Zbiórka zweryfikowana

Na pomoc Ukrainie, na złość Putinowi

Avatar Fundacja GROM Siła i Honor Fundacja GROM Siła i Honor
344 590 zł z 650 000 zł
53%
bezterminowa do końca zbiórki
3683 wpłaty

Patronite nie pobiera prowizji od zbiórek

O zbiórce


Aktualizacja 20.03.2023

Drodzy! Idzie dobrze! Zaliczając środki, zebrane w poprzedniej akcji obniżyliśmy  cel do 650 tys (na zrzutce https://zrzutka.pl/k9ah66 zebraliśmy 148 tys) Zatem jesteśmy już na połmetku.
 

Koniecznie zobaczcie - swoje podziękowania dołącza też sierżant Dymytro Moskalenko z Gwardii Narodowej Ukrainy: [Link] 
 

Prowadzimy zaawansowane rozmowy, dotyczące specyfikacji łodzi i sprzętu. Możemy już zdradzić, że ufundowana przez Was łódź będzie działała m.in w rejonie ujścia Dniestru do Morza Czarnego czy na rzece Boh.  W przyszłym tygodniu bedziemy rozmawiać z producentem o konkretnym maskowaniu.


Kluczowe jest, żeby sprzęt dotarł do ukraińskich specjalsów jeszcze wiosną - dlatego zachęcamy gorąco do wsparcia naszej zbiórki! 

-----------------------------------------------------------------------------

Szczegóły zbiórki

Fundacja GROM. Siła i Honor przy współpracy z Ambasadą Ukrainy zbiera środki na zakup łodzi taktycznej oraz sprzętu nurkowego dla oddziałów specjalnych Ukrainy. Nie jest to przypadkowy zakup a pilna potrzeba, określona przez jednostki walczące w bezpośrednich starciach.

Wspieraj pierwszą linię frontu!

Jednostki specjalne prowadzą precyzyjne operacje bojowe o strategicznym znaczeniu, bardzo często działając daleko za liniami wroga. Powodzenie misji oparte jest na wielu elementach - podstawą jest posiadanie wyspecjalizowanego sprzętu, pozwalającego realizować operacje w najtrudniejszych warunkach.

Każda złotówka, przekazana w ramach tej zbiórki, zostanie przeznaczona na zakup wyspecjalizowanej łodzi taktycznej i sprzętu. W tym momencie to główna potrzeba ukraińskich specjalsów, które - za pośrednictwem tej akcji - przekazujemy w Państwa ręce.

Być może dzięki Twojemu wsparciu, kolejny rosyjski krążownik zostanie awansowany do służby w randze łodzi podwodnej!

Zbiórkę środków wspierają: Ambasada Ukrainy w Polsce, Gen. Waldemar Skrzypczak, Fundacja GROM, Igor Janke. Akcja jest kontynuacją pierwszej zbiórki, w ramach której pozyskane zostało 98391 zł.

O Fundacji

Fundacja GROM. Siła i Honor powstała z inicjatywy – bliskiej rodziny pomysłodawcy, współorganizatora i pierwszego dowódcy jednostki specjalnej „GROM” śp. gen. bryg. Sławomira Petelickiego (1946-2012) oraz przyjaciół i współpracowników.

Ostatni wpłacający

Wsparcie anonimowe
34 minuty temu
200 zł
Wojciech  Pasek Wojciech Pasek
43 minuty temu
10 zł
Wsparcie anonimowe
49 minut temu
100 zł
Wsparcie anonimowe
2 godziny temu
20 zł
Wsparcie anonimowe
2 godziny temu
50 zł