Avatar użytkownika

ALAC - Amatorska Liga Assetto Corsa

7
patronów
170 
miesięcznie
8 965 
łącznie
7
patronów
170 zł 8 965 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Po prostu postaw nam kawę ;)
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie, dołożyłeś swoją cegiełkę do społeczności ALAC. Twój datek przeznaczymy na utrzymanie serwerów i bieżących opłat abyśmy mogli częściej spotykać się na torze i pościgać w dobrej atmosferze.
25 zł miesięcznie
Serdeczne dzięki. W zamian otrzymujesz to co w progu wyżej oraz dodatkowo rangę "Brązowy Sponsor" na naszym Discordzie.
50 zł miesięcznie
Dziękujemy! To dla nas dużo znaczy. W zamian otrzymujesz to co w progach wyżej oraz dodatkowo rangę "Srebrny Sponsor" na naszym Discordzie a na dokładkę dostajesz wcześniejszy dostęp do naszych poradników technicznych Assetto Corsa.
75 zł miesięcznie
Dzięki KOLEGO! To jest gest. W zamian otrzymujesz to co w progach wyżej oraz dodatkowo rangę "Złoty Sponsor" na naszym Discordzie Na dokładkę dostajesz możliwość jazdy w malowaniu swojego zespołu w serii, gdzie nie ma własnych malowań. Nasz fotograf wykona profesjonalną sesję zdjęciową i wrzuci galerię Twojego malowania na naszą stronę ligową jako wpis z prezentacją zespołu.
Na sam koniec umożliwimy Ci zorganizowanie eventu ALAC. Ty wybierasz auto i tor - my organizujemy wydarzenie!
150 zł miesięcznie
Ogromne dzięki! W zamian otrzymujesz rangę "Platynowy Sponsor" na naszym Discordzie. Dodatkowo możesz umieścić swoje bannery reklamowe na torach, samochodach oraz zostać sponsorem tytularnym przez minimum jeden pełny sezon naszej serii.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ALAC - Amatorska Liga Assetto Corsa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Oficjalny profil wspierający społeczność Amatorskiej Ligi Assetto Corsa

Jesteśmy grupą entuzjastów simracingu, którzy postanowili stworzyć przyjazną dla wszystkich użytkowników Assetto Corsa i Assetto Corsa Competizione platformę simracingową i informacyjną z możliwością regularnego ligowego ścigania.

W ramach witryny https://alac.pl/  publikujemy również szeroko rozumiane poradniki simracingowe dotyczące zarówno ustawień pojazdów jak i konfiguracji gier Assetto Corsa i Assetto Corsa Competizione.

Nasza działalność ma wyłącznie charaktery hobbystyczny, a platformę prowadzimy jako osoby prywatne nie czerpiąc z tego tytułu żadnych korzyści materialnych. Wszystkie materiały, które znajdują się na naszej platformie pochodzą z legalnych i zweryfikowanych źródeł, sami wspieramy finansowo twórców MODów, które wykorzystujemy w naszych wyścigach.

Zgromadzone środki pozwolą nam na utrzymanie serwerów ligowych, nagrodzenie zwycięzców naszych zmagań ligowych pucharami i upominkami, tworzenie wysokiej jakości poradników oraz wspieranie niezależnych autorów MODów do w/w gier.

Adres naszej strony internetowej to: https://alac.pl

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ALAC - Amatorska Liga Assetto Corsa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz Warchał
Łukasz Warchał
25 zł
Bartłomiej Ciura
Bartłomiej Ciura
25 zł
Mateusz "Kwinto" K
Mateusz "Kwinto" K
50 zł
Radek Luśnia
Radek Luśnia
10 zł
rzezniol
rzezniol
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.