Tomek zbiera na nowy komputer ✨💻🌟
Patronite nie pobiera prowizji od zbiórek
O zbiórce
Po dziesięciu latach pracy, obejmującej m.in. napisanie doktoratu (uwierzcie mi doby ślęczenia przed ekranem), edycję kilkuset filmów i postów, które znaleźć możecie na moich mediach społecznościowych, przeprowadzeniu tysięcy seminariów i konsultacji, mój stary dobry MacBook Air daje mi znać, że chciałby przejść na komputerową emeryturę.
Świadom upływającego czasu i gotowy na zmianę, mierzę się z wyzwaniem zakupienia nowego sprzętu. Oczywiście bez szaleństw, bo też szalonych potrzeb nie mam.
W związku z tym zwracam się do Was z zaproszeniem do wsparcia mojej zbiórki. Chciałbym kupić współczesny odpowiednik sprzętu, z którego korzystam obecnie. Powinienem zmieścić się kwocie 5-6 tysięcy. Jeśli z Waszą pomocą uda mi się zebrać połowę tej sumy, będę przeszczęśliwy.
Z góry dziękuję i do zobaczenia w Warszawie na AstroArteTripach w Turnus Cafe albo tu, w Internecie na moich mediach społecznościowych!
Ostatni wpłacający
Komentarze
Wesprzyj zbiórkę!
Nie czekaj dłużej i wesprzyj zbiórkę już teraz!
Dziękujemy za każde wpłaty.
Trwa ładowanie...