Avatar użytkownika
Gry

Amiga Bez Ściemy

5
patronów
85 
miesięcznie
250 
łącznie
5
patronów
85 zł 250 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie. Każda kwota jest dla nas ważna. Docenimy Twój gest osobiście składając podziękowania w kolejnym odcinku zrealizowanym po dacie dołączenia do grona naszych patronów.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Większa kwota szybciej pomoże zrealizować nam nasze cele zakupowe dotyczące narzędzi, które pomogą nam podnieść poziom techniczny naszych materiałów.

Obok osobistego podziękowania, dostępnego dla niższego progu, zapewnimy Ci też dostęp do rozszerzonej wersji zapowiedzi kolejnych materiałów, zawierających fragmenty gotowych odcinków.
30 zł miesięcznie
Wielkie dzięki że sięgnąłeś głębiej do portfela! To bardzo wiele dla nas znaczy.

Obok nagród dla niższych progów, chcemy się odwdzięczyć dostępem do dodatkowych nigdzie nie publikowanych materiałów, które nagraliśmy. Opcjonalnie, jeśli wyrazisz taką wolę, będziesz mógł wziąć udział w jednym z odcinków naszego cyklu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Amiga Bez Ściemy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Amiga Bez Ściemy to kanał, na łamach którego przedstawiamy amigową rzeczywistość. Poruszamy tematy związane zarówno z klasycznymi Amigami, jak i współczesną Amigą NG. Recenzujemy, gry sprzęt i oprogramowanie użytkowe, prowadzimy wywiady z ciekawymi gośćmi, przybliżamy Wam amigową historię.

Jesteśmy pasjonatami komputerów Amiga, którzy starają się dostarczyć jak największą liczbę treści innym fanom tego komputera. Nasz najnowszy projekt to kanał na YT Amiga Bez Ściemy, który znalazł już spore uznanie wśród społeczności. Niezależnie od tego działamy też solowo. Ja Rafał prowadzę od lat także dwa inne kanały na Youtube poświęcone popularnej "Przyjaciółce", tam przygotowałem m.in. kilkadziesiąt filmów składających się na cykl "Alfabet Amigi". Od ponad dekady administruję forum oraz prowadzę amigowego bloga, gdzie udostępniłem już kilkaset artykułów. Wspierałem też wiele innych inicjatyw, między innymi pisząc teksty dla czasopism takich jak Amiga Computer Studio, Amigazyn czy Amiga Friendship.

 

Remigiusz, mój przyjaciel i współprowadzący Amigę Bez Ściemy, również udziela się na innych frontach Od wielu lat działa jako DJ dając koncerty na swoim FB. Prowadzi także solowy kanał na YT, gdzie wśród wielu filmów znajdziemy też takie, które są poświęcone Amidze. Jest też utalentowanym sprzętowcem, który z powodzeniem doprowadził do szczęśliwego finału projekt prototypu klona Amigi opartego o technologię FPGA.

Chcemy się dalej rozwijać, będziemy dążyć by kanał Amiga Bez Ściemy był co raz lepszy od strony merytorycznej jak i technicznej. Niestety zwłaszcza ta druga kwestia wymaga pewnych nakładów finansowych, dlatego liczymy na Wszą pomoc. Jeśli chcesz by Amiga Bez Ściemy była cyklem jeszcze lepszym, zostań naszym patronem. Będziemy wdzięczni za każdą nawet najmniejszą wpłatę.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Amiga Bez Ściemy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Daniel Sternik
Daniel Sternik
5 zł
Paweł Borowski
Paweł Borowski
10 zł
Marek Przybytek
Marek Przybytek
30 zł
Mariusz Piątkowski
Mariusz Piątkowski
10 zł
Paweł Borowski
Paweł Borowski
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.