Avatar użytkownika

Agile Wrocław

10
patronów
280 
miesięcznie
5 985 
łącznie
10
patronów
280 zł 5 985 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Poziom: Praktyk zwinności

Super, że nas wspierasz!
Dzięki Twojej wpłacie stać nas na utrzymanie regularnych warsztatów. W podziękowaniu umieścimy twoje dane w opisie każdego następnego warsztatu w obszarze podziękowań dla patronów.
15 zł miesięcznie
Poziom: Scrum Master

Za cenę 'kawy na mieście' umożliwisz nam dalsze działanie i organizowanie warsztatów zarówno online jak i offline!
W podziękowaniu umieścimy twoje dane w opisie każdego następnego warsztatu w obszarze podziękowań dla patronów.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
24 dostępne miejsca
Poziom: Agile Coach

Bardzo dziękujemy za wsparcie! Pomagasz nam realizować naszą misję - kształcenie nowych pokoleń praktyków zwinności, którzy będą mieli szansę na zetknięcie się z dobrej jakości warsztatami :)
Oprócz podziękowania przy każdym warsztacie, dostajesz pierwszeństwo w zapisach na nasz warsztat Agile Wrocław offline, który będzie odbywał się co kwartał (o ile osiągniemy nasze cele finansowe).
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
7 dostępnych miejsc
Poziom: Core team member

Brawo, jesteś prawdziwym fanem naszej społeczności. Zaprosimy cię do naszego grona organizatorów na slacku abyś mógł/mogła mieć wpływ na to jak kształtujemy Agile Wrocław.
Umieścimy także twoje dane w opisie każdego następnego warsztatu w obszarze podziękowań dla patronów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Agile Wrocław w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Agile Wrocław - społeczność rozwoju zwinności

Logo Agile Wrocław

 

Cel i misja

Tworzymy społeczność pasjonatów zwinności zorganizowaną wokół regularnych spotkań w formie warsztatowej. Poruszamy szeroki wachlarz tematów - od metod i frameworków do pracy zwinnej, przez treści związane z metrykami, Lean, Kanbanem, zarządzaniem produktami aż po umiejętności interpersonalne.

Naszą misją jest to, aby każdy wyszedł lepszy niż przyszedł. Osiągamy to przez dostarczanie wysokiej jakości warsztatów kolejnym pokoleniom osób zainteresowanych zwiększaniem zwinności swoich zespołów i firm - nie tylko w IT!

Działamy już ponad 7 lat. Zrealizowaliśmy ponad 100 warsztatów, przez które przewinęło się kilka tysięcy osób. Kilkudziesięciu trenerów miało okazję dostać feedback od naszej społeczności i ulepszyć swój warsztat. 

Finanse

Patronite pozwoli nam na opłacenie bieżących kosztów narzędzi online oraz, co jakiś czas, na zrealizowanie dodatkowego specjalnego spotkania offline. 

Same narzędzia do pracy online kosztują ok. 120zł/miesiąc, a wynajem porządnej sali szkoleniowej na 2h to kwota rzędu 350-600zł. Do tego dochodzą materiały szkoleniowe, catering, który chcielibyśmy zapewnić przy spotkaniach offline. 

 

Cele Autora

Meetup
  • 60 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Meetup to nasze podstawowe narzędzie do zapisów na warsztaty. Osiągając cel 60 zł miesięcznie jesteśmy w stanie opłacić koszty utrzymania konta na platformie. Mamy tam ponad 4000 członków! Dołącz do nas: https://www.meetup.com/agilewroclaw/
Meetup + Zoom
  • 120 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Osiągając cel 120 zł miesięcznie będziemy w stanie opłacić dodatkowo podstawowe narzędzie do obsługi warsztatów online - Zoom. Zamiast polegać na dobrej woli osób z dostępem do pro wersji, będziemy spokojni o jakość połączenia ;)
Warsztat Agile Wrocław offline - raz na kwartał
  • 620 zł miesięcznie
  • 340 zł brakuje
45%
Świat się zmienia, a my razem z nim. Obecnie dużo łatwiej jest wygospodarować nam 2 godziny na warsztat online niż na to aby przemieścić się do sali szkoleniowej we Wrocławiu. Jednak wierzymy, że raz na jakiś czas warto spotkać się na żywo i pouczyć się razem :)

Dzięki dodatkowej kwocie 500zł odkładanej co miesiąc będziemy w stanie zorganizować wysokiej jakości 2-godzinny warsztat offline za darmo dla ok. 30 osób - raz na kwartał. Będzie to okazja do odnowienia znajomości, poznania nowych osób i spotkania na żywo z trenerem :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Agile Wrocław już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Stachurski
Paweł Stachurski
20 zł
Jan Sochiera
Jan Sochiera
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Maciej Kawecki
Maciej Kawecki
50 zł
Agnieszka Komorowska
Agnieszka Komorowska
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.