Avatar użytkownika

Andoria Mircze

33
patronów
1 900 
miesięcznie
7 750 
łącznie
33
patronów
1 900 zł 7 750 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Nie prosiliśmy o to nigdy wcześniej, ale będzie nam, jako zarządowi klubu, niezmiernie miło, jeśli zdecydujecie się wesprzeć klub symbolicznym piwem dla Przemka, Kornela, Pawła, Adriana i Kamila, którzy niemal codziennie wkładają jakąś cegiełkę do właściwego funkcjonowania klubu i robią tą całkowicie społecznie.
Piwo oczywiście będzie symbolicznie, a przekazana przez Ciebie kwota trafi do klubowej kasy!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
22 dostępne miejsca
Pięćdziesięciu darczyńców na pięćdziesięciolecie klubu - taki cel stawiamy sobie na rok 2024.

Wiemy, że nasza społeczność i nasi kibice to prawdziwy skarb, dlatego też proponujemy Wam dołączenie do prestiżowego Klubu 50 Andorii Mircze.

Deklarując miesięczną wpłatę w wysokości 50 zł, którą utrzymasz do końca roku 2024, otrzymasz od nas pisemne podziękowanie, a także jubileuszową, spersonalizowaną koszulkę meczową.

Listę członków Klubu 50 publikować będziemy na naszej stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych, więc jeśli wyrazisz chęć, Twoje nazwisko będzie widniało na oficjalnej liście członków jubileuszowego Klubu 50 GKS Andoria Mircze.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wiemy, że nie tylko w naszych żyłach płynie zielono-biała krew. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie wpłacić więcej niż 20 zł lub 50 zł miesięcznie na Nasz klub, to będziemy zaszczyceni.

Automatycznie zostaniesz włączony do naszego jubileuszowego Klubu 50 co potwierdzimy pisemnym podziękowaniem, a także zagwarantujesz sobie imienne zaproszenie dla 1 osoby na uroczystą galę podsumowującą jubileuszowy rok (listopad/grudzień 2024), a także otrzymasz od nas jubileuszową spersonalizowaną koszulkę.

(Listę członków Klubu 50 publikować będziemy na naszej stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych, więc jeśli wyrazisz chęć, Twoje nazwisko będzie widniało na oficjalnej liście członków jubileuszowego Klubu 50 GKS Andoria Mircze)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Andoria Mircze w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gminny Klub Sportowy Andoria w Mirczu - Razem Możemy Więcej!

Gminny Klub Sportowy Andoria w Mirczu

Razem Możemy Więcej - od 50 lat!

Rok 2024 to rok jubileuszowy dla Naszego Klubu - świętujemy 50-lecie działalności na rzecz upowszechniania kultury fizycznej i sportu w gminie Mircze. Od pół wieku w Mirczu istnieje klub sportowy, który daje szansę na regularny kontakt ze sportem lokalnym mieszkańcom, zarówno ten bezpośredni (zawodnicy) jak i pośredni (kibice). 

Historia klubu podczas tych pięciu minionych dekad układała się bardzo różnie, łącznie ze zmianami nazw, barw, działaczy, trenerów i zawodników, a także momentami chwały oraz mniejszymi i większymi upadkami. Dwie rzeczy pozostały niezmienne - po pierwsze działamy na rzecz lokalnej społeczności, całkowicie społecznie, wzmacniając sport amatorski oraz szkolenie dzieci i młodzieży, a po drugie łączy nas piłka nożna.

Podstawowa działalność klubu opiera się na dotacji z Gminy Mircze w ramach zadania dotyczącego upowszechniania sportu na terenie gminy, która pozwala na pokrycie najważniejszych kosztów umożliwiających regularne treningi oraz uczestnictwo w rozgrywkach. Wszelkie dodatkowe środki, które udaje się pozyskać (dotacje z Ministerstwa Sportu, darowizny) są podstawą do działań zarządu w kierunku uatrakcyjnienia podstawowej oferty i/lub zwiększenia liczby proponowanych zajęć. 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Andoria Mircze już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Krupa
Krzysztof Krupa
50 zł
Kajetan Malinowskiej
Kajetan Malinowskiej
50 zł
Ernest Lipski
Ernest Lipski
50 zł
kamil ati
kamil ati
50 zł
Marcin Ferenc
Marcin Ferenc
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.