ALAC - Amatorska Liga Assetto Corsa

W Patronite od 13.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1345

Liczba Patronów: 1147

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
255 miesięcznie
6 540 łącznie
Oficjalny profil wspierający społeczność Amatorskiej Ligi Assetto Corsa

O Autorze

Jesteśmy grupą entuzjastów simracingu, którzy postanowili stworzyć przyjazną dla wszystkich użytkowników Assetto Corsa i Assetto Corsa Competizione platformę simracingową i informacyjną z możliwością regularnego ligowego ścigania.

W ramach witryny https://alac.pl/  publikujemy również szeroko rozumiane poradniki simracingowe dotyczące zarówno ustawień pojazdów jak i konfiguracji gier Assetto Corsa i Assetto Corsa Competizione.

Nasza działalność ma wyłącznie charaktery hobbystyczny, a platformę prowadzimy jako osoby prywatne nie czerpiąc z tego tytułu żadnych korzyści materialnych. Wszystkie materiały, które znajdują się na naszej platformie pochodzą z legalnych i zweryfikowanych źródeł, sami wspieramy finansowo twórców MODów, które wykorzystujemy w naszych wyścigach.

Zgromadzone środki pozwolą nam na utrzymanie serwerów ligowych, nagrodzenie zwycięzców naszych zmagań ligowych pucharami i upominkami, tworzenie wysokiej jakości poradników oraz wspieranie niezależnych autorów MODów do w/w gier.

Adres naszej strony internetowej to: https://alac.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Prażuch
Michał Prażuch
Próg: 25 zł
Superlister1
Superlister1
Próg: 10 zł
Bartlomiej Bogacki
Bartlomiej Bogacki
Próg: 10 zł
Bilazaurus
Bilazaurus
Próg: 50 zł
Łukasz Warchał
Łukasz Warchał
Próg: 25 zł
Mateusz "Kwinto" K
Mateusz "Kwinto" K
Próg: 25 zł