcznie
To już kwota, za którą można kupić netflixa dla jednej osoby. Bardzo dziękujemy, że zdecydowałeś-/aś się nas wesprzeć zamiast oglądać Narcos.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Absolwentów LO III Wrocław w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witajcie! Jesteśmy Stowarzyszeniem Absolwentów III Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu – grupą pasjonatów, których celem jest utrzymanie i umocnienie więzi między absolwentami oraz wspieranie naszej alma mater w rozwoju i działalności edukacyjnej.

Czym się zajmujemy?

Nasze Stowarzyszenie skupia się na organizowaniu różnorodnych działań, spotkań, i wydarzeń, które mają na celu integrację i wymianę doświadczeń między absolwentami. Jesteśmy mocno zaangażowani w wspieranie obecnych uczniów i nauczycieli poprzez organizację zajęć pozalekcyjnych, a w przyszłości może i mentoringu.

Jakie są nasze cykliczne wydarzenia?

W ciągu roku organizujemy wiele wydarzeń. Największym z nich jest Dzień Absolwenta, podczas którego można odwiedzić mury naszej szkoły, obejrzeć wiele wystaw i zobaczyć się ze starymi przyjaciółmi. Dodatkowo organizujemy wraz z UKS Znicz m.in. Memoriał Janusza Kozłowskiego w piłkę ręczną oraz Turniej Gwiazd w siatkówkę. 

W jaki sposób możesz nas wspomóc?

Jesteśmy tu, ponieważ potrzebujemy Twojej pomocy. Nasze inicjatywy i projekty wymagają środków finansowych, aby kontynuować swoją działalność na najwyższym poziomie. Twoje darowizny pozwolą nam organizować jeszcze więcej ciekawych wydarzeń, tworzyć stypendia dla utalentowanych uczniów, wspierać rozwój szkolnych pracowni oraz zapewnić naszym członkom liczne korzyści.

Dołącz do nas już dziś!

Jeśli jesteś absolwentem III LO we Wrocławiu lub po prostu podzielasz naszą pasję do edukacji i chciałbyś wesprzeć nasze działania, serdecznie Cię zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności na Patronite. W ramach wdzięczności za Twoje wsparcie, będziesz mógł/mogła liczyć na drobny upominek. Razem możemy zbudować jeszcze lepszą przyszłość dla naszej szkoły oraz dla kolejnych pokoleń uczniów. Dziękujemy za każde wsparcie, liczy się każdy gest!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Absolwentów LO III Wrocław już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomek Surmacz
Tomek Surmacz
3 zł
Marcin Badowski
Marcin Badowski
6 zł
Ryszard Piasecki
Ryszard Piasecki
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.