Zbiórka zweryfikowana

Budowa i wyposażenie podcastowego Studia RR

Avatar Rozmowy Rawicza Rozmowy Rawicza
360 zł z 41 993 zł
bezterminowa do końca zbiórki
7 wpłat

Patronite nie pobiera prowizji od zbiórek

O zbiórce

By nie pisać w trybie warunkowym - "jeśli / to", by nie udowadniać, że można zaufać komuś, kto potknął się o uzależnienia oraz by nie odwlekać w czasie tego, co zamierzam, postanowiłem postawić świat crowdfoundingu na głowie.  

Zaryzykowałem, zapożyczyłem się i zbudowałem od podstaw takie studio. Studio RR istnieje od niedzieli 28 maja na mapie Warszawy. Wszystkie koszty zostały poniesione. Żadna inflacja niespodzianki i nieprzewidzianki tu już nic nie zmienią. 

Teraz rozpoczynam drugi, długi marsz ku następnemu celowi: zgromadzeniu środków na sfinansowanie tego, co zostało zrobione.  

Dzieciaki z biduli startują w dorosłe życie inaczej niż większość z nas. Zamykają się za nimi drzwi placówki i tyle. Żadnych słoików od mamy, żadnego dorzucenia się do wkładu własnego przez tatę, żaden wujek roboty w Orlenie nie załatwi, żadna ciocia nie przenocuje na start. Chciałbym dać przestrzeń by np. “absolwent” wraz z “prawie absolwentem” mogli w swoim podcaście rozprawić się z takimi tematami. Co sezon inna para. Niech świadomość ich problemów niesie się dalej. Niech przy okazji prowadzący nabywają nowe umiejętności, może któryś znajdzie nowy zawód, pasję? Czyńmy dobro, niech sprzęt się nie kurzy... 

Podobnie z młodymi ludźmi z Ukrainy, którym przyszło w Polsce być... uchodźcami. Oni mają inne problemy, obawy i przeszkody do pokonania. Chciałbym by mieli przestrzeń by po swojemu mówić do swoich, tu i tam, w Ukrainie. Czyńmy dobro, niech sprzęt się nie kurzy... 

W zakładce Posty pod datą 1 czerwca 2023 znajdziecie dokładny opis tego, co się będzie działo w Studiu RR oraz szczegółowe rozliczenie wszystkich poniesionych kosztów. Co do grosza.

*** 

Suma poniesionych kosztów związana z remontem, adaptacją i wyposażeniem Studia RR: 

  • I. Akustyka: 1 450,92 zł; 
  • II. Prace remontowe, materiały, usługi: 17 877,04 zł 
  • III. Adaptacja i wyposażenia studia (w tym meble i inst. elektr.): 20 734,73 zł; 

oraz:  

  • IV. Mniej pilne wydatki sprzętowe odłożone na później: 1 920,00 zł;
  • V. Technika, sprzęt nagraniowy: 7 102,67 zł (cel zrealizowany).

Wszystkie poniesione koszty wraz z sprzętem do rejestracji plus mniej pilne wydatki odłożone na później to RAZEM: 49 095,36 zł.

Po odliczeniu już zrealizowanego Celu na Patronite.pl pozostaje do zgromadzenia: 41 992,69 zł. I taki jest cel tej Zbiórki. 

Ostatni wpłacający

Wsparcie anonimowe
21.03.2024
100 zł
Błażej Wilczyński Błażej Wilczyński
31.07.2023
20 zł
Błażej Wilczyński Błażej Wilczyński
30.06.2023
20 zł
Jakub Siekierda Jakub Siekierda
13.06.2023
40 zł
Mateusz Gągol Mateusz Gągol
02.06.2023
60 zł

Komentarze

Trwa ładowanie...

Wesprzyj zbiórkę!

Nie czekaj dłużej i wesprzyj zbiórkę już teraz!
Dziękujemy za każde wpłaty.

Wpłać na zbiórkę