Avatar użytkownika

Aga Rogala

298
patronów
4 700 
miesięcznie
49 670 
łącznie
298
patronów
4 700 zł 49 670 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wiem, że doceniasz to, co robię w social media, w newsletterze. Inaczej by tu Ciebie nie było. Należysz do grona wyjątkowych osób, które dzielą się sercem i wsparciem. Dziękuję! A ponieważ każde dobro rodzi kolejne, skorzystaj proszę z mojego "dziękuję". Jest nim podcast dostępny w aplikacji Patronite Audio, gdzie odpowiadam na pytania Patronów. Wystarczy zainstalować apkę i wstukać "Aga Rogala". Dzięki, że jesteś!
20 zł miesięcznie
Wiem, że doceniasz to, co robię w social media, w newsletterze. Inaczej by tu Ciebie nie było. Należysz do grona wyjątkowych osób, które dzielą się sercem i wsparciem na drugim progu! Dziękuję! A ponieważ każde dobro rodzi kolejne, skorzystaj proszę z mojego "dziękuję". Jest nim podcast dostępny w aplikacji Patronite Audio, gdzie odpowiadam na pytania Patronów. Wystarczy zainstalować apkę i wstukać "Aga Rogala". Dzięki, że jesteś!
30 zł miesięcznie
Wiem, że doceniasz to, co robię w social media, w newsletterze. Inaczej by tu Ciebie nie było. Należysz do grona wyjątkowych osób, które dzielą się sercem i wsparciem nawet na trzecim progu! Dziękuję! A ponieważ każde dobro rodzi kolejne, skorzystaj proszę z mojego "dziękuję". Jest nim podcast dostępny w aplikacji Patronite Audio, gdzie odpowiadam na pytania Patronów. Wystarczy zainstalować apkę i wstukać "Aga Rogala". Dzięki, że jesteś!
50 zł miesięcznie
Wow! Dziękuję! Należysz do grona wyjątkowych osób, które dzielą się sercem i wsparciem niemałą kwotą. A ponieważ każde dobro rodzi kolejne, skorzystaj proszę z mojego "dziękuję". Jest nim podcast dostępny w aplikacji Patronite Audio, gdzie odpowiadam na pytania Patronów. Wystarczy zainstalować apkę i wstukać "Aga Rogala". Dzięki, że jesteś!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Aga Rogala w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem terapeutką rodziców. Pomagam rodzicom dogadać się ze sobą i z dziećmi. Napisałam książkę "Poukładaj to sobie w głowie. 100 maili do Ciebie o rodzicielstwie i partnerstwie".

Masz tak?

Czasem masz pewność, że Twoje problemy w domu skończą się, jeśli znajdziesz „sposób na DZIECKO”. Lub jeśli Twój NASTOLATEK wydorośleje... Albo inaczej- że tu jednak chodzi o TWOJE wybuchowe EMOCJE i niezaspokojone POTRZEBY. Lub że tak naprawdę to Twój ZWIĄZEK kuleje, a to działa na całą rodzinę. A co, jeśli wszystko się przenika i na siebie wpływa? Gdzie zacząć rozwiązywać ten cholerny supeł?

Pomagam to ogarnąć. Dojść do początku poplątanego sznurka. Pomagam rozwiązywać małe sprawy i wielkie problemy. Nie dlatego, że jestem genialna. Nie jestem. Ale dlatego, że wiem, jak to jest. Nieustannie się uczę. I łączę w sobie kilka cennych dla innych osób umiejętności.

Mam zasadę- prosto, krótko i z nadzieją. I taka jest moja książka "Poukładaj to sobie w głowie. 100 maili do Ciebie o rodzicielstwie i partnerstwie", które wydało wyd. Mamania.

Co doceniają osoby, korzystające z moich treści? 

  • "Normalne podejście". Rodzice mówią, że nie cisnę na ideał, rozumiem potrzeby, potknięcia i niedoskonałości. Doradzam po ludzku i prostym językiem. 
  • Moje filmy na YouTube się nie starzeją, a rolki na Instagramie potrafią w półtorej minuty pozamiatać temat tak, że ma się większy porządek w głowie.

 

  • Podcast o związku rodziców daje do myślenia i rozpoczyna ważne rozmowy pomiędzy małżonkami i partnerami. (dostałam wiele wiadomości, że tym głosem mogłabym czytać choćby książkę telefoniczną- wciąż będą chętni do słuchania :))) )
  • Piszę newsletter, który co tydzień podrzuca rady lub co nieco do przemyślenia. Ponoć pióro mam lekkie, a czytelnicy miewają wrażenie, że byłam u nich w domu i podsłuchiwałam. (Nie byłam, nie podsłuchiwałam. Po prostu wiem, jak to zazwyczaj wygląda..)
  • Na terapii i konsultacji zadaję pytania, które może nie są łatwe, ale za to zmieniają perspektywę. 
  • Wiedza i doświadczenie, którymi się dzielę, staje się źródłem, do którego sięga się regularnie. Dlatego staram się o regularność- wtorki podcast, środy newsletter+ rolki. Taaak, to pochłania dużo czasu. Ogarniam wszystko sama. W domu.

Skończyłam Pedagogikę Wieku Dziecięcego na UŁ. Robiłam masę różnych rzeczy, a te najbardziej satysfakcjonujące wiązały się z pomaganiem, gadaniem do dużych grup oraz zdobywaniem i przekazywaniem wiedzy.

Jako terapeutka pracuję w nurcie Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

Psychologia, choć nie jestem psycholożką, jest moją pasją od zawsze. Głęboko wierzę, że ludzie potrafią się dogadać- nawet jeśli się różnią. Trzeba tylko umieć mówić. A to jest wyuczalne.

Jestem żoną i mamą trojga dzieci. W tym dwojga nastolatków. Nie ma nudy...


 

Chciałabym, aby konto na Patronite pomagało mi inwestować w wiedzę i umiejętności. Jednym słowem- kasa na kursy i szkolenia :) A jeśli będę mogła opłacić z niego program do wysyłki newslettera (dużo subskrybentów = duża opłata...) to będzie idealnie! Stając się moim Patronem, masz realny wpływ na coraz lepszą jakość i zakres mojej pracy. Dziękuję Ci z serca!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Aga Rogala w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Aga Rogala już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra Jakubowska
Aleksandra Jakubowska
20 zł
Angelika Kotecka
Angelika Kotecka
10 zł
Agnieszka Barańska-Madura
Agnieszka Barańska-Madura
50 zł
Patrycja Paszek
Patrycja Paszek
10 zł
Ann Bee
Ann Bee
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.