AdminAkademia

W Patronite od 30.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 97

Liczba Patronów: 107

Zostań Patronem
179 patronów
4 545 miesięcznie
79 870 łącznie
Jarosław Karcewicz - belfer akademicki, pasjonata technologii sieci komputerowych, który chciałby zaszczepić tą pasję również u innych, dzieląc się wiedzą, w sposób przystępny i atrakcyjny, tworząc autorski kanał na YouTube: https://www.youtube.com/adminakademia Ty też możesz zostać Adminem!

O Autorze

Witam na mojej stronie Patronite!


Jesteś geekiem? Fascynuje cię świat sieci komputerowych? Może już w nim jesteś i szukasz możliwości rozwoju? A może chcesz do niego wejść, i zastanawiasz się jak to zrobić? Jeśli tak, to kanał YouTube "AdminAkademia" i jego społeczność są miejscem dla Ciebie!

 

AdminAkademia to projekt, który chciałbym, aby umożliwił zbudowanie wokół autorskiego kanału YouTube społeczności pasjonatów technologii sieci komputerowych. Społeczności, której ja ze swojej strony już aktualnie oferuję darmowe, rozbudowane i bogate w praktyczną wiedzę materiały, dzięki którym poznacie zarówno podstawy, jak i bardziej zaawansowane elementy technologii sieci komputerowych, a to wszystko podane w atrakcyjnej formie, i omówione w przystępny sposób. Ale także chciałbym, aby pojawiały się na tymże kanale od czasu do czasu rozważania, które mogłyby poprowokować do wspólnych dyskusji, nad wieloma ciekawymi problemami związanymi ze światem sieci komputerowych. 


Dzięki Waszemu wsparciu, będę mógł dalej rozwijać swój publiczny kanał na YouTube, i zdobyć środki na sfinansowanie filmów instruktażowych czy recenzji, wymagających pewnych zakupów (licencji, sprzętu, itp.), oraz zdobyć więcej czasu na ich tworzenie :-)

Dla moich Patronów zostało stworzone specjalne miejsce na platformie e-learningowej AdminAkademia, które pozwoli nam, na trochę bardziej bezpośredni ze sobą kontakt z wykorzystaniem forum, i gdzie będą publikowane także różne dodatkowe specjalne treści dla osób wspierających to co robię.


Trochę pełniejszych informacji odnośnie niniejszego projektu, można wysłuchać w poniższym filmie:

 

Zapraszam do oglądania Moich materiałów, i rozwijania się razem z Nami.
A poniżej mały przykład moich autorskich filmów:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Bogusław Major
Bogusław Major
Próg: 15 zł
Michał Gembarowski
Michał Gembarowski
Próg: 30 zł
Ttom Tom
Ttom Tom
Próg: 70 zł
Mariusz Wysocki
Mariusz Wysocki
Próg: 70 zł
Marcin Cisek
Marcin Cisek
Próg: 30 zł
Paweł Szymczyk
Paweł Szymczyk
Próg: 30 zł