Adam Szolc

W Patronite od 27.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 242

Liczba Patronów: 2562

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
2 505 miesięcznie
48 190 łącznie
Moją misją jest popularyzacja badmintona w Polsce i przedstawianie tej dyscypliny od środka, jak i dzielenie się entuzjazmem oraz radością przebywania z innymi ludźmi 😃 Zapraszam Cię do wspólnej przygody 🏸

O Autorze

Podczas mojej ponad piętnastoletniej przygody z badmintonem poznałem wielu wspaniałych ludzi, nauczyłem się jak dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Sport nauczył mnie systematyczności, samodzielności oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Jestem dumny z faktu, iż będąc członkiem kadry narodowej mogę reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej np. podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Indonezji w 2017 roku. Badminton jest moją pasją, którą chętnie dzielę się z innymi i aby robić to na najwyższym możliwym poziomie, zdobyłem certyfikat Trenera Światowej Federacji Badmintona BWF. Moją Misją jest popularyzacja i promowanie aktywnego trybu życia, rozwój fizyczny i mentalny poprzez zabawę, radość przebywania z innymi ludźmi oraz poznawanie samego siebie za pośrednictwem pięknej dyscypliny sportu, jaką jest badminton 🏸

Nadszedł czas na to, abym zaczął dzielić się z Wami swoim entuzjazmem i pasją do badmintona na szerszą skalę oraz przybliżał szereg wartości, które będą Was prowadzić do lepszego zdrowia i samopoczucia.

Wierzę, że razem stworzymy coś pięknego ❤️


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Grzegorz Górkiewicz
Grzegorz Górkiewicz
Próg: 2 500 zł
Grzegorz Ber
Grzegorz Ber
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Maciej Stelmaszuk
Maciej Stelmaszuk
Próg: 10 zł