Akademia Gitary

W Patronite od 31.12.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 318

Liczba Patronów: 190

Zostań Patronem
Kup na prezent
103 patronów
1 640 miesięcznie
43 590 łącznie
Nazywam się Tomek mam 30 lat, na co dzień jestem nauczycielem gitary oraz twórcą na YouTube. Moim celem jest pokazywanie gitarzystom, że znane piosenki można zagrać w inny sposób niż tradycyjny. Zostając Patronem zyskujesz dostęp do gitarowych materiałów edukacyjnych oraz moją pomoc w nauce gry.

O Autorze

Patronite założyłem dla tego, że chcę rozwinąć się jako You Tubowy nauczyciel gitary oraz dać moim Patronom coś naprawdę ekstra. Niestety z powodu braku czasu, sprzętu i finansów nie jestem w stanie rozwinąć tego kanału tak jak byśmy wszyscy chcieli. I tu z pomocą przychodzi serwis Patronite.

Jeżeli zdecydujesz się mnie wesprzeć za dowolną kwotę to po pierwsze będę ci bardzo wdzięczny i dostaniesz ode mnie ciekawe bonusy, a po drugie sprawiasz, ze ten kanał będzie stawał się z dnia na dzień coraz lepszy !!! Ponieważ będę mógł poświęcić mu więcej czasu, zainwestować w lepszy sprzęt do nagrywania, zyskać poczucie bezpieczeństwa robiąc to co kocham.

Finanse z Patronite zamierzam przeznaczać na rozwój kanału i zaplecza sprzętowego oraz na wygenerowanie większej ilości wolnego czasu który będę mógł poświęcić na robienie filmów.

 


POBIERZ DARMOWĄ PACZKĘ MATERIAŁÓW DEMONSTRACYJNYCH

Możesz przejrzeć wersje demonstracyjną materiałów dla Patronów,

Paczka materiałów próbnych składa się z 12 utworów oraz pierwszego rozdziału poradników takich jak - Nauka gry na gitarze dla początkujących oraz Teoria Muzyki

Wierzę, że nikt nie lubi kupować kota w worku w związku z czym mam nadzieje, że próbne materiały pomogą Ci podjąć decyzję.

📲 KLIKNIJ W TEN LINK ABY POBRAĆ MATERIAŁY 📲

 


JEŚLI JUŻ ZOSTAŁEŚ/ŁAŚ PATRONEM TO BARDZO DZIĘKUJE :)

Twoje Materiały są dostępne zakładce posty oraz pod spodem jako klikalne obrazki :) Wystarczy wybrać swój próg i udać się do pięknego świata nauki gry na gitarze.

Dostaniesz też e maila powitalnego z linkiem do materiałów. Pamiętaj aby dołączyć do grupy na Facebooku i serwera na Discordzie.

      

 

CO DOSTAJĘ PATRON ZA WSPIERANIE

Bycie Patronem to nie tylko dostęp do świetnej jakości materiałów do nauki gry na gitarze, jest to również kilka innych przywilejów dostępnych tylko dla Patronów takich jak ...

✔ Przed premierowy dostęp do materiałów

✔ Dostęp do nauczyciela gry na gitarze, pytaj o co chcesz, chętnie pomogę :)

✔ Dostęp do grupy na Facebooku oraz serwera na Discordzie tylko dla Patronów

✔ Wpływ na tematykę filmów/materiałów

✔ Transmisje na żywo tylko dla Patronów

 PRZEMIESZCZANIE SIĘ PO MATERIAŁACH JEST BARDZO ŁATWE DZIĘKI SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANEMU MENU. 

Możesz wybrać poziom trudności utworów i wyświetlą Ci się tylko i wyłącznie piosenki na wybranym poziomie trudności.  Aby wyświetlić interesujący Cię materiał wystarczy, że klikniesz w jego okładkę.
 

Oprócz materiałów dodatkowych do piosenek Patroni otrzymują również dostęp do moich poradników, póki co napisałem już 8 takich publikacji.

Dzięki nim na pewno szybko nauczysz się wielu ważnych gitarowych oraz muzycznych zagadnień.

NAUKA GRY NA GITARZE OD PODSTAW (55 stron / od progu 10zł/msc) - Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego początkującego gitarzysty, zbiór materiałów które przeprowadzą Cię za „rączkę” przez wszystkie bolączki początków nauki gry na gitarze.  

Bogate opisy i ilustrację nauczą Cię grać w sposób poprawny bez łapania złych nawyków. Zaczniemy od podstawowych tematów takich jak trzymanie gitary, strojenie, poprawna technika lewej oraz prawej dłoni, czytanie tabulatury i pierwsze utwory.

Idąc dalej za ciosem nauczę Cię kostkować, grać z metronomem, perkusją oraz podkładami do utworów.

Pomówimy trochę o dobrych nawykach, przydatnych aplikacjach i programach do nauki gry na gitarze oraz o słuchu muzycznym i poczuciu rytmu.

Rzeczą unikalną dla gitarowych poradników jest tutaj specjalne spis treści poukładane wedle prawidłowej kolejności nauki zagadnień w którym możesz zaznaczać swój postęp w nauce.

JAK CZYTAĆ TABULATURĘ (16 stron / od progu 10zł/msc) - W tym E Booku dowiesz się jak nauczyć się czytania tabulatury oraz dowiesz się co oznaczają te wszystkie znaki które towarzyszą zapisowi tabulatury.

Powiem Ci jak odczytywać rytm z tabulatury, opalcowanie, oraz wszelakie techniki gitarowe wraz z notacją muzyczną.

Czytanie tabulatury jest bardzo łatwe, jest łatwiejsze niż Ci się wydaje.

 

 

GRANIE AKORDOWE (25 stron / od progu 20zł/msc) - Jest to publikacja która ma na celu nauczyć Cię łapania akordów oraz użycia ich w praktyce przy zastosowaniu tzw. Gitarowych bić.

Akordy i bicia są zapisane za pomocą schematów które są zaprojektowane aby były łatwe do nauki i jednocześnie zawierały jak najwięcej kluczowych informacji takich jak rozkład dźwięków i interwalów w akordzie wraz opalcowaniem akordu.

Bardzo wartościowym dodatkiem jest zbiór wszystkich popularnych progresji akordowych które są zapisane w taki sposób aby dało się je wykorzystać w każdej możliwej tonacji.

 

TECHNIKI GITAROWE (10 stron / od progu 20zł/msc) - Dzięki niemu lepiej zrozumiesz czym są techniki gitarowe oraz jak je stosować i odczytać z tabulatury.

Takie pojęcia jak legato (hammer on i pull off), sidle (glissando), palm mute, wibrato, bendig (podciąganie strun) w końcu nie będą Ci obce.

E book zawiera słowny opis wykonywania technik wraz z ilustracjami pokazującymi sposób wykonywania.

 

 

TEORIA MUZYKI OD PODSTAW (100 stron / od progu 20zł/msc) - Jest to kompleksowa publikacja która ma za zadanie przeprowadzić Cię krok po kroku poprzez proces nauki teorii muzyki.

Zaczniesz od podstawowych zagadnień takich jak – Nazwy dźwięków, krzyżyki, bemole, enharmonia oraz naukę dźwięków na gryfie, potem nauczysz się czym są interwały oraz jak z nich można zbudować takie rzeczy jak akordy, skale i tonacje.

Opanujesz jeszcze takie pojęcia jak koło kwintowo kwartowe, progresje akordowe, skale durową, skale molową, wszystkie skale modalne oraz pentatonikę i skale bluesową.

Całość dopełni jeszcze sekcja materiałów przygotowanych do wydruku (diagramy, schematy)

RYTM OD PODSTAW (15 stron / od progu 20zł/msc) - Ten E Book nauczy Cię przede wszystkim jak odczytywać i zapisywać rytm, poznasz wszystkie wartości rytmiczne oraz zrozumiesz czym jest pojęcie metrum oraz taktu.

Poznasz również Indyjską metodę na łatwiejsze zrozumienie rytmu zwaną Konnakolem która w bardzo łatwy sposób pozwala nauczyć się rytmu za pomocą sylab.

Cały E Book jest bogatu w przykłady, schematy i ilustracje które pomogą Ci lepiej zrozumieć przedstawiane zagadnienia.

 

SCHEMATY SKAL NA GRYFIE (30 stron / od progu 20zł/msc) - Dzięki temu E Bookowi uda Ci się opanować na całym gryfie większość popularnych skal wykorzystywanych w muzyce.

Skala Jońska (durowa), dorycka, frygijska, lidyjska, miksolidyjska, eolska (molowa), lokrycka, pentatonika durowa i molowa oraz skala bluesowa durowa i molowa.

Wszystkie skale są zaprezentowane na trzy sposoby, Pierwszy w postaci pięciu boxów czyli małych wycinków gryfu które się ze sobą łączą obejmując cały gryf.

Drugi sposób to umiejscowienie wszystkich boxów na gryfie tak aby dać konkretny pogląd na to jak się ze sobą łączą.

Trzeci to zapis który uwzględnia to z jakich interwałów składa się skala oraz jakiego rodzaju akordy można zbudować na poszczególnych stopniach tej skali.

 

WSZYSTKIE TONACJE NA GRYFIE (13 stron / od progu 20zł/msc) - Ten E Book pomoże Ci opanować płynne granie we wszystkich tonacjach, dzięki niemu łatwiej przeniesiesz wiedze teoretyczną z E Booka – Teoria muzyki prosto na gryf swojej gitary.

Nauczysz się jak pisać swoją muzykę w obrębie tonacji, improwizować w konkretnej tonacji oraz lepiej rozumieć muzykę która Cię otacza.

Każda tonacja jest opisana na gryfie gitary wraz ze spisem dźwięków oraz akordów które wchodzą w skład tonacji.

Jeżeli chcesz wejść na wyższy poziom gry na gitarze to te materiały będą bardzo przydatne.

 

ĆWICZENIA GITAROWE (od progu 20zł/msc) - Ten E Book to zestaw wielu ćwiczeń gitarowych których zadaniem jest rozwój Twojej techniki gitarowej w wielu płaszczyznach.

Dowiesz się jak ćwiczyć oraz jak ułożyć sobie swój własny osobisty plan treningowy.

ćwiczenia rozłożone są na różne poziomy zaawansowania oraz obejmują wiele technik i sposobów grania.

 

 


 

     

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Flash3r
Flash3r
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Mariusz Kikulski
Mariusz Kikulski
Próg: 20 zł
Aleksandra Lasocka
Aleksandra Lasocka
Próg: 20 zł
Michał Prendota
Michał Prendota
Próg: 10 zł
Mateo93
Mateo93
Próg: 20 zł