Kwadrans Na Angielski

W Patronite od 21.12.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 84

liczba Patronów: 60

181 patronów

Part-time job

3 000 zł

miesięcznie

97%

osiągnięto

65 zł

brakuje

Już połowę mojego czasu pracowego poświęcę rozwojowi podcastu i materiałów pomocniczych. Dzięki takiej kwocie będę mógł skoncentrować dużo swojego wysiłku na projektowaniu idealnych odcinków i ćwiczeń przełamujących opory w mówieniu. Może dołoże ćwiczenia rozbudowujące słownictwo, może nawet gramatykę? Marzy mi się również wymiana sprzętu na lepszy (bardziej mobilny i zbierający mniej szumów).

Full-time job

6 500 zł

miesięcznie

45%

osiągnięto

3 565 zł

brakuje

Przygotowywanie szkoleń i materiałów dla Was to całe moje życie. Zawodowe, of course. Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zająć się głównie przygotowywaniem materiałów dla Ciebie i innych Patronów. Podcast z odcinkami wyjazdowymi, może lekcje w wersji wideo, więcej ćwiczeń dla Was, może nawet kurs e-learningowy. Sky is the limit!

Na opłaty

280 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka kwota zbierana przez rok pozwoli mi na pokrycie kosztów utrzymania serwerów ze stroną, podcastem i domeną. Dodatkowo, pozwoli mi płacić Ani za jej wkład w Kwadrans na angielski.

Więcej materiałów dodatkowych

900 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka kwota pozwoli mi na poświęcenie 2 dodatkowych godzin tygodniowo na tworzenie podcastu i materiału dodatkowych. Może się wydawać, że to niewiele, jednak dla mnie, będzie to miało bardzo duże znaczenie i na pewno pozytywnie odbije się na jakości podcastów i materiałów. Pozwoli mi również na zlecenie edycji podcastu, która obecnie zajmuje mi około 2 godzin tygodniowo.
Zostań Patronem