Anna Bojarska

W Patronite od 20.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2904

Liczba Patronów: 2466

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
18 miesięcznie
387 łącznie

Jeden nowy artykuł tygodniowo

250 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

232 zł

brakuje

Gdy osiągniemy ten próg finansowania, będziemy wgrywać na stronę annabojarska.pl co najmniej jeden nowy artykuł tygodniowo. Rozpoczniemy też przepisywanie z rękopisu/skanowanie niewydanych dotąd tekstów Anny Bojarskiej.
__________

Jedna nowa ilustracja tygodniowo

500 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

482 zł

brakuje

Gdy osiągniemy ten próg finansowania, będziemy wgrywać na stronę annabojarska.pl co najmniej jeden nowy artykuł tygodniowo, ale także jedną ilustrację stworzoną przez Annę Bojarską (obraz/grafika/rysunek). Jednocześnie zintensyfikujemy proces przepisywania z rękopisów i skanowania jej niewydanych dotąd tekstów.
__________

Publikacja kolejnych książek

1 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

982 zł

brakuje

Gdy osiągniemy ten próg finansowania, będziemy nie tylko co tydzień (lub częściej) wgrywać na stronę annabojarska.pl jeden nowy artykuł i jedną ilustrację stworzoną przez Annę Bojarską (obraz/grafika/rysunek), ale także będziemy umieszczać na Patronite i na stronie annabojarska.pl kolejne, niewydane jeszcze książki jej autorstwa.

Będziemy także publikować systematycznie w niewielkich nakładach kolejne niewydane dotąd książki Anny Bojarskiej w wersji papierowej, z prawem do pierwokupu dla naszych Patronów.
__________
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 9 zł