ajthepolishamerican

W Patronite od 28.01.2018

Nagrywam filmy na YouTube. Głównie VLOG- lifestyle o charakterze fitnessowo-sportowym. Staram się zapewnić widzom odpowiednią ilość wiedzy, dobrego humoru i motywacji.

O Autorze

Nagrywam filmy na YouTube. Głównie VLOG - lifestyle o charakterze fitnessowo-sportowym, ale również filmy humorystyczno-rozrywkowe. Jestem pasjonatem sportów z wykorzystaniem masy własnego ciała (tzw. Kalistenika, czy Street Workout). Staram się zapewnić widzom odpowiednią  ilość wiedzy, dobrego humoru i motywacji.

- ZAJRZYJ NA MÓJ KANAŁ! -


Ten film pokazuje tylko, że lubię podejmować się przeróżnych wyzwań. Chciałem nagrać coś w rodzaju zabawnego rapu, a wyszła całkiem dobra piosenka ;D 

7bg

 


Myślę, że to jeden z moich najbardziej popularnych filmów. Krok Pierwszy inspirowany był K.Gonciarzem, który sam wspomniał o nim na swoich social mediach. Z pewnością był to przez jakiś czas temat do rozmowy :)


Tak jak mówiłem, podejmuję się przeróżnych wyzwań. Poniższy film pokazuje jak postanowiłem nauczyć się salta w ciągu jednego dnia od zera, przy czym zajęło mi to tylko 3 godziny! 
Zapraszam do obejrzenia szczegółowego Q&A. Dowiesz się z niego wiele informacji na mój temat :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)