AdminAkademia

W Patronite od 30.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 112

liczba Patronów: 117

88 patronów
2 235 zł miesięcznie
23 960 zł łącznie
Jarosław Karcewicz - belfer akademicki, pasjonata technologii sieci komputerowych, który chciałby zaszczepić tą pasję również u innych, dzieląc się wiedzą, w sposób przystępny i atrakcyjny, tworząc autorski kanał na YouTube: https://www.youtube.com/JarosławKarcewicz Ty też możesz zostać Adminem!

O Autorze

Witam na mojej stronie Patronite!


Jesteś geekiem? Fascynuje cię świat sieci komputerowych? Może już w nim jesteś i szukasz możliwości rozwoju? A może chcesz do niego wejść, i zastanawiasz się jak to zrobić? Jeśli tak, to kanał YouTube "AdminAkademia" i jego społeczność są miejscem dla Ciebie!

 

AdminAkademia to projekt, który chciałbym, aby umożliwił zbudowanie wokół autorskiego kanału YouTube społeczności pasjonatów technologii sieci komputerowych. Społeczności, której ja ze swojej strony już aktualnie oferuję darmowe, rozbudowane i bogate w praktyczną wiedzę materiały, dzięki którym poznacie zarówno podstawy, jak i bardziej zaawansowane elementy technologii sieci komputerowych, a to wszystko podane w atrakcyjnej formie, i omówione w przystępny sposób. Ale także chciałbym, aby pojawiały się na tymże kanale od czasu do czasu rozważania, które mogłyby poprowokować do wspólnych dyskusji, nad wieloma ciekawymi problemami związanymi ze światem sieci komputerowych. 


Dzięki Waszemu wsparciu, będę mógł dalej rozwijać swój publiczny kanał na YouTube, i zdobyć środki na sfinansowanie filmów instruktażowych czy recenzji, wymagających pewnych zakupów (licencji, sprzętu, itp.), oraz zdobyć więcej czasu na ich tworzenie :-)

Dla moich Patronów zostało stworzone specjalne miejsce na platformie e-learningowej AdminAkademia, które pozwoli nam, na trochę bardziej bezpośredni ze sobą kontakt z wykorzystaniem forum, i gdzie będą publikowane także różne dodatkowe specjalne treści dla osób wspierających to co robię.


Trochę pełniejszych informacji odnośnie niniejszego projektu, można wysłuchać w poniższym filmie:

 

Zapraszam do oglądania Moich materiałów, i rozwijania się razem z Nami.
A poniżej mały przykład moich autorskich filmów:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem