Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Jak złożyć ofertę?

Twoja oferta to zbiór informacji od Ciebie dla Marki, w której odpowiadasz na pytania dotyczące poszczególnych obszarów. Pamiętaj, aby jak najdokładniej odpowiedzieć w każdym polu. Pomoże to Marce zweryfikować, czy Twój pomysł na realizację założeń kampanii jest spójny, a tym samym zwiększy się szansa na szybką odpowiedź ze strony Marki!


W Twojej ofercie opisz:

  • Zakres świadczeń - opisz dokładnie jakie świadczenia możesz dostarczyć, np. 1 film z lokowaniem produktu na Twoim kanale YouTube, 1 post z lokowaniem produktu w treści i na zdjęciu umieszczony na Facebooku i Instagramie, 1 odcinek podcastu etc. 
  • Opis koncepcji z umieszczeniem marki - opisz tu jak najwięcej szczegółów dotyczących tego, jak widzisz realizację współpracy, jaki jest Twój pomysł na kampanię, jakie są mocne strony Twojej koncepcji. Możesz dodać również mniej oczywiste aspekty, które wpłyną na decyzję Klienta np. sentyment do marki lub zainteresowania, o których nie mówisz na swoim profilu na Patronite. 
  • Wcześniejsze realizacje komercyjne - wstaw linki do swoich wcześniejszych współprac. Jeśli wcześniej nie realizowałaś/eś współprac, wpisz: “Brak”
  • Proponowana cena - określ wycenę Twoich świadczeń, zawierającą wszystkie elementy, które zostały opisane wyżej: zakres i opis koncepcji
  • Forma rozliczenia - zaznacz, w jaki sposób będziesz rozliczać się, jeśli Marka podejmie z Tobą współpracę

Ważne! Pamiętaj, aby szczegółowo odpowiedzieć na zadane pytania. Brak koncepcji i pozostawienie tego "w rękach Marki" może być przyczyną odrzucenia oferty.


Po wpisaniu informacji we wszystkich polach kliknij przycisk: Złóż ofertę. Dzięki temu Marka zostanie powiadomiona o  złożonej przez Ciebie nowej ofercie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na wyszukiwane pytanie?

Napisz do nas