Zbiórka zweryfikowana

Pomóżmy Nanie wrócić do zdrowia - zbiórka na specjalistyczną karmę

Avatar Przytulisko Głowno Przytulisko Głowno
Pomóżmy Nanie wrócić do zdrowia - zbiórka na specjalistyczną karmę
50 zł z 1 000 zł
5%
czas minął do końca zbiórki
1 wpłata

Patronite nie pobiera prowizji od zbiórek

O zbiórce

Kochani Przyjaciele Zwierząt,

Dzisiaj zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc dla małej, walecznej suni o imieniu Nana.

Nana, ważąca zaledwie 10 kg, stoi przed ogromnym wyzwaniem - ostre zapalenie trzustki oraz problemy z żołądkiem, które wymagają nie tylko stałej opieki weterynaryjnej, ale przede wszystkim specjalistycznego żywienia.

Jej opiekunka, która z całych sił stara się zapewnić Nanę wszystko, co najlepsze, znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Po stracie pracy, jej głównym źródłem dochodu stał się zasiłek opiekuńczy na opiekę nad starszą mamą. Koszty specjalistycznej karmy, niezbędnej do leczenia i poprawy stanu zdrowia Nany, przekraczają możliwości finansowe jej opiekunki. 

Nana nie może spożywać żadnych innych pokarmów, które mogłyby pogorszyć jej stan lub opóźnić proces leczenia. Każdy dzień bez odpowiedniej diety to krok wstecz w walce o zdrowie tej małej bohaterki.

Prosimy Was o wsparcie finansowe, które umożliwi zakup niezbędnych zapasów specjalistycznej karmy dla Nany. Każda, nawet najmniejsza kwota, przybliża nas do celu - zdrowia i radości w oczach Nany. Nie pozwólmy, aby brak środków finansowych decydował o losie tego małego życia.

Dziękujemy z całego serca za każdą formę wsparcia - każda pomoc ma znaczenie.


https://allegro.pl/oferta/royal-canin-dog-gastro-intestinal-low-fat-12x-420g-13291016207
Oto link do karmy, którą chcemy zakupić. 

Gdyby ktoś chciał zakupić zestaw lub chociaż jedną puszeczkę dla Nany, może zamówić na adres paczkomatu Paczkomat GXO01M Łódzka 11 Głowno. Na numer telefonu 882 470 992. 


Dziękujemy wam z całego serca. 

Ostatni wpłacający

Aleksandra Brzezińska Aleksandra Brzezińska
05.03.2024
50 zł

Komentarze

Trwa ładowanie...