Ajgor Ignacy

W Patronite od 24.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2760

Liczba Patronów: 2907

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
63 480 łącznie
Jestem 21 letnim typkiem, który zakochał się w filmie i odkrył, że jest to idealna forma do przekazania myśli przy odrobinie rozrywki. Dzięki Patronite możemy doprowadzić do tego, że w Polsce wytworzy się nowy, niezależny nurt filmowy, którego możesz być częścią. Zostań moim producentem. Zapraszam!

O Autorze

Nazywam się Igor Leśniewski, choć pewnie bardziej kojarzysz mnie jako Ajgora Ignacego.
Jestem filmowym freakiem. Poprzez film wyrażam siebie, swoje myśli. Chcę opowiadać autorskie historie, a przy tym wszystkim - dać ludziom rozrywkę.
Jako małolat zakochałem się w filmie i do dziś konsekwentnie rozwijam się w tym kierunku.
Nie mam żadnego dyplomu. Nie ukończyłem żadnych wyższych studiów w tym kierunku. Po prostu zacząłem te filmy robić. Dużo wcześniej niż wielu moich rówieśników będących teraz na studiach filmowych. Wszystkiego nauczyłem się sam, na własnych błędach.  Wciąż się uczę. Z każdym pomysłem. Z każdą historią. Z każdym planem. Traktuję to co mam jako dużą zaletę. Odkrywam kino na swój sposób. To moja siła - moja niezależność. Ścieżka do odkrywania nowych nurtów w filmie. Dlatego od kilku lat robię filmy na YouTubie.
Najpierw robiłem to z ciekawości. Później dla treningu. Teraz na poważnie. Chcę zmieniać sposób patrzenia na to, jak można robić produkcje filmowe w internecie. Chcę zarazić Was moją pasją do filmu. Pokazać, że YouTube i film mają ze sobą dużo wspólnego, a mogą mieć jeszcze więcej! W zalewie próżnych treści, które tak łatwo teraz można spotkać na tej platformie, jest jeszcze miejsce na naprawdę oryginalne, odjechane, autorskie kino, które chcę dla Was tworzyć.
Dlatego, aby zwiększyć swoje możliwości,  założyłem konto na Patronie!
Posłuchaj, jaki mam na to plan:


Co się wydarzy, jak kupisz jeden z moich biletów?

* Dzięki Twojej „cegiełce“ w sieci pojawi się więcej wartościowych treści!

* Będzie mnie stać na wynagrodzenie dla profesjonalnych polskich aktorów, których obejrzysz w każdym nowym filmie!

* Nasza ekipa urośnie w siłę, a plan produkcyjny zwiększy się o kilka nowych stanowisk, takich jak: asystent operatora, oświetleniowiec, charakteryzator, scenograf.

* Zmniejszy się liczba reklam na moim kanale. Im większy budżet, tym większa niezależność!

* Zwiększy się liczba autorskich produkcji, takich jak Zachłanność

* A co najważniejsze – zwiększy się mój skill filmowy, bo będę mógł skupić się na formatach krótkometrażowych. I kto wie... może w przyszłości spotkamy się w prawdziwym kinie ? ?


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kasia Roguszewska
Kasia Roguszewska
Próg: 20 zł
KarpiuKarpinski
KarpiuKarpinski
Próg: 10 zł
Eveline Katarzyna Sitarz
Eveline Katarzyna Sitarz
Próg: 20 zł
Agata Pastwa
Agata Pastwa
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł