Ajgor Ignacy

W Patronite od 24.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 512

liczba Patronów: 378

25 patronów
390 zł miesięcznie
58 860 zł łącznie
Jestem 21 letnim typkiem, który zakochał się w filmie i odkrył, że jest to idealna forma do przekazania myśli przy odrobinie rozrywki. Dzięki Patronite możemy doprowadzić do tego, że w Polsce wytworzy się nowy, niezależny nurt filmowy, którego możesz być częścią. Zostań moim producentem. Zapraszam!

O Autorze

Nazywam się Igor Leśniewski, choć pewnie bardziej kojarzysz mnie jako Ajgora Ignacego.
Jestem filmowym freakiem. Poprzez film wyrażam siebie, swoje myśli. Chcę opowiadać autorskie historie, a przy tym wszystkim - dać ludziom rozrywkę.
Jako małolat zakochałem się w filmie i do dziś konsekwentnie rozwijam się w tym kierunku.
Nie mam żadnego dyplomu. Nie ukończyłem żadnych wyższych studiów w tym kierunku. Po prostu zacząłem te filmy robić. Dużo wcześniej niż wielu moich rówieśników będących teraz na studiach filmowych. Wszystkiego nauczyłem się sam, na własnych błędach.  Wciąż się uczę. Z każdym pomysłem. Z każdą historią. Z każdym planem. Traktuję to co mam jako dużą zaletę. Odkrywam kino na swój sposób. To moja siła - moja niezależność. Ścieżka do odkrywania nowych nurtów w filmie. Dlatego od kilku lat robię filmy na YouTubie.
Najpierw robiłem to z ciekawości. Później dla treningu. Teraz na poważnie. Chcę zmieniać sposób patrzenia na to, jak można robić produkcje filmowe w internecie. Chcę zarazić Was moją pasją do filmu. Pokazać, że YouTube i film mają ze sobą dużo wspólnego, a mogą mieć jeszcze więcej! W zalewie próżnych treści, które tak łatwo teraz można spotkać na tej platformie, jest jeszcze miejsce na naprawdę oryginalne, odjechane, autorskie kino, które chcę dla Was tworzyć.
Dlatego, aby zwiększyć swoje możliwości,  założyłem konto na Patronie!
Posłuchaj, jaki mam na to plan:


Co się wydarzy, jak kupisz jeden z moich biletów?

* Dzięki Twojej „cegiełce“ w sieci pojawi się więcej wartościowych treści!

* Będzie mnie stać na wynagrodzenie dla profesjonalnych polskich aktorów, których obejrzysz w każdym nowym filmie!

* Nasza ekipa urośnie w siłę, a plan produkcyjny zwiększy się o kilka nowych stanowisk, takich jak: asystent operatora, oświetleniowiec, charakteryzator, scenograf.

* Zmniejszy się liczba reklam na moim kanale. Im większy budżet, tym większa niezależność!

* Zwiększy się liczba autorskich produkcji, takich jak Zachłanność

* A co najważniejsze – zwiększy się mój skill filmowy, bo będę mógł skupić się na formatach krótkometrażowych. I kto wie... może w przyszłości spotkamy się w prawdziwym kinie ? ?


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem