Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Dlaczego na moje konta przyszła inna kwota niż widnieje na liczniku Patronite?

Po pierwsze pamiętaj, że kwota widoczna na liczniku w profilu dotyczy sumy wszystkich wpłat na przestrzeni całego miesiąca. Wypłaty automatyczne generowane są natomiast dwa razy w miesiącu - zatem każda transza wypłat będzie obejmowała tylko część wpłat Patronów. (Ważne! Załóżmy sytuację, że zdecydowana większość Twoich Patronów wpłacała środki miedzy 1 a 14 dniem miesiąca, natomiast po 15 dniu miesiąca było zaledwie kilka wpłat. W takiej sytuacji suma środków przy wypłacie w połowie miesiąca będzie znacznie większa niż suma z wypłaty na początku miesiąca).

Po drugie - środki są automatycznie zgłaszane do wypłaty, gdy saldo dla danego operatora (PayPal, Tpay) przekroczy 200 zł. Jak wspomnieliśmy, wypłaty są generowane automatycznie dwa razy w miesiącu - ok. 1 i 15 dnia miesiąca. Jeśli tylko spełniony jest warunek, dotyczący wysokości salda, zawsze dostajesz dwa przelewy - jeden z kwot wpłaconych poprzez Tpay, a drugi poprzez PayPal.

Po trzecie - kwota, widoczna na liczniku profilowym, jest kwotą brutto. Natomiast kwota która dociera na Twoje konto jest sumą po odjęciu prowizji (Patronite i operatorów). Wszystkie szczegóły (pojedyncze wpłaty, kwoty prowizji, kwoty wypłat brutto/netto) możesz sprawdzić w tej sekcji (kwoty wypłat oznaczone są symbolem kłódki).

Po czwarte - środki przedpłacone (Tpay) w całości trafiają na Twoje konto zaraz po wpłacie, natomiast wykupiony próg jest wliczany do licznika do końca subskrypcji (np. Patron wybrał próg 10 zł na 6 miesięcy: na Twoje konto od razu trafi 60 zł. Natomiast próg 10 zł będzie wliczany przez kolejne 6 miesięcy).

Nie znalazłeś odpowiedzi na wyszukiwane pytanie?

Napisz do nas